• Velmi rychle jednanie. Vecer som to objednal, dalsi den som dostal spravu o odoslani a dalsi den som mal tovar doma. Dalsia vyhoda- tovar nikde inde nemali
    • Ziadne

Vrelo doporucujem

• Cena, ochotne pani čo vybavujú objednávky

• Nevýhodou je, keď zakúpim tovar, ktorý mi napr. veľkosťou pre dieťa nesedí a vrátim ho nepoužitý v pôvodnom obale, nechcú vrátiť peniaze.

Výhodou je to, keď rýchlo niečo potrebujem, pravdepodobne to budú mať.
    Nevýhodou vysoké ceny.

• pekny tovar
    • malo druhov a farieb

urcite top rychlost v dodani, super kvalita

• Výborná komunikácia s obchodom,keď nebola dostupná farba,ktorú sme objednali,kontaktovali nás.dali nam na výber iné farebné možnosti alebo možnosť počkať na dodatočné objednanie pôvodnej farby.

S nákupom a komunikaciou spokojnosť,snad bude aj autosedačka slúžiť bez problémov.

• sortiment
    • cena, mohli by mat lepsie ceny

Nakupila som tu, lebo som hladala vyslovene jeden produkt, ktory bol dostupny iba v niekolkych obchodoch.

• Rychle dodanie, a rychle vybavenie pripadnej reklamacie a tiez najdenie najvhodnejsieho riesenia pre zakaznika, jeho spokojnost.

Tento obchod mi odporucila znama, vlastne aj ten tovar co som si objednala. Najprv prisiel tovar poskodeny, no komunikacia s predavajucimi bola naozaj velmi prijemna a hned sme sa dohodli na vymene tovaru. Som spokojna s pristupom, komunikaciou, so vsetkym.

Ochotni poradit,doplnit objednavku,sami volaji a informuji se,kdyz potrebuji doplnujici informace. S obchodem mam skvelou zkusenost,vrele doporucuji.

• -nižšie ceny v porovnaní s ostatnými obchodmi predávajúcimi obdobný sortiment tovarov
    • -v prípade, ak nemajú v sortimente niektoré produkty, vedia aj takéto produkty zabezpečiť, stačí im poslať link na chýbajúci produkt(napr. z webky konkurenčného obchodu)
    • zatiaľ žiadne

dobrý prístup obchodu - v prípade, ak niektorý z tovarov z rovnakej objednávky nemajú (dodanie trvá dlhšie), rozdelia objednávku na 2 časti, pričom doprava sa platí iba 1x a zákazník tým môže jeden z produktov skôr využívať a nemusí čakať na spoločné dodanie produktov

• Rýchle a spoľahlivé dodanie tovaru,pekne spracované stránky.

Odporúčam, rýchle dodanie, veľmi príjemná komunikácia cez telefón a ústretovosť.

• Objednala som a obvtedy nic, ani tovar ani oznamenie co ako to je.

No zatial u mna velka nespokojnost!!!!

• Ja som objednala odtiaľto, lebo mali najlepšiu cenu, pravdaže po skontrolovaní recenzií na tento obchod.
    • V mojom prípade dlho odpovedali na e-mailovú otázku, až potom, čo som ich kontaktovala aj telefonicky, a odpovede boli odlišné. Ospravedlnili sa ale za mylné informácie. Objednávala som si kočík, podrobné info k nemu som našla len pri ponuke v inom farebnom prevedení.

• siroky sortiment
    • priatlne ceny

• Akcia akú sme nikde inde nenašli a bol aj výber farebného prevedenia tovaru.

Veľmi rýchle dodanie tovaru, maximálna spokojnosť.

• Rychla dodacia doba a kvalita vyrobkov

Super!

• Kvalitné produkty a rýchle vybavenie objednávky.
    • Trochu drahšie poplatky za dopravu.

Hodnotím pozitívne.

• prehladny obchod, mnozstvo tovaru, prijatelne ceny

vyber tovaru, ceny

Tovar, pri ktorom bola uvedena doba dodania 2-3 dni vedeli vybavit az o mesiac (teda mnou vybrata farba nebola k dispozicii) ponukli mi vsak inu. Inak spokojnost.

• Vyborna cena
    • Skareda grafika webstranky