• Kvalitné produkty a rýchle vybavenie objednávky.
    • Trochu drahšie poplatky za dopravu.

Hodnotím pozitívne.

• prehladny obchod, mnozstvo tovaru, prijatelne ceny

vyber tovaru, ceny

Tovar, pri ktorom bola uvedena doba dodania 2-3 dni vedeli vybavit az o mesiac (teda mnou vybrata farba nebola k dispozicii) ponukli mi vsak inu. Inak spokojnost.

• Vyborna cena
    • Skareda grafika webstranky

• Rychla doprava domov, super ceny, dobry vyber tovaru,kvalita
    • Ziadne

Ja som velmi spokojna s obchodom tovar doruceny max rychlostou vzdy som bola spokojnaja len odporucam

Povodne som dostal informáciu ze tovar nemaju skladom a dodacia doba sa predlzi o cca 10 dní, ale na moju ziadost ze tovar potrubejem ako dar urgentne vyriesili moju prosbu a tovar dorucili v priebehu niekolkych dni. Velka spokojnost aj s komunikaciou aj s kvalitou tovaru. Dakujem

• Široký sortiment
    • Je trosku drahší

Kazdy si nájde to svoje

• siroky sortiment, dobre ceny, rychla doprava, vyborna komunikacia s predajcom

• Setri cas

rychla komunikacia

• Nízke ceny a komunikacia so zákazníkom.
    • Dlhšia doba dodania tovaru (5dní)

Spolahlivý obchod.Určite odporúčam až na dlhšiu dobu dadania tovaru čo bolo v mojom prípade 5 dní čo je v dnešnej dobe dosť.Ale inak žiadny problem.

• Ok
    • Nic

Ok

• prava ruka nevie co robi lava

zla komunikacia, inak ok

• Vyber produktov, cena, komunikácia s obchodom

Urcite odporúčam

• vyborna komunikacia s pani Kozmovou
    • pred aj pocas objednavky
    • ceny tovaru su dobre
    • siroky sortiment
    • vzdy novy aktualny tovar
    • nepoznam ziadne (je mi luto, ze nie je blizsie k Bratislave, rada by som tam zasla aj osobne)

doporucujem sledovat novinky i zlavy

• Vsetky

Odporucam

• Kúpil som tam tovar v požadovanej kvalite ktorej samozrejme zodpovedá aj cena tovaru.
    • Som maximálne spokojný so sortimentom tovaru jeho kvalitou, cenou a ochotou personálu poradiť zákazníkovi pri výbere produktu.

Je to obchod v ktorom sa dá kúpiť resp. objednať tovar v požadovanej kvalite ktorej samozrejme zodpovedá aj primeraná cena ku kvalite tovaru.
    S obchodom mám veľmi dobré skúsenosti.
    Odporúčam tento obchod aj ostatným.

• Registrácia....,pre mna zbytocnost,ktora ma zdrziava!aj tak si uz nepamatam prihlasovacie meno a heslo

Reakcia obchodu Maderna

Dobrý deň
    registrácia na stránke je dobrovoľná, objednávku môžete spraviť aj bez registrácie. Ale ako registrovaný zákazník mate naviac 5% zľavu ak tovar nieje v zľave.
    Vaša MADERNA

• Termin dodavky nebol dodrzany

Reakcia obchodu Maderna

mailom sme Vás informovali o predbežnom termíne dodania Vašej objednávky, v ktorom bola informácia o predĺženom čakaní z dôvodu dovolenky nášho dodávateľa.
    Mrzí nás, že sa dodanie tovar kvôli dodávateľovi posunulo, sme však zavisli aj od dodávateľa ktorý mal v čase Vašej objednávky dovolenku.
    S pozdravom team Maderna

• poznam kamennu predajnu a nie je mozne kupit vsetko osobne, preto internetovy obchod je v tomto pripade vyhodnejsi
    • neprehladnost stranky, chybove zobrazenia jednotlivych produktov