• Obchod OK. Doprava DPD hrúza. Vonkajší kartónový obal dotrhaný ako sa najviac dá, poškodený aj vnútorný kartónový obal výrobku.
    Kuriér vôbec nerešpektuje čas doručenia podľa doručenej sms.
    Odporúčam zmeniť prepravnú spoločnosť.

• Všetko bolo v poriadku.

Svetlá slabo svietia a niektoré už nesvietia vôbec.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu na Vašu objednávku.

Prikladáme veľký význam dobrej kvalite výrobkov a Vašu spätnú väzbu berieme veľmi vážne. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Svoju reklamáciu si môžete zaregistrovať priamo prostredníctvom nášho portálu pre vrátenie/ výmenu tovaru. Následne obdržíte štítok na bezplatnú spätnú zásielku.

Prajeme Vám príjemný deň.

Váš tím Svetla.sk

• pomerne siroky vyber, ale takychto e-shopov je na webe celkom dost
    • absolutne zla logistika. dpd, ktore malo dodat tovar mne, pri kazdej objednavke zlyhala. namiesto dvoch balikov vylozil kurier iba jeden, druhy sa vrati predajcovi. inokedy informuju o casovom okne dodania, ktore vobec nedodrzia. naposledy zase v svetla.sk zapatrosili telefonne cislo, takze kurier tovar nedodal v avizovanom case.
    • vysoke ceny, ktore riesia sustavnymi, neprehladnymi zlacnovacimi kampanami.
    • neefektivne podpora, kedy telefonistky len predstieraju zaujem o riesenie vzniknuteho problemu, ale realne pre vyriesenie nic neurobia. automat zasle ospravedlnujucu spravu...a akoze je to vybavene.

osobne neodporucam, resp sa pripravte na tazkosti

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas a zanechali nám hodnotenie. Je nám veľmi ľúto, že došlo k takýmto nepríjemnostiam. V žiadnom prípade to nie je v našom záujme. Ak máte akékoľvek ďalšie návrhy alebo otázky, neváhajte sa obrátiť na náš tím služieb zákazníkom.

Váš tím Svetla.sk

Ponúkal tovar, ktorý nemal k dispozícii.
    Jednoducho podvod.

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas a zanechali nám hodnotenie.

Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti. Chápeme, že Vás zrušenie objednávky veľmi mrzí. Všimli sme si, že ste v kontakte s našim zákazníckym servisom, ktorý Vám zaslal možné alternatívy skladovo dostupných produktov.

Váš tím Svetla.sk

Po reklamacii mi bolo dodane druhe svetlo.Bez problemov a rychlo vybavena reklamacia .

• Rýchlosť dodania, kvalita zaručená, prístup infolinky
    • Chýba mi u produktov výrobca z akej krajiny je konkrétny produkt

tovar doručený rýchlo,svietidlo vyzerá presne tak,ako na nete,dve žiarovky nesvietia,ale dúfam,že nebude problém vyreklamovať a vymeniť,inak je svietidlo presne také,ako som chcela

• nesedí farba lampy

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu na Vašu objednávku.
    Svoju reklamáciu si môžete zaregistrovať priamo prostredníctvom nášho portálu pre vrátenie alebo výmenu tovaru. Následne obdržíte spätný štítok na bezplatnú spätnú zásielku. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu zákaznicku podporu.

Váš tím Svetla.sk

Tovar splnil všetky očakávania ! Perfektne zabalený, rýchle dodanie - ďakujem !

Spokojnosť. Tovar veľmi pekný a hlavne v poriadku. Odporúčam ostatným.

• Veľký výber produktov
    • Podrobný popis vyrobkov
    • Ekologické balenie - papierové pásky na krabiciach

Bezpečne zabalený a doručený tovar.

• Skvelý produkt
    • Najvýhodnejšia cena s kupónom
    • Dobrá komunikácia s call centrom
    • Som spokojná

Nie je.

Krásne lampy, v skutocnosti take ako na obrázku na webstranke.

• Spokojnosť

Veľmi dobrý produkt.

Vsetko bolo super, prehladna stránka, rychle doručenie, myslím, ze aj fajn kvalita a cena relatívne dobrá.

• Nemôžem ohodnotiť lebo mi tovar ešte nedošiel a nemám ohľadom neho žiadne informácie

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas a zanechali nám hodnotenie.
    Mrzia nás možné spôsobené nepríjemnosti. V žiadnom prípade to nie je v našom záujme.

S potešením vás môžem informovať, že Váš balík je v súčasnosti na ceste k Vám. Bližšie informácie môžete nájsť v e-maile pod sledovaním zásielky, ktorý Vám bol zaslaný po odoslaní tovaru k Vám alebo zadaním čísla objednávky a poštového smerového čísla tu: https://www.svetla.sk/stav-dorucenia

Dúfam v skoré doručenie Vašej objednávky. V prípade ďalších otázok k Vašej objednávke kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. Prajeme Vám pekný deň.

S úctou,

• Široký výber

• Veľmi dobre spracovaná internetová stránka.
    • Aktuálne informácie o stave objednávky.

Spokojnosť.