• Rýchlosť dodania, dostupnosť požadovaného tovaru! :)
    • neviem

S nákupom som veľmi spokojná, je to môj 3 nákup u nich. Komunikácia je super, stále sa snažia poradiť . Obchod určite odporúčam.

• Expresné dodanie
    • Široký sortiment kvalitných značiek

všetko ok

• Super vyber
    • Rychle dodanie

Rýchlosť dodania

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Kvalitné výrobky za super cenu.

Milý personál a bezkonkurečné ceny. Kvalitné výrobky.

• Pekný výber
    • kvalitné fľašky

Nakupovala som prvýkrát a som spokojná. Detská fľaša na pitie má krásne obrázky a je pevná než u iných plastových fliaš.

Rýchle dodanie a spokojnosť s tovarom

• Ochota, profesionalita

Balik dorazil rychle, pěkně a bezpečně zabalený. Požadavky a komunikace na obchod který jsem měla byly ochotně splněny.
    Za mně *****

• Sortiment
    • Akcie

Objednany tovar bol na objednavku s dobou dodania cca 3tyzdne. Nakoniec prisiel kurier oooovela skor, chybalo mi avizo ze mi bude zasielka v dany den dorucena. Okrem toho vsetko ok, spokojnost

• Veľký výber tovaru
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia obchodu

Nakupovali sme v tomto e-shope prvýkrát, v podstate sme spokojní, všetko prebehlo ako malo.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň Roman! Tešíme sa, že ste boli spokojný a odporúčate náš eshop :) Ďakujeme za Vašu recenziu a veríme, že vám objednaný tovar bude robiť radosť a skrášľovať vašu detskú izbičku. S pozdravom, tím Little LUNA

Rýchle doručenie

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň Alex! Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a sme radi, že k Vám tovar rýchlo dorazil. Pretože nám maximálne záleží na spokojnosti našich zákazníkov, objednávky sa snažíme spracovať a odoslať čo najrýchlejšie, aby boli čím skôr u vás. S pozdravom, tím Little LUNA

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Milý prístup
    • Kvalita tovaru

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Milá Juli, máme radosť, že odporúčate náš eshop. Aj vďaka Vám a Vašej spätnej väzbe sa môžeme neustále zlepšovať. Veríme, že u nás ešte niekedy nakúpite :) S pozdravom, tím Little LUNA

kúpene ako darček

Ďakujeme za Vašu recenziu :) S pozdravom, tím Little LUNA

• Kvalitný tovar.
    • Doručenie včas.
    • Možná dohoda s kuriérom.
    • Príliš vysoká cena.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Milá Mari, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Bohužiaľ v dnešnej náročnej situácii s cenami veľa urobiť nevieme. Ponúkame krásne a kvalitné dizajnové kúsky, takže veríme, že aj napriek vyššej cene Vám objednaný tovar bude robiť radosť. S pozdravom, tím Little LUNA

• Obchodík s krásnym tovarom
    • Tovar skladom
    • Možnosť on-line komunikácie
    • Široký výber
    • Platba on-line
    • Značkový tovar

Obchodík s krásnym tovarom, širokou ponukou, rýchlym dodaním. Vždy som bola spokojná a rada odporúčam aj ďalej-

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, tešíme sa, že Vás náš obchodík očaril a ďakujeme Vám za túto pozitívnu recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás samozrejme na prvom mieste a veríme, že v budúcnosti u nás ešte niekedy nakúpite :) S pozdravom, tím Little LUNA

• Krásny sortiment
    • Rýchle doručenie tovaru
    • Komunikácia a ochota

Oceňujem, že tovar si viem pozrieť aj naživo. Vrelo odporúčam túto predajňu aj eshop.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, veľmi nás teší, že ste boli s objednávkou spokojná a dúfame, že sa k nám ešte niekedy vrátite :) Ďakujeme za Vašu recenziu. S pozdravom, tím Little LUNA

• Skvelá komunikácia

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Milá Klaudi, máme radosť, že objednávka splnila Vaše očakávania a tovar k Vám rýchlo dorazil. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Ďakujeme ešte raz za Váš nákup. S pozdravom, tím Little LUNA :)

• Žiadna komunikácie
    • Napíšu mail o potvrdeni a to je všetko, neviem v akom stave je objednávka po 6 dňoch

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, preverili sme o akú objednávku sa jedná. Ide o produkt, ktorého dostupnosť bola označená na našom eshope ako “1-2 týždne”, nakoľko práve očakávame naskladnenie od dodávateľa. Zrejme ste túto informáciu prehliadli, preto je Vaše nízke hodnotenie v tomto prípade neadekvátne. Každopádne nás mrzí, že došlo k nedorozumeniu, mohli ste nám kľudne zavolať a opýtať sa na stav Vašej objednávky. Sme denne dostupní na telefóne, emailoch aj webovom chate, kde ochotne komunikujeme so zákazníkmi. Veríme, že napriek trošku dlhšiemu čakaniu budete s objednaným tovarom spokojná. S pozdravom, tím Little LUNA

Odporúčam ,veeeeľká spokojnosť.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Tešíme sa, že odporúčate náš obchod :) Ďakujeme za Vašu recenziu, aj vďaka Vám sa môžeme neustále zlepšovať. S pozdravom, tím Little LUNA