• Veľký výber tovaru
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia obchodu

Nakupovali sme v tomto e-shope prvýkrát, v podstate sme spokojní, všetko prebehlo ako malo.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň Roman! Tešíme sa, že ste boli spokojný a odporúčate náš eshop :) Ďakujeme za Vašu recenziu a veríme, že vám objednaný tovar bude robiť radosť a skrášľovať vašu detskú izbičku. S pozdravom, tím Little LUNA

• Obchodík s krásnym tovarom
    • Tovar skladom
    • Možnosť on-line komunikácie
    • Široký výber
    • Platba on-line
    • Značkový tovar

Obchodík s krásnym tovarom, širokou ponukou, rýchlym dodaním. Vždy som bola spokojná a rada odporúčam aj ďalej-

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, tešíme sa, že Vás náš obchodík očaril a ďakujeme Vám za túto pozitívnu recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás samozrejme na prvom mieste a veríme, že v budúcnosti u nás ešte niekedy nakúpite :) S pozdravom, tím Little LUNA

• Krásny sortiment
    • Rýchle doručenie tovaru
    • Komunikácia a ochota

Oceňujem, že tovar si viem pozrieť aj naživo. Vrelo odporúčam túto predajňu aj eshop.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, veľmi nás teší, že ste boli s objednávkou spokojná a dúfame, že sa k nám ešte niekedy vrátite :) Ďakujeme za Vašu recenziu. S pozdravom, tím Little LUNA