• Objednávka prišla za 2 dni
    • Veľký výber z ponúkaných značiek

Ďakujeme za recenziu :) Tím Little LUNA

Prekrásna predajňa. Určite sa oplatí prísť navštíviť ju. Neodídete naprázdno. Eshop funguje úplne jednoducho a prístup k zákazníkovi je super :).

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, veľmi nás teší, že Vás náš obchodík očaril :) Spokojnosť našich zákazníkov je u nás samozrejme na prvom mieste. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. S pozdravom, tím Little LUNA

• Rýchly servis, milá a ústretová komunikácia.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Spracovanie objednávky načas. S kobercom som zatiaľ spokojná.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za recenziu a sme radi, že ste s produktom spokojná. S pozdravom, tím Little LUNA

• nádherné a kvalitné veci
    • nemám

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Tešíme sa, že odporúčate náš obchod :) Ďakujeme za Vašu recenziu, aj vďaka Vám sa môžeme neustále zlepšovať. S pozdravom, tím Little LUNA

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, sme radi, že k vám tovar rýchlo dorazil a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• ozaj rýchle doručenie
    • top produkty

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie :)

Friendly attentive customer service with quality products. I will be coming back for more.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Thank you so much for sharing your experience with us, we truly appreciate it. Kind regards, Little LUNA

• Prístup a ochota

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Máme radosť, že ste boli s nami spokojný a odporúčate náš obchod. Ďakujeme za Vašu recenziu. S pozdravom, tím Little LUNA

Bola som s obchodikom velmi spokojna a mozem len odporucat. A ta rychlost dodania, to sa len tak nevidi

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Tešíme sa, že ste boli spokojná a ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie :) S pozdravom, tím Little LUNA

• veľká ústretovosť

Ďakujeme Vám :) S pozdravom, tím Little LUNA

• Výborný zákaznický servis

S obchodem jsem vždy velmi spokojená, naposledy to potvrdila poslední objednávka s úžasnými produktami, bohužel se i vyskytla malá chyba v objednávce, která se okamžitě vyřešila k mé spokojenosti a ještě jsme dostali i dáreček, který nás velmi potěšil.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste a tešíme sa, že Vám darček urobil radosť. Veríme, že u nás znova nakúpite :) S pozdravom, tím Little LUNA

• Veľmi rýchle doručenie

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. S pozdravom, tím Little LUNA

Skvelý prístup k zákazníkovi, krásny výber tovaru.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a veríme, že Vám vecičky od nás budú robiť radosť :) S pozdravom, tím Little LUNA

Skvelá komunikácia, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Sme radi, že k Vám tovar rýchlo dorazil a tešíme sa na Váš ďalší nákup. S pozdravom, tím Little LUNA

Uzasny servis, aktivna komunikacia so zakaznikom, velmi rodinny pristup! Som nadmieru spokojna!

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Milá Jana, ďakujeme za Vaše milé slová. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Veríme, že u nás opäť nakúpite. S pozdravom, tím Little LUNA

Všetko super! Odporúčam!

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Tesime sa, ze ste boli spokojna a dakujeme za kladne hodnotenie. S pozdravom, tím Little LUNA

• rychle dorucenie

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. S pozdravom, tím Little LUNA

Prijemne nakupovanie a velmi rychle dodanie

Reakcia obchodu LittleLuna.sk

Sme radi, že balíček bol tak rýchlo u Vás a tešíme sa na Váš ďalší nákup. S pozdravom, tím Little LUNA

bezproblémový nákup, celková spokojnosť.

Máme radosť a ďakujeme, že odporúčate náš obchod. S pozdravom, tím Little LUNA