• Veľmi dobrá komunikácia
    • Expresne doručenie
    • Kvalita produktu

• Výborný web
    • Šikovný konfigurátor pre nadizajnovanie darčekovho predmetu podľa vašich predstáv s pripravenou paletou nálepiek.
    • Možnosť výberu darčekových predmetov na ktorý dáte svoj dizajn
    • Možnosť kontroly grafikom je plus
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Veľmi starostlivo zabalený tovar. Super!
    • Primerané ceny
    • Nenašiel som

Prvá skúsenosť a veľmi pozitívna. Všetko prebehlo naozaj hladko. Vytvoriť vlastný darček bolo ľahšie ako som čakal. Výsledný produkt vyzerá profesionálne a kvalitne :) Tovar došiel perfektne zabalený, cez Packetu, skôr ako sa nazdáte. Super!

• Jednoduchá orientácia na web stránke

• Kvalita super , rychle dodanie , super komunikacia

Všetko prebehlo v poriadku, rýchle doručenie, s tovarom som spokojná

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Budeme radi, ak si od nás objednáte aj v budúcnosti. Prajeme všetko dobré:-)

Prehladne zadavanie objednavky, velmi rychle dodanie, kvalitny produkt

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku:-)
    Pekný deň!

Ďakujeme pekne Monika:-)

Objednala som obyčajné boxerky za 20€, pričom som si tam zvolila text, ktorý vytlačený nebol.

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme za Váš názor, aj keď nás mrzí, že ste s daným problémom najprv nekontaktovali našu zákaznícku podporu. Po preverení Vašej objednávky sme zistili, že nebol umiestnený žiaden text na Vašom návrhu, tým pádom z našej strany k chybe neprišlo.
    Prajeme všetko dobré, pekný deň!

Som veľmi spokojná s tričkom, čo som objednala.

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu recenziu:-) Sme veľmi radi, že ste s tovarom spokojná a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku. Pekný deň!

• Veľmi rýchle vybavenie a doručenie objednávky
    • Veľká spokojnosť s produktom

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Dominika! Vaša spokojnosť náš veľmi teší.
    Budeme sa tešiť na nové kreatívne objednávky:-) Pekný deň.

• spokojnosť

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu recenziu.
    Budeme sa tešiť na novú objednávku:-)

• nie je napísane pri vytváraní vlastného návrhu že fotka sa nedá vyrobiť... treba to dať ,keď tam niekto pridá fotku a začne s ňou pracovať aby vyskočilo upozornenie.

no celkom to bolo dobre ,keď zistili ,že mi to nevedia vyrobiť cez mail sme sa dohodli ako ďalej. Len odporúčanie - by bolo dobré keby dali k tomu mailu aj prístup a vytvoriť si úplne nanovo sám svoj návrh ,keď to už má človek zaplatené.

Dobrý deň Roman,
    ďakujeme za Vašu recenziu.
    Informáciu, že neodporúčame gravírovať fotografie na sklo máme v popise produktu.
    V prípade, ak si klient predsa len navrhne na sklo fotografiu, snažíme sa dohodnúť na alternatívnej grafike. Veríme, že sa hotový produkt nakoniec páčil:-)

Super spokojnost

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Táňa za Vašu pozitívnu recenziu. Vaša spokojnosť nás veľmi teší:-)

• Velmi rychla reakcia aj v predvianocnom zhone

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Juraj za Vašu recenziu. Budeme radi, ak si u nás vytvoríte objednávku aj budúcnosti. Pekný deň:-)

• rýchle doručnie tovaru
    • tričká vyzerajú kvalitne

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme za Vašu recenziu. Budeme radi, ak si od nás objednáte aj v budúcnosti.
    Pekný deň:-)

Opakovane tovar objednaný, expresne doručený, pekná práca! Som vysoko spokojná...

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu recenziu. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá:-) Pekný deň:-)

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu recenziu! Budeme sa tešiť na Vašu novú objednávku. Pekný deň:-)

• Spoľahlivosť
    • Kvalita výrobkov a vlastnej potlače
    • Dobré ceny
    • Rýchlosť dodania (samozrejme i kvalita výrobku - výroby)

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a budeme radi, ak si od nás objednáte aj v budúcnosti. Všetko dobré, pekný deň:-)

• V jeden deň objednane, na druhy deň doručené, proste skvele

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu recenziu. Objednávky sa vždy snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. Budeme radi, ak si od nás objednáte aj v budúcnosti. Pekný deň:-)