super ceny a kvalita

Reakcia obchodu Kreativator

sme veľmi radi, že ste boli spokojná s dodaným tovarom. Ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu. Prajeme pekný deň. :)

• Rychle dodanie...prehladny eshop

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s objednávkou a dodaným tovarom. Tešíme sa na Vaše ďalšie kreatívne nápady. Prajeme pekný deň.

• Rýchlosť dodania, kvalita

Reakcia obchodu Kreativator

sme vďační za pozitívnu recenziu a teší nás, že ste boli spokojná s dodaným tovarom. Prajeme pekný deň.

Skvelá práca, rýchle dodanie. Spokojnosť

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu a sme veľmi radi, že ste boli spokojná s dodaným tovarom. Tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky. Prajeme pekný deň. :)

• Online konfigurátor
    • Materiál úplný šmejd
    • Kvalita tlače nič moc

Navrhol som si vlastnú mikinu a veľmi som sa na ňu tešil, lebo online majú skvelý konfigurátor kde si viete nastaviť všetko podľa seba. Na moje sklamanie mi prišla mikina z materiálu horšieho ako handra na podlahy, kvalita tlače je tiež úbohá. Už po prvom praní (podľa inštrukcii) nie je mikina vhodná ani na tú handru. Vyhodených 50€. Určite neodporúčam.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu!
    Je nám nesmierne ľúto, že materiál mikiny a sním súvisiaca potlač nie je podľa Vašich predstáv. Objednali ste si klasickú jednoduchú mikinu, kde sa cena vyšplhala kvôli tomu, že ste si navrhli potlač na 3 rôzne strany mikiny. V ponuke máme aj drahšiu a tým pádom aj kvalitnejšiu mikinu, avšak stále je to otázka individuálneho vkusu, keďže každému vyhovuje niečo iné. Napriek tomu veríme, že Váš názor ešte do budúcna prehodnotíte.
    Pekný deň.

• Velka spokojnost,tovar bol doruceny rychlo a krasne spracovany

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli spokojná s dodaným tovarom a priebehom objednávacieho procesu. Prajeme pekný deň.

Objednávala som prvýkrát, prehľadná stránka, rýchlosť doručenia -super

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme pekne za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojná so zakúpeným tovarom a priebehom objednávky. Prajeme pekný deň.

• Absolútna rýchlosť -dodanie

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Stanka za pozitívnu recenziu:-) Budeme radi, ak si u nás objednáte aj v budúcnosti. Pekný deň:-)

Bol som veľmi milo prekvapený, nakoľko tovar (podložka pod myš "na mieru" ) bola vyrobená a odoslaná hneď na druhý deň. Kvalita veľmi dobrá.
    Ďakujem.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň Peter, ďakujeme pekne za Vašu milú recenziu. Prajeme všetko dobré:-)

• rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň Mária, ďakujeme pekne za recenziu. Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania nás veľmi teší. Prajeme všetko dobré:-)

• -veľmi rýchle doručenie
    • - vysoká kvalita potlače, predcila očakávania
    • -kontaktovala som ich telefonicky s otázkou a mali veľmi príjemné vystupovanie

Odporúčam tento obchod, veľmi rýchlo doručili tovar a kvalita potlače predcila očakávania.

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Daniela za milú recenziu:-) Teší nás, že ste s tovarom spokojná a prajeme nech Vám dlho slúži. Budeme radi, ak náš e-shop navštívite aj v budúcnosti. Pekný deň:-)

• Rýchla výroba a doručenie
    • Dokonalo zabalené

Bol som prekvapený, ako rýchlo bol produkt vyrobený a expedovany. Všetko bolo tak, tak som požadoval.

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Peter za pozitívnu spätnú väzbu. Vaša spokojnosťnás veľmi teší. Budeme radi, ak náš e-shop opäť navštívite. Pekný deň:-)

• Tovar nebol nacas odoslaný. Pri kupé je možné dokúpiť aj garantované odoslanie ešte dnes. Pričom bolo nutne volať a písať maily aby sa niečo dialo. Objednávku začali spracovávať na 3 deň od vytvorenia. žiadal som vrátiť peniaze ale neúspešne.
    • Povýšenecky prístup pani
    • Ignorancia klienta

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Vzhľadom k optimalizácií nákladov na tlač, aktuálne netlačíme na dennej báze, preto sme Vami zakúpenú službu "Garantované odoslanie dnes" nemohli dodržať. Poplatok za túto službu sme Vám po odoslaní objednávky, zaslali späť na Váš účet. Bohužiaľ sme od Vás e-mail nedostali, až po telefonickom rozhovore, kde sme sa dohodli, že poplatok Vám vrátime na Vami zadaný bankový účet. Vzniknutá situácia nás mrzí napriek tomu, že objednávku sme Vám odoslali v čo najbližšom možnom termíne. Prajeme všetko dobré.

• Tričko v danej veľkosti sa mi zdá tak o číslo menšie.

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Rozmery tričiek si viete pozrieť pri každom produkte v tabuľke veľkostí. Povolená tolerancia je +/-5 %. Ak by bol rozmer trička mimo uvedených rozmerov a povolenej tolerancie, pokojne nám môžete poslať Vašu reklamáciu na e-mail [email protected]

V procese vytvranaia objednavky mi boli odsudzene moje platobne udaje, nakolko som platil online kartou. Na zaklade toho som musel kartu zablokovat a poziadat o novu

Reakcia obchodu Kreativator

je nám ľúto vzniknutej situácie. Bohužiaľ čelili sme tejto nepríjemnej záležitosti. Momentálne pracujeme na vyriešení problémov. O vzniknutej situácii sme Vás informovali a ospravedlnili sme sa.

Super spokojnost

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Veľmi nás Vaša spokojnosť teší. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku:-) Pekný deň!

• Ok!

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Prajeme príjemný zvyšok dňa:-)

• Kvalitna a pekna praca. 100% som spokojna .

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne Katka za Vašu pozitívnu recenziu. Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Pekný deň!

• rychlost dodania. pisu 3-5 dni odoslanie no prislo uz po 3 dnoch

Reakcia obchodu Kreativator

Ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Objednávky sa snažíme vyhotoviť a odoslať v čo najkratšom možnom čase. Budeme radi, ak sa nás obrátite aj v budúcnosti. Pekný deň!

• Veľká spokojnosť s komunikáciou
    • Veľká spokojnosť s kvalitou
    • Veľká spokojnosť s rýchlosťou vybavenia
    • Treba objednávať o číslo až dve tričká väčšie. Dieťa má 10 rokov, potrebuje v tomto obchode veľkosť pre 12 ročné... Ja dospelá nosím veľkosť L, tu mi je XXL tesné ... Takže treba s tým počítať, inak ok

Veľká vďaka a spokojnosť

Reakcia obchodu Kreativator

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu. Sme nesmierne radi, že ste boli spokojná s vybavením objednávky a dodaným tovarom. Veríme, že sa môžeme tešiť na Vaše ďalšie kreatívne nápady a objednávky. Prajeme pekný deň. :)