• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 týždňami

Odporucam vsetkym naokolo, objednava si uz hadam cely pracovny kolektiv, jednoduche tvorenie navrhov, rychle dorucenie, kvalitna potlac, skevele, dakujem!!! :)

• nakúpil v obchode Kreativator pred 3 týždňami

• promptné vybavenie objednávky
    • široký sortiment
    • kvalitné prevedenie
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 3 týždňami

• rýchlosť, kvalita

• rýchlosť vybavenia
    • presnosť vybavenia-skutočnosť plne zodpovedala vyobrazeniu a dohodnutým podmienkam

• Kvalita
    • Rychlost dodania
    • Komunikacia

S nakupom a sluzbami som bola velmi spokojna. Vyzdvihla by som hkavne komunikaciu.

• Veľmi rýchla dodávka tovaru

• Kvalita tlače a trička

Som spokojná (a milo prekvapená) s kvalitou tlače aj materiálom trička.
    Cena je veľmi výhodná, v budúcnosti ešte určite od Kreativatoru niečo objednám ;)

• nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

Neodporúčam, nechceli mi zrušiť objednávku. Pani dookola točila, že je už potlačené. Nie odoslané upozorňujem. A bola to ich bežná potlač, nie na objednávku. Tričko Adler v super kvalite (podľa nich) je otrasné, ani potlač výrazná ani to tričko bezšvové nič moc. Nikdy viac.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Je nám ľúto, že ste sa neobrátili priamo na nás s Vašim problémom, určite by sme sa snažili nájsť riešenie. Všetky motívy, ktoré ponúkame na stránke sú potlačené na tričko až po konkrétnej objednávke. Objednávka bola vytvorená podľa Vašich požiadaviek, teda tento dôvod zrušenia objednávky sme nemohli akceptovať, nakoľko ste nás kontaktovali v čase keď už tričko bolo potlačené. Ak nie ste spokojná s kvalitou trička alebo potlače obráťte sa na nás na info@kreativator.sk. Radi by sme túto nepríjemnú situáciu vyriešili kladne.

• rýchle dodanie tovaru
    • tlač

Objednávka v jeden deň, doručenie na ďalší deň. Takú rýchlosť som nečakala :) Tlač tiež veľmi pekná.

• nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

• Super odporúčam rýchle dodanie a kvalitné urobená foto

Odporúčam

• nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

• včasnosť, cena , kvalita + super program na vlastný návrh pečiatky
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

Bol to môj prvý nákup.Potrebovala som vankúšik v tvare valca a vo veľkosti, ktorú som našla v tomto obchode. Som spokojná.

• nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

• rýchlosť, výrobok zodpovedá vyzobrazeniu
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

• kvalita sluzieb na spickovej urovni,rychlost dodania
    • ziadna

• rýchlost

rýchla dodavka tovaru

• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 mesiacmi

Obchod je síce ochotný urobiť pečiatku , ale v mojom prípade ju podľa môjho návrhu nedokázali vyrobiť.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás táto nepríjemnosť. Kontaktovali sme Vás prostredníctvom e-mailu, aby sme Vám navrhli adekvátnu kompenzáciu.

• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 mesiacmi

Rýchla reakcia, ústretovosť proste super

• Kvalita
    • Zakaznicky servis
    • Rychlost dodania
    • Komunikacia

Velka spokojnost so zakaznickym servisom a s rychlostou vybavenia zasielky.
    Nekvalitne potlacene tricko mi nemali problem nanovo potlacit a poslat zdarma ako odskodne. Teraz bolo tricko kvalitne, obrazok ostry a zachoval si odtiene originalu.
    Po tejto skusenosti mozem len odporucat.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Je nám ľúto, že ste sa na nás neobrátili ihneď po obdržaní objednávky. Mrzí nás Vaša nespokojnosť s kvalitou potlače. Na potlač používame digitálnu technológiu, kde sa farba vpije do látky. Digitálna potlač je detailná technológia, pri ktorej sa tlačí priamo na textil - takže žiadna nažehlovačka. Jednotlivé farby v grafike však môžu inak reagovať s konkrétnym textilom, preto sa mohlo stať, že potlač nebola až taká žiarivá. Nadviazali sme s Vami kontakt prostredníctvom e-mailu, aby sme mohli vyriešiť túto nepríjemnú situáciu v prospech Vašej spokojnosti.

Rýchle dodanie tovaru

• Rýchlosť.
    • Kvalita.
    • Originálnosť.

Ja Kreativator proste milujem už dlho! Nikdy ma nesklamú, pošlú veci hneď na druhý deň, v parádnej kvalite - ako grafika, tak aj textil. Odporúčam všetkými desiatimi!