• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 týždňami

• Mikiny boli špinavé, nezabalené, len volne uložené v papierovej krabici.
    • Potlač na veľmi nízkej úrovni, na mikinách zostali flaky okolo potlače!!!

Drahé a nekvalitné!!!

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, napriek tomu že sme Vám v pôvodnej objednávke vykonali grafické úpravy bezplatne, podľa požiadavky, ktorú ste nám písali po zaevidovaní objednávky. Mikiny boli odoslané včas, nakoľko ste ich potrebovali na termín. Na vyhotovenie textilu používame digitálnu technológiu, pričom sa farba vpie do textilu, takže žiadna nažehlovačka. Potlač sa len čiastočne dá cítiť na povrchu. "Fľaky" ktoré ste mohli vidieť sú zbytky impregnovacej látky, ktoré používame pred tlačou takže to nebola žiadna špina. Ku každej objednávke dávame štítky, odporúčanie, kde je napísané, že pred prvým použitím treba vyprať textil obrátené na ruby na 40°C. Z našej strany bolo splnené všetko k Vašej spokojnosti. Pekný deň.

• nakúpil v obchode Kreativator pred 3 týždňami

tovar bol pripravený a doručený prekvapujúco expresne, tričká vyzerajú byť kvalitného materiálu podobne i tlač

• Super. Rychle dodanie, na mieru. Spokojna velmi

• Velky vyber
    • Moznost vlastneho motivu v jednoduchom programe
    • Rychlost vybavenia
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 3 týždňami

• rýchle dodanie, kvalitná výroba, spokojnosť so službou
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 3 týždňami

• Rýchla reakcia na zmenu tovaru
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 2 mesiacmi

Objednal som 2 tričká s potlačou. Jedno bolo OK, druhé nie. Potlač bola nekvalitná, presvitala farba z podkladu tričká. Pri objednávke som sa pýtal či nebude presvitat farba. Ubezpecili ma že nie, lebo sa tam nanáša podkladov a vrstva. Reklamácii vyhoveli, na vlastné náklady mi poslali druhé tričko, no kvalita potlače bola ešte horšia ako prvýkrát, znovu presvital červený podklad a biela farba na obrázku nebola biela ale ružová.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Je nám veľmi ľúto, že ste nespokojný s kvalitou potlače na jednom z výrobkov. Bavlnený textil tlačíme digitálnou technológiu. Digitálna potlač je detailná technológia, pri ktorej sa tlačí priamo na textil - takže žiadna nažehlovačka. Farby sa tým pádom do textilu vpijú. Preto môže samotná biela farba inak vyzerať na červenom a inak na modrom podklade. „Presvitanie“ grafiky na textile môže taktiež ovplyvňovať samotná štruktúra textilu. Spravili sme všetko pre to, aby ste boli spokojný, avšak niektoré skutočnosti bohužiaľ nevieme ovplyvniť.

promtnosť , kvalita tovaru

• kvalita
    • rýchle odoslanie
    • odosielanie 1. triedou

• rychlost
  • nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

Nakupovala som cez túto stránku prvýkrát, ale určite nie posledný. Komunikácia s pracovníčkou pri výbere vhodného darčeka bola super, bola ochotná mi poradiť a pomôcť, aby bol výsledný efekt čo najlepší. Reagovala na moje emaily ihneď - radosť spolupracovať.

• Všetko super

Veľká spokojnosť :)

Spokojnosť, rýchle dodanie

• nakúpil v obchode Kreativator pred 1 mesiacom

rychle dorucenie, vyborna kvalita, maximalna spokojnost

• expresné doručenie
    • milý a zdvorilý tím

Kreativator si vďaka ich milému prístupu, skvelým produktom a kvalitným službám získal ďalšiu vernú zákazníčku. Pravidelne u nich nakupujem aj vďaka ich rýchlemu doručeniu. Vrelo ich odporúčam!

• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 mesiacmi

Veľmi rýchle vybavenie objednávky, ochota a milé oblsúženie pri osobnom odbere! Spokojnosť, a určite si budem od nich objednávať!

• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 mesiacmi

S nákupom som nadmieru spokojná, potlač na mikine je nádherná! Práca grafika je top!! :) určite odporúčam!
    Len škoda, že nie každá fotografia je vhodná veĺkosťou na potlač.

• nakúpil v obchode Kreativator pred 2 mesiacmi

v den kedy som mala tovar prijat mi oznamili ze rohoze nemaju na sklade a cakacia doba je cca 5 tyz. ze mozu mi ponuknut iny rozmer. bol to darcek mala som to naplanovane odovzdat. suhlasila som s vacsim rozmerom uvidime ci mi pride. pre mna max neprofesionalita ozvat sa v den ked som tovar mala prijat mali mi to oznamit hned a objednavku by som zrusila.

Reakcia obchodu Kreativator

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás mrzí táto situácia. Rohožky tlačíme v určitých intervaloch. Tak ako je aj uvedené na našej stránke, rohožky menších rozmerov tlačíme v časovom rozmedzí 5-7 dní. Vzhľadom k tomu, že sme v tomto časovom období čakali na dodanie tovaru, kontaktovali sme Vás až po obdržaní informácie o približnej dodacej lehote rohožiek. Následne sme Vám navrhli alternatívu v podobe výberu inej veľkosti, ktorú ste prijali. Rohožka Vám teda bude doručená. Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté problémy. Veríme však, že s rohožkou budete napriek tomu spokojná.

Super spokojnosť

• široký výber produktov
    • rýchle dodanie tovaru

S objednaným tovarom som veľmi spokojná, najprv som sa bála, aký bude výsledok, pretože som nevedela ako budú vybraté fotografie pôsobiť na šálkach, ale s výsledkom som veľmi spokojná, nad moje očakávania.
    Ďakujem za výsledný efekt, aj za rýchle dodanie tovaru