• Neinformovali ma o stave objednávky, sľubovali, že príde SMS, nič neprišlo, 2 ks objednaného tovaru som vyzdvihol na 2x. Aj slečna po mojej telefonickej otázke ma ubezpečila, že na 100% príde SMS. Nič neprišlo.

Už im veľmi neverím, budem sa snažiť kupovať inde.

• Ceny
    • Uvadzaju ze tovar skladom a pritom ho nemaju

• V porovnaní s mimozemšťanom lepšie ceny
    • Pravdepodobne v pohode obchod ale pri mojej objednávke zlá skúsenosť
    • Synchronizácia pracovníkov na mizivej úrovňi. Na mailový dotaz na dostupnosť PC skrinky Antec P50 som dostal odpoveď, že do 3dní. OK tak urobím objednávku. Do 3hodín telefonát, že skrinka nie je a ani nebude. Takže predpokladám, že pracovník čo odpisoval na maily iba opísal čo majú na stránke bez toho aby si to overil u dodávateľa....

Zhrnutie viz hore.

• dlhá doba dodania
  • Na stránke ponúkajú tovar ktorý už nemajú.

• Dostal som tovar, ktory uz bol v minulosti otvoreny. Predpokladam, ze bol vrateny od predchadzajuceho majitela. Rovnaku kameru som si v minulosti kupoval z ineho obchodu, takze viem ako vyzera original balenie.

Obcas dam pri nakupovani sancu mensim eshopov. Tu sa mi potvrdilo, ze to nie je vzdy dobry napad. Neuznavam, ked eshop dopredu neupozornuje na predaj uz rozbaleneho, prip. vyskusaneho tovaru.

• Objednavka potvrdena, nasledne prisiel mail, ze tovar nemaju a ani nevedia, kedy ho mat budu.

• dodacia lehota

ponúkaný tovar nemajú na sklade až na základe objednávky zákazníka sa objednáva tovar z veľkoskladu preto je dodacia lehota príliš dlhá.Bohužial toto sa stáva už štandardom vo všetkých malých obchodoch. Ja som objednávku zrušil.

Sme nespokojní, pretože od 11. januára 2018 do dnešného dňa nám tovar neprišiel.

• Doteraz mi tovar nedoručili

• Tovar mi dosiel poškodeny a zatial sa mi nikto neodpoveda ohladom reklamacie

• 10 dni tovar nedorazil a ziadna komunikacia nič.

Ponúkaný tovar vôbec nemali k dispozícii a ani nevedeli kedy bude dostupný.

Tovar som si objednala pred 10 dňami s tým, že mi prišiel potvrdzovací mail, že bude dostupný na druhý deň na osobný odber. Odvtedy som nedostala žiadne ospravedlnenie, prečo objednávka mešká, v stave objednávky som pozerala, že zrazu nie je na sklade.

• chybný tovar
    • po reklamácii poslali znehodnotený tovar

Dostal som tvrdené sklo nekvalitné, nepresné, ktoré nesedelo na uvedený typ, dookola sa neprilepilo na displej mobilu. Reklamoval som ihneď, po prevzatí, cca. do hodiny, napriek tomu to riešili s posielaním tovaru do autorizovaného servisu s 30dňovou reklamačnou lehotou, a nie s okamžitou výmenou tovaru, alebo vrátením peňazí. Vymenili mi to po dvoch týždňoch, na také isté sklo, ktoré som si už vyskúšať ani nemohol, lebo doma pri vybavení som zistil, že je prasknuté.
    Skončil som s nimi, nebudem chodiť za jedno 5eurové tvrdené sklo sto krát do obchodu, a ešte sa znervóznovať s vybavovaním reklamácie s nepríjemným arogantným, neochotným predavačom.

• oni jednoducho nekomunikuju. ja som sa musel dopytovat na stav objednavky. 3 tyzdne pomaly nic.

Dodanie tovaru meska uz tyzden. Telefonicky som sa pytal na termin dorucenia a bolo mi oznamene ze to preveria a ozvu sa, no neozvali sa.

O doručení objednávky na na predajne, kde som si ju mal vyzdvihnúť som vôbec nebol informovaný, keď som na tretí deň telefonoval, stále mi tvrdili, že tovar tam ešte nedodali (na stránke mali uvedené pre túto konkrétnu predajňu "vyzdvihnutie zajtra"). Až keď som sa osobne dostavil na predajňu a žiadal som si zásielku až potom sa tam našla (bez toho aby som bol informovaný, že už tovar môžem vyzdvihnúť).
    Na druhej strane tovar bol o čosi lacnejší ako v iných obchodoch cca 6-7 %.

Dlhé čakanie na balík . A predajca mi zavolá že už je na predajni 17.55 keď už majú záverečnú .. a predpokladaný termínu balíku bol 21 a došiel 23 .

• bol zatvoreny cez a nemal uvedene presne od kedy do kedy bude zatvoreny, len mal napisane, že 30 min. , ale to je zavadzajuce, ked človek nevie presne dokedy, v ktorej minute z tých 30 minut tam prišiel zakaznik a či musi čakať celých 30 min., či len 5 min., na stránke táto prestavka nie je uvedená