Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 3 mesiacmi

• ceny
    • široký výber
    • komunikácia obchodu s ich dodávateľmi tovaru

V obchode som uskutočnil prvý krát objednávku a bohužiaľ som nakoniec po 2 mesiacoch čakania bol nútený objednávku zrušiť.
    Komunikácia obchodu so mnou síce nebola zlá, ale komunikácia obchodu s ich dodávateľom bola podľa môjho názoru v dnešnej dobe mizerná priam hrozná, klamlivá alebo zavádzajúca. Podľa vyjadrenia obchodu, dodávateľ im neodpovedal na dotazy kedy bude tovar naskladnený a ak aj odpovedal po cca týždni tak termín, ktorý uviedol nebol ani raz splnený.
    Neviem si overiť ako prebieha ich komunikácia a mal som len nejasné odpovede a ja som zbytočne čakal dva mesiace. V iných schop-och mi vedeli odpovedať na daný tovar ohľadom otázky dostupnosti okamžite aj s konkrétnym dátumom / dňom kedy by bol tovar naskladnený.
    Celkovo s nákupom samozrejme nemôžem byť spokojný a veľmi neverím informáciám, (asi od dodávateľa), ktoré mi boli povedané.
    Napriek tejto skúsenosti obchod odporúčam nakoľko sa nevyhýbali komunikácii so mnou a verím, že uvedený problém u nich nie je bežný.

Slusne jednanie.

• Nižšia cena oproti konkurencii
    • Možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne na viacerých predajniach bez poplatku.

V obchode som nakupoval niekoľkokrát a vždy to bolo príslušenstvo i mobilnému zariadeniu. Tento obchod som si zvolil kvôli cene a možnosti bezplatnej dopravy pri vyzdvihnutí na predajni.

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 1 mesiacom

• parkovanie iba za poplatok

• rychle dodanie
    • dobra komunikacia
    • dobra cena

mne nefunguje el. automaticka komunikacia s obchodom, ale cez telefon je to za par sekund vzdy vyriesene

• funguje
    • po objednávke prišiel informačný mail až na ďalší deň
    • krabica bola trochu roztrhaná
  • nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

• Rýchle vybavenie objednávky.

ziadna komunikacia, tovar mi meskal 9dni oproti predbeznemu slubovanemu terminu

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

• milý a ochotný predavač
    • miesto výdaja 3 veže
  • nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

na stranke je tovar ktory niesu schopny dodat, tovar je tam aj po zruseni objednavky nadalej

• Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

• Rýchlosť , nízke ceny napriek tomu kvalita .
    • Neviem o žiadnej .

Kľudne nakupujte .

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

s internetovým obchodom som spokojný

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

Objednaný produkt bol cenovo výhodnejší ako inde.

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

• Pri produkte mali napísané na sklade 2.5. ešte ani 5.5 tovar nemali tak som objednávku zrušil.

• Spokojnost s vybavenìm objednàvky

• ceny,komunikacia

ceny,ochotny personal

• nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

• Prvý krát uskutočnený nákup a všetko prebehlo v poriadku
  • nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

• dobra cena mojho vyrobku
    • tovar nebol nachystany v predpokladanom avizovanom termine, predajca ani nehlasil meskanie. Az den po termine, po mojom telefonate som dostal novy termin.
  • nakúpil v obchode HENRY - ITSK pred 2 mesiacmi

Velmi dobry shop, skvela cena, rychle dorucenie!