Veľmi dlhá dodacia lehota.

Čakám nás tovar už mesiac. Objednávka bola pre seniora . Myslím, že tovar možno nedojde

Obchod Zrušili objednávku večer e-mailom z dôvodu nedostupnosti tovaru. Potom sa zvýšila cena na webe

• Doteraz mi neprisla ani spatna vazba k objednavke.

• Tovar ide pravdepodobne zo Sibíra
    • Softvér predajcu je pravdepodobne zastaralí
    • Číslo objednávky bolo len 8 miestne (čiže som nemohol pozrieť kde sa môj tovar nachádza)
    • Stránka je nepriehladná

Objednal som Pc skriňu pred 6 dňami, email o potvrdení objednávky mi prišiel hneď po objednaní , ale číslo objednávky je 8 miestne , nemôžem sledovať kde je moja zásielka. Pravdepodobne nebudem riešiť tento problém nech po 30 dňoch zmluva o kúpe prepadne (problém má riešiť obchod a nie zákazník)

• nevedia plniť vlastnú ponuku

Obchod ponúka tovar za dobrú cenu (852.60€). Po objednávke prejdú 4 dni a oni sa ozvú, že za danú cenu už nevedia tovar dodať.
    Ale! ...vedia ho dodať za cenu 954€ :-D A že či mám záujem...

“That's not a bug, that's a feature!"

• Dobré ceny
    • Dlhá dodacia doba?

Tovar ku mne do dnes nedorazil ani som nebola informovaná o tom, či už bol odoslaný alebo nie. Po objednávke môjho tovaru mi bol zaslaný mail, v ktorom ma informovali a nedostupnosti produktu, ktorý mi stránke zobrazovalo ako dostupný. Prečlo vyše mesiaca a produkt sa ku mne do dnes nedostal rovnako spolu s akoukoľvek informáciou o ňom. Peniaze som však nestratila, keďže platba bola na dobierku.

Det er ærgerligt de ikke sender til andre lande for eksempel til Danmark.

• Neposlali mi ešte tovar

Nedodtžavajú termín

• Neprehľadný shop
    • Zložitý proces nákupu

nemôžem napísať,že som celkom s obchodom nespokojný,ale poslednú objednávku som zrušil,nakoľko v potvrdení mi bolo oznámené (v utorok),že tovar bude v piatok na predajni. Nasledujúci pondelok bol ešte stále nedostupný aj v centrálnom sklade

• Nechcem sa nasrať

Vyhnite sa eshopom. Objednajte z číny.

• Neodporucam tento eshop nic nemaju skladom a naskladnenie 14 dni

Obchod ponúka na predaj tovar ktorý reálne nemá na sklade a nevie kedy ho bude mať opäť náskladneny. Amaterizmus

• Nebol na sklade a už ani nebude.

• Ziadna
    • Objednal som si tovar o ktorom tvrdili ze ho maju na sklade.Po objednani mi prisiel mail ze musim mesiac pockat.
    • Klamanie zakaznika

Nikdy viac tento obchod

• Nespolahlivy web a telefonicke informacie.
    • Ziadna snaha nejako vyriesit problem ktory sposobili ( ponuknut iny model, alebo od ineho dodavatela).

Nasiel som na ich strnanke velkoplosny monitor, volal im, preveril detaily po telefone, vsetko sedelo, objednal. Ked den-dva nechodila ziadna info, volal som tam, ze to preveria. Nasledne volali, ze to bola chyba, ze ten monitor stoji niekolkonasobne viacej a preveria to. Tak som cakal, nakoniec prisiel mail o zruseni objednavky (zatial mi usiel monitor v akcii na Alze). No parada...

• Iní predajcovia ponúkali tento tovar o 20-25 Eur lacnejšie, na čo som Itsk upozornila - tvrdili mi, že z cenou nevedia nič spraviť a že majú najlepšie ceny. To ale nebola pravda. Tvrdili mi, že pri najbližšej objednávke cena tovaru ešte stúpne. Chcela som tovar kúpiť v mieste bydliska, tak som ho teda objednala u nich. Na druhý deň po tom, ako som tovar zakúpila znížili jeho cenu o viac ako 20 Eur. Takto sa seriózny predajca nespráva. Je zrejmé, že až na základe môjho upozornenia zistili, že nemajú tie "najlepšie ceny".

• Žiaľ, výhodu som nezistil.

Opakovane sa mi stalo, že obchod tovar nedodal. Bez akéhokoľvek vysvetlenia.

• Tovar mi došiel bez doplnkov na fotke z heureky na produkte bolo Plus ked my dorazilo nepisalo tam Plus tento produkt je nevíhodny.!!

Je To mala kamera bez doplnkov
    A ani usb kábel mi nedali k tomu na obrázkach bolo z doplnkamy