HENRY - ITSK

Pridané: včera, 13:27

• rýchle dodanie tovaru
  • flexi komunikácia

Pridané: včera, 09:29

Tovar doručený špinavý v roztrhanej krabici. Tovar som vrátila.

nemtudko

Pridané: 25. júla 2017

• nereagujú na e-maily - musíte ich telefonicky urgovať
  • Napriek poslaniu elektronického POTVRDENIA USKUTOČNENIA PREVODU sa pani hádala, že oni nemajú peniaze na účte vo VÚB banke. Prevod bol uskutočnený v piatok 14.7.2017 poobede a oni mali peniaze na účte vo VÚB banke v Nitre už v pondelok 17.7.2017 o 9:00 hodine. Pracovníčka z ITSK/Henry.sk ma v pondelok 17.7.2017 o 13:00 presviedčala, že to nebolo ešte uhradené. Ale nakoniec tovar poobede v pondelok odoslali. Naozaj ma to nebaví presviedčať o samozrejmom. Zanechalo to vo mne pachuť nekomunikácie.
  • hlava XXII - poslali mail s informáciami, kde a ako môžeme sledovať našu zasielku ale sledovanie vyžadovalo číslo faktúry nie objednávky. Faktúra buď nebola ešte vystavená ale nám ju v maile v elektronickej podobe neposlali. Faktúru sme obdržali až po prevzatí zásielky. Poprosím lepšie skoordinovať Vaše info. Pri objednávaní v e-shope vždy očakávam faktúru v elektronickej podobe.

Pridané: 25. júla 2017

• Rýchle vybavenie objednávok.
  • Nepoznám.

Celková spokojnosť.

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

veľmi nás teší, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope henry.sk. Ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám mohli touto formou zanechať spätnú väzbu k objednávke. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Veríme, že nás odporučíte priamo aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce ;) Ďakujeme!

Buday František

Pridané: 24. júla 2017

čakám na tovar ešte ne dostal som nič a už 12 dni odišlo zrejme ne profesiálnou obchodníkom mám skusenpsti prepáčtene to ne vyhovuje dakujem za nič

Dobrý deň František,
dovoľte nám poďakovať za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Dodacia lehota tovaru závisí od dostupnosti jednotlivých položiek. Ohľadne stavu Vašej objednávky odporúčame informovať sa na čísle : +421 37 6503 908 - kolegom prosím poskytnite pre preverenie číslo Vašej objednávky.

Ivan z Dúbravky

Pridané: 24. júla 2017

• výhodný nákup a má aj kamennú predajňu v Bratislave
  • Cena bola po objednaní trochu navýšená, stále veľmi výhodná, bol som ale informovaný

Bol som spokojný a na budúce si vždy porovnám aj ich ponuku

Dobrý deň Ivan,
ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope. To sme radi, že ste u nás našli výhodné ceny :) V obchodných podmienkach si pri niektorých produktoch vyhradzujeme právo na úpravu cien podľa aktuálnych cennníkov od dodávateľov. Takto môžeme zákazníkom (ako aj Vám) poskytnúť tovar za čo najvýhodnejšie ceny. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce.

deduško

Pridané: 24. júla 2017

Zbytočná poznámka pri objednávke tovaru. Potreboval som ružovú farbu a poslali mi tyrkysovú. Táto neakceptovaná poznámka ma stála 4 hodiny behania po kamenných obchodoch, aby som našiel požadovanú farbu.

VieraK

Pridané: 24. júla 2017

V porovnaní s inými e-shopmi jednoznačne najnižšia cena mnou hľadaného tovaru

Dobrý deň Viera,
dovoľte nám poďakovať sa za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope. Veľmi nás teší, že ste u nás našli tovar za výbornú cenu. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce a že nás odporučíte Vašim známym. Ďakujeme! Budeme sa na Vás znovu tešiť ;)

Tomáš Rejda

Pridané: 22. júla 2017

Neodporučam nikomu

Dobrý deň Tomáš,
ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti, ak sme niečím pochybili (neuviedli ste dôvod nízkeho hodnotenia). Napriek tomu ďakujeme za prejavenú dôveru a boli by sme radi, ak by ste nám napísali skutočnosť, o ktorú sa jedná na email eshop@itsk.sk. Ďakujeme.

apete58

Pridané: 18. júla 2017

• Tovar dotučeny rychlo, v poriafku, dobra cena a informovanosť.

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

dovoľte nám poďakovať sa za objednávku a že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope www.henry.sk. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a aj to, že ste si našli čas, aby ste nám mohli dať týmto spôsobom referenciu pre ďalších používateľov. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce ;)