HENRY - ITSK

Pridané: 22. júla 2017

Neodporučam nikomu

apete58

Pridané: 18. júla 2017

• Tovar dotučeny rychlo, v poriafku, dobra cena a informovanosť.

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

dovoľte nám poďakovať sa za objednávku a že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope www.henry.sk. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a aj to, že ste si našli čas, aby ste nám mohli dať týmto spôsobom referenciu pre ďalších používateľov. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce ;)

Igor

Pridané: 18. júla 2017

• obchod komunikuje nacas, dokonca ma pani upozornila, ze tovar mi bude doruceny skor.

Dobrý deň Igor,
ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru. Sme radi, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope a že sme práve od Vás dostali také vysoké hodnotenie. Veríme, že naše služby využijete aj nabudúce a že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym. Ďakujeme a želáme pekný deň!

Peter

Pridané: 17. júla 2017

• Všetko v poriadku.

Dobrý deň Peter,
dovoľte nám poďakovať sa za Vašu objednávku a za poskytnutú spätnú väzbu s hodnotením. Veľmi nás teší, že nás odporúčate ďalej. Veríme, že nás taktiež odporučíte aj Vašim známym a že sa u nás zastavíte aj nabudúce ;) Ďakujeme, budeme sa na Vás znovu tešiť ;)

Pridané: 16. júla 2017

Nechápem, prečo vystavuju tovar, ktorý na sklade vobec nie je.nedokazu si urobit poriadok v sklade.pomalý, nespoľahlivý..nikdy viac

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

dovoľte nám poďakovať sa za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope. V často kladených otázkach máme uvedené informácie ohľadom dostupnosti jednotlivých položiek: http://www.itsk.sk.... Každá položka má na produktovej stránke (pod tlačidlom "Pridať do košíka") uvedenú informáciu o dostupnosti tovaru. Je tovar, ktorý máme priamo u nás na skladoch, tovar, ktorý má u seba dodávateľ a tovar, u ktorého nie je momentálne známa dostupnosť. V tomto prípade pred objednaním odporúčame sa vopred informovať o dostupnosti emailom na eshop@itsk.sk alebo telefonicky na čísle +421 37 6503 908

Pridané: 16. júla 2017

• Aj my máme e-shop a všetko čo uvádzame máme skladom. Ako môže niekto potvrdiť a nemať, alebo nezohnať do týždňa alternatívu ?

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

dovoľte nám poďakovať za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope. Jednou z vecí, ktoré naši zákazníci oceňujú je široký sortiment tovaru. Každý náš dodávateľ uvádza dostupnosť tovaru, ktorú máme nasledovne uvedenú pri každom produkte - http://www.itsk.sk.... Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Ak je pri produkte uvedené, že nie je známy termín dodania - V tomto prípade pred objednaním odporúčame sa vopred informovať o dostupnosti emailom na eshop@itsk.sk alebo telefonicky na čísle +421 37 6503 908

Pridané: 14. júla 2017

Prijemne prostredie aj predajca

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

Ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope. Rovnako ďakujeme, že ste si našli čas na poskytnutie spätnej väzby a hodnotenia k objednávke. Sme veľmi radi, že nás odporúčate ďalej. Neváhajte sa na nás obrátiť aj nabudúce ;)

Milo

Pridané: 9. júla 2017

• Moznost si prebrat tovar v predajni

Rychlost na druhy den to bolo na predajni bez postovneho a ani ziadny priplatok za dorucenie si neuctovali.

Dobrý deň Milo,
ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru. Vážime si, že ste si našli čas, aby ste nám dali k objednávke spätnú väzbu. Teší nás, že sme práve od Vás dostali také vysoké hodnotenie. Veríme, že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym a že naše služby využijete aj nabudúce ;)

Palenik

Pridané: 8. júla 2017

Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru. Veľmi nás teší, že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope. Rovnako ďakujeme, že ste si našli čas dať nám k nákupu hodnotenie a odporúčanie pre ďalších používateľov. Neváhajte sa na nás obrátiť aj nabudúce. Budeme sa na Vás znovu tešiť ;)

kychalko

Pridané: 6. júla 2017

• jediny obchod s tymto sortimentom čo ma vydajne miesto v BA
  • rychlosť

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

ďakujeme za objednávku a poskytnutú spätnú väzbu. Sme veľmi radi za Vašu spokojnosť a že nás odporúčate ďalej. Neváhajte sa na nás obrátiť aj nabudúce a odporučiť nás ďalej aj Vašim známym. Už teraz sa na Vás znovu tešíme :) Ďakujeme a želáme pekný deň!