HENRY - ITSK

• 98 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 92 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod HENRY - ITSK získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie HENRY - ITSK

Milan

Pridané: 22. júna 2017

• Profesionalita, rýchlosť spoľahlivosť.
  • Žiadne som neidentifikoval

Odporúčam, bez zbytočných otravných emailov, komunikácia s obchodom stručná, jasná. Tovar dodaný do 48 v perfektnom stave. Takto si predstavujem internetový obchod.

Pridané: 21. júna 2017

• Moznost osobneho odberu v meste kde zijem.

Dobrý deň prajeme,
dovoľte nám poďakovať sa za Vašu objednávku a že za Váš čas venovaný vypĺňaním spätnej väzby k vybaveniu objednávky. Veľmi nás teší, že nás odporúčate ďalej. Určite sa u nás zastavte aj nabudúce a odporučte nás ďalej Vašim známym :) Ďakujeme!

Jano

Pridané: 19. júna 2017

• kvalita, rýchlosť dodania, prijateľné ceny
  • nemá

kvalita, rýchlosť dodania, prijateľné ceny

Dobrý deň Jano,
ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru. Veľmi si vážime, že ste si našli čas, aby ste nám zanechali hodnotenie k vybaveniu objednávky aj s odporúčaním pre ďalších používateľov. Veríme, že kvalitu, rýchlosť dodania a výhodné ceny využijete u nás aj nabudúce. Budeme sa na Vás znovu tešiť a prajeme pekný deň! ;)

Pridané: 19. júna 2017

• Za 3 týždne mi nevedia doručiť tovar.

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

dovoľte nám poďakovať sa za Vašu objednávku a prejavenú dôveru. Prosím skúšali ste pozrieť notifikačné maily od nás v spamovom priečinku? Niektorým používateľom to chodí do spamu - záleží podľa toho, ako majú nastavený spamový filter. V týchto emailoch uvádzame informácie o dostupnosti. Pre rýchlejšiu komunikáciu ohľadom stavu Vašej objednávky prosím kontaktujte +421 37 6503 908. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

Adriána

Pridané: 19. júna 2017

Rýchla dodávka tovaru na predajňu po objednaní, dobrá komunikácia a príjemny personál.

Dobrý deň Adriána,
ďakujeme za objednávku a za poskytnutú spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že sme práve od Vás dostali také vysoké hodnotenie. Veríme, že rýchlu dodávku tovaru a dobrú komunikáciu oceníte aj nabudúce :) Budeme sa na Vás znovu tešiť! Odporučte nás aj Vašim známym, ďakujeme!

jj

Pridané: 17. júna 2017

• Najnizsia cena spomedzi doverihodnych e-shopov.
  • Neprehladny web

Spolahlivy dodavatel

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

Ďakujeme za objednávku a že ste sa rozhodli dať nám recenziu a odporúčanie pre ďalších používateľov. Veľmi nás teší, že ste si z dôveryhodných eshopov vybrali práve nás. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce ;)

Lenka

Pridané: 17. júna 2017

• Široký sortiment, dobrá cena, osobný odber v BA
  • Nenašla som žiadne

Internetový obhcod do širokou ponukou sortimenu, veľmi dobré ceny, možnosť osobného odberu. S nákupom som bola spokojná.

Dobrý deň Lenka,
dovoľte nám poďakovať sa za Vašu objednávku a že ste si našli čas dať nám k nej hodnotenie a odporúčanie pre ďalších používateľov. Budeme veľmi radi, keď široký sortiment a dobrý ceny odporučíte aj Vašim známym. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce ;)

Sinuhell

Pridané: 16. júna 2017

• Prehľadný a z dobrými cenami
  • Zatial nič

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

ďakujeme za Váš nákup a prejavenú dôveru. Veľmi nás teší, že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope. Veríme, že naše služby odporučíte priamo aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce :)

Pridané: 16. júna 2017

• Rychla komunikacia, preverenie preverenia a rychla dodavka. Vsetko v poriadku.

Super cena a max. Splahliva.

Reakcia obchodu HENRY - ITSK

dovoľte nám poďakovať sa za Vašu objednávku a prejavenú dôveru. Sme veľmi radi, že ste si našli čas na zanechanie hodnotenia k vybaveniu objednávke. Rovnako ďakujeme aj za odporúčanie pre ďalších používateľov. Veríme, že rýchlu komunikáciu a rýchlu dodávku tovaru u nás využijete aj v budúcnosti :) Ďakujeme!

Jaroslav

Pridané: 15. júna 2017

• dobrý výber
  • rýchle dodanie
  • dobré ceny
  • zatiaľ žiadne

dobré skúsenosti - odporúčam

Dobrý deň Jaroslav,
Ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru. Veľmi nás teší, že ste sa rozhodli nakúpiť práve cez náš eshop. Veríme, že dobrý výber, dobré ceny a rýchle jednanie využijete aj nabudúce a že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym :) Ďakujeme a želáme pekný deň!