• Veľakrát sme už objednávali bezlepkové výrobky, ale tentokrát prišli zhorene a tvrdé. Veľké sklamanie

Ani mi nepotvrdili objednávku, ani nereagovali na dotaz cez FB. Odoslanie tovaru trvalo niekoľko dní, no aj tak tovar stále nemám. To bola moja posledná objednávka z ich zastaralého eshopu.

• Veľký výber
    • Slabá komunikácia
    • Tovar nedorazil v termíne v akom mal

Pečivo prišlo v otrasnej kvalite, rohlíky zhoreté, bagety surové. Na reklamáciu ani nereagovali....
    Tovar prišiel v iný deň ako bolo deklarované.

tovar bol doručený no už druhýkrát sa mi stalo že chlieb, ktorý som si objednala bol v poškodenom sačku a tak prišiel tvrdý. Dokonca prišiel už aj s pliesnou . Som z toho velmi sklamana nakolko Váš chlieb je uplne podobný L*EPKOVEMU a to MY veľmi vyhovuje noposledne skusenosti mi hovoria že je asi čas sa obzrieť nad iným dodavateľom.

• Nespoľahlivé,nekomunikuje

Zaplatený tovar mi bol doručený nekompletný a spoločnosť mi dodnes tovar nedoposlala ani nevrátila zaň peniaze.

• Žiadna komunikácia
    • Emailová schránka, z ktorej prišlo automatické potvrdenie objednávky, nefunguje
    • Emailová schránka uvedená v kontaktoch má upozornenie, že sa ozvú, ale že nestíhajú

Prvý nákup, chceli sme vyskúšať, žiaľ nič sa od nákupu nedeje, tovar nedorazil a na upomienkové maily nereagujú

výrobky sú čím Ďalej tým horšie, rožky nedopečené a poprelamované, konzumný chlieb mi naposledy poslali doslova zhorený, keď som z neho chcela aspoň niečo zachrániť a obrezala som zhorenú kôrku, ostala z neho polovica. A takéto chleby mi poslali dva!!! Kde je výstupná kontrola? Čo tam spíte? A poslali mi to "v pohode" bez akéhokoľvek slova ospravedlnenia..... Škoda, že o podobnej bezlepkovej pekárni neviem, okamžite by som túto "zavrhla"

• Vzhladom k tomu, ze pri viacerych vyrobkoch je nizka doba spotreby, tak absentuje informacia o terminoch dodavky

• bezglutenove opekance boli rozbalené, aj chýbalo z toho

• Objednala som si chlebik a dali mi vsetky balenia s datumom spotreby ten isty den ako sme ich vyzevihli co sme zistili doma..cize putovali do kosa lebo na druhy den splesneli a dve som dala este ten isty den do mraznicky tak som zvedava ci to zachrani. Chlebik je super kupujeme ho casto a jeho datum spotreby nie je taky kratky na to aby eshop ked si objednam 5 baleni mi dal spotrebu ten isty den. Nedava to ani logiku ani zmysel. Cize neodpprucam absolutne objednavat ..radsej ist na predajnu a vybrat si a nie sa spoliehat na eshop

Pečivo dovezené bolo už gumenné, obschnuté. Kuriér ho vozil 2 dni, vraj sa nedá reklamovať, lebo potraviny neprevážajú. Pravdy sa nedovoláte. Kedysi boli rožky a bagety väčšie. Sklamali

Som maximalne nespokojna nakolko mi došiel balik otvoreny/poškodeny a samozrejme nekompletny,hned v ten den som volala na tel.linku a dalšie dni tiež no žial nikto nezdviha.Nakupovala som prvy a aj posledny raz,som maximalne nespokojna.

• Zhorete a suche pecivo

Sendvičovy chleba bol plesnivý.
    Vianočka došla uplne ina ako maju na obrazku.
    Pekaren zle zadala moje tel.čislo a Dhl chceli dodanie odložit az o 7dni.

Objednávka mi neprišla kompletná, čo by sa dalo pochopiť, keby mi aspoň oznámili, či mi vrátia peniaze, alebo pošlú tovar dodatočne. K žiadnej náprave zatiaľ nedošlo, na maily neodpovedajú, telefóny nedvíhajú.
    Objednávali som z Ilas-u veľakrát a vždy boli s výrobkami všetci spokojní, avšak po tejto skúsenosti to bol náš posledný nákup.

Neprišlo všetko a za nedodaný tovar peniaze vrátené neboli

Reakcia obchodu Pekáreň ILaS

Dobrý deň, mrzí nás vaša skúsenosť a problémy, ktoré vznikli pri vašej objednávke. Kontaktujte nás prosím na [email protected] kde to vyriešime k vašej spokojnosti.

Bezlepkový chlieb je výborný, no pekáreň nie je schopná ani dva týždne za sebou doručiť objednávku v riadnom termíne/bez iných problémov. Škoda.

Reakcia obchodu Pekáreň ILaS

• Nevidite, co kupujete. Na e-shope vyzeral bezlepkovy sendvic krasne. No po otvoreni balika na predajni som bola sklamana. Spuceny neprepeceny sendvicik (maly, na to, ze stal 1,83€)... ceny bezlepkovych potravin sa zo dnana den poriadne zvysili !

Reakcia obchodu Pekáreň ILaS

• rýchle dodanie, komunikácia ok

Objednávala som pred pol rokom a výrobky boli oveľa,oveľa kvalitnejšie. Buchty boli nadýchanejšie a mäkkšie, teraz boli zbyté, nedá sa to porovnať a aj ostatné pečivo, vyzeralo ako nevykysnuté, bola som veľmi sklamaná. Dátum spotreby bol tiež krátky, do dvoch dní ako mi prišli výrobky, to sme ich nemali šancu skonzumovať. Aj keď ma už upozorňovali, že ste sa kvalitou zhoršili nechcela som veriť a aj tak som si u Vás objednala, žiaľ kým nebudem počuť že ste sa vrátili do pôvodnej kvality, už u Vás nebudem objednávať.