Všetko som zjedla :) lepšie napísané zožrala :) ja piecť neviem a dostať sa po 20tich rokoch k vianočke bezlepkovej bolo ako vyhrať eurojackpot :)

Vynikajúce bezlepkové potraviny. Najlepší chlebík a koláčiky.

• Velmi rychle vybavenie, siroky vyber bezlepkovych produktov
    • V ponuke mi chyba jedine bezlepkovy orechovy zavin :))

Velmi chutne bezlepkove produkty za skvelu cenu, siroky vyber, rychle vybavenie a zaslanie, ocenujem ze su pred vianocami v ponuke velmi chutne bezlepkove vianocne oblatky, tiez tradicne produkty ako dukatove buchticky, vianocka, zavin, lupacka a pod. Objednavam zo zapadu online. Velka spokojnost, objednala som uz vela x.

Prvá objednávka BZL pečiva, určite nie posledná. Občas treba zmenu a dcéra si ju vychutnala:-)

• Velky vyber bezlepkovych surovin

Vyborne bezlepkove produkty za skvelu cenu. Chutne a kvalitne. Velmi odporucam obchod. Jedina nevyhoda je, ze nemame takuto skvelu pekaren v nasej obci. Chodila by som tam denne :-)

- tovar prišiel v poriadku a aj rýchlo až som bom šokovaný

• Objednávala som Ig chlebík, ktorý sa v potravinách takmer okamžite vypredá. Preto je skvelé , že je možnosť objednať si ho.
    • Notifikácia - nestihli sme ho vybrať prvý deň. Na ďalší deň mi bola zadlaná ďalšia sms a dokonca, mi pani z predajne volala, či som obdržala SMS.

Môžem len odporučiť :)

• Perfektný výber za dostupné ceny

Väčšinou bol chlebík senzačný. Pri tejto objednávke ale prišiel akoby trochu odlezany. Nebol už taký mäkký ako sme zvyknutý.

• Rýchlosť dodania
    • Kvalita produktov

• Objednávala som potraviny od Vás prvýkrát. Výrobky boli čerstvé a chutné. Rýchle vybavenie objednávky. Som spokojná.

Bagety su dobre, ostatne sme zatial nestihli ochutnat.

Dia chlebík za fantastickú cenu

• Velmi slaba komunikacia

Tento obchod je ako na hojdacke. Raz pride vsetko vcas, ok, niekedy pride skatula poskodena, niekedy nic nepride a cakam na to 2 tyzdne. Teraz nastal tento pripad. Objednavka pred tyzdnom riadne zaplatena, dorucena a odvtedy nic, tovar neprisiel, ziadna komunikacia od pekarne... objednavam tu len preto, ze potrebujem bezlepkove vyrobky a synovi chutia.

Veľmi chutné, chlebíky aj sladké koláčiky.

• Všetky bezlepkové výrobky nám veľmi chutia. Zo širokého sortimentu si vždy vyberieme, čo komu chutí.

• Čerstvý tovar,rýchle doručenie

• Chutovo vyborne bezlepkove produkty.
    • Dobry pomer cena/kvalita.

Malo komunikacnych kanalov. Zdlhavejsie cakanie na reakciu ak nieco potrebne preverit, zmenit

• Jednoduché objednanie, široký výber, rýchle dodanie, možnosť dodania do obchodu bez poštovného, lepšie ceny než v iných kamenných obchodoch kde predávajú vaše výrobky

že v Košiciach nie je viac vašich kamenných obchodov, kde by sa taktiež dalo objednať vaše výrobky

• Rýchle odoslanie, výborné, čerstvé bezlepkové pečivo, objednávame pravidelne

• veľmi oceňujem možnosť objednávky výborného bezlepkového pečiva online aj v oblasti, kde zatiaľ nie sú predajne. Pevné verím v rozširenie siete. Po 14 rokoch "bezlepkového" stravovania sú toto výrobky, ktoré ma naozaj nesmierne potešili, priblížili sa skutočnému pečivu. Ďakujem a všetko dobré prajem!