• Velmi rychle vybavenie, siroky vyber bezlepkovych produktov
    • V ponuke mi chyba jedine bezlepkovy orechovy zavin :))

Velmi chutne bezlepkove produkty za skvelu cenu, siroky vyber, rychle vybavenie a zaslanie, ocenujem ze su pred vianocami v ponuke velmi chutne bezlepkove vianocne oblatky, tiez tradicne produkty ako dukatove buchticky, vianocka, zavin, lupacka a pod. Objednavam zo zapadu online. Velka spokojnost, objednala som uz vela x.

• Velky vyber bezlepkovych surovin

Vyborne bezlepkove produkty za skvelu cenu. Chutne a kvalitne. Velmi odporucam obchod. Jedina nevyhoda je, ze nemame takuto skvelu pekaren v nasej obci. Chodila by som tam denne :-)

• Veľký výber
    • Slabá komunikácia
    • Tovar nedorazil v termíne v akom mal

• Perfektný výber za dostupné ceny

Väčšinou bol chlebík senzačný. Pri tejto objednávke ale prišiel akoby trochu odlezany. Nebol už taký mäkký ako sme zvyknutý.

• Všetky bezlepkové výrobky nám veľmi chutia. Zo širokého sortimentu si vždy vyberieme, čo komu chutí.

• Jednoduché objednanie, široký výber, rýchle dodanie, možnosť dodania do obchodu bez poštovného, lepšie ceny než v iných kamenných obchodoch kde predávajú vaše výrobky

že v Košiciach nie je viac vašich kamenných obchodov, kde by sa taktiež dalo objednať vaše výrobky