tovar ma deklarovane dorucenie do 5 dni, 10 dni od objednavky este nie je ani na ceste zo skladu

• voľne uložený materiál na palete bol poškodený, zle upevnený

• Tovar nebol kompletný škoda že som ho nerozbalil pri pokladni.

Tovar bol poškodený

je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    V prípade, že obdržíte poškodený výrobok, obracajte sa na náš zákaznícky servis, tel.: +421 2 / 999 929 92 alebo [email protected], kde Vám poradia s možnosťou reklamácie, kompenzácie alebo vrátenia tovaru.

• Zdlhave riesenie

Objednal som určitý počet z tovaru čo bol na sklade podľa eshopu ale samozrejme dodali menší počet lebo vraj už ho medzitým zákazník kúpil a tým pádom nebolo možné to ani vložiť do Hornbachboxu čiže celé zle.

je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    Skladovú zásobu aktualizujeme na našom e-shope niekoľkokrát denne.
    Pri malej zásobe môže byť tovar aj napriek neustálej aktualizácii dočasne vypredaný.
    Tím Hornbach

Tovar nieje ani po 10 dňoch doručený.

Tovar nedorazil v dodacom dátume tak stále čakám zlá komunikácia

je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    Za komplikácie spojené s dodaním Vašej objednávky sa ospravedlňujeme.
    Tím Hornbach.

• Všetky kamene tej najmenšej veľkosti,ani jeden kameň nebol väčších rozmerov

• ziadna ochota zamestnanca

ziadna ochota zamestnanca hodil mi tam tovar žiadal som ho o pomoc kaslal na mna a odišiel nechal ma tam trapit sa pol hodinu uz viac nepojdem tam tak sa nemaju správať zamestnanci oni su tam pre zákazníka ale co uz taka je doba

je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    Prosíme Vás o informáciu, ktorej predajne sa sťažnosť týka. Prosím napište nám (predajňa, deň, čas) na [email protected], aby sme mohli celú vec interne doriešiť.
    Tím Hornbach

na drive ine som mal mať nachystaný tovar a miesto toho som čakal skoro pol hodinu, kým ho pracovník našiel. Veľké sklamanie. Drive in vám vôbec nefunguje ako by mal. A hlavne je nevhodne umiestnený za rampou, takže keĎ človek si aj vyzdvihne tovar ešte musí čakať v rade na kontrolu auta. celé je to zlé

Tím Hornbach

• Objednal som si kvôli časovej tiesni tovar, cez eshop ako rezerváciu nakoniec som tam čakal na vybavenie 20 minút kvôli problémom s komunikáciou , posielali ma od výdaja k pokladni a naopak a nakoniec som mal aj zlý bloček, ktorý zistil sbskar že nieje správny a znova som musel čakať na doriesenie

Tím Hornbach

Tovar bol doručený Dopravcom a keďže 33 balíkov dlažby nie je možné pred Dopravcom otvoriť a všetky dlažby skontrolovať po otvorení som zistil že z 33 balíkov 15 bolo poškodených.

je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    V prípade, že dostanete poškodený výrobok, obracajte sa na náš zákaznícky servis, tel.: +421 2 / 999 929 92 alebo [email protected], kde Vám poradia s možnosťou reklamácie, kompenzácie alebo vrátenia tovaru.
    Tím Hornbach

Cakanie na vyzdvihnutie cca hodinu

Tým Hornbach

• Žiadne výhody oproti konkurencii

Po zaplatení objednávky som za 2 dní dostal email, že 75 percent objednávky nemajú a že zbytok mi odošlú, čo boli 2 plastové misky pod kvetináče a kedže tam bolo pôvodné dopravné 26 eur, tak sa so mnou nikto nebavil, či mám záujem a poslali to...stále sa naťahujem o moje peniaze,obchod nereaguje...nakúpil som u konkurencie TopGarden a tam som bol spokojný, Hornbach je sračka na záhradu,nie odborník

Objednávku som zrušila, lebo mi volali, že kvetináče sú obité a dodnes mi nevratili peniaze. Tak ešte čakám

• TOVAR SOM SI OBJEDNAL 4.7.2023 A DOPOSIAL NEBOL DORUČENY.ZAPLATENY 4.7.2023 BANKOVYM PREVODOM.
    TAK ZA TAKÉTO SLUŽ PEKNE ĎAKUJEM. S POZDRAVOM František Jány.

• do tohoto nákupu vždy všetko ok
    • strohá odpoveď, že tovar bude doručený neskôr. Zaplatený pred týždňom ale doručenie bohvie kedy. Žiadne bližšie informácie. Pritom uvádzali, že tovar skladom.

Vážený zákazník,
    mrzí nás, že máte dôvod na kritiku.
    Za oneskorené dodanie Vašej objednávky sa Vám ospravedlňujeme.
    Tím Hornbach

Nespravne a velmi zavadzajuce podane informacie pracovnikom Hornbach

Tím Hornbach

Plachta nie je o rozmere ktorú uvádzate potrebovala som 3,66m a má len 3m a neodpovedali ste mi na mail ako mám postupovať pri návrate tovaru s pozdravom Masaryková

je nám ľúto, že máte dôvod na kritiku.
    Podľa informácií pracovníkov nášho zákazníckého servisu, je celá vec už v riešení.
    Za komplikácie sa ospravedlňujeme.