• Velmi dobre ceny a vyhodne nakupovanie
    • K hre na ps3 som dostal aj gratis starsiu hru ako pozornost obchodu, zaner ma pravo si vybrat kazdy sam.

• Ceny
    • Množstvo zasielkovní
    • Doba dodania tovaru
    • Viackrát som nakupoval a nikdy som nemal problém s obchodom

Hru som si vyzdvihol a až doma pomrozbaleni som zistil ze je vo FR jazyku (obal manual...). Ešte som neinstaloval, ale hádam bude s CZ titulkami. Na stránke mali písané CZ titulky, tak uvidím.

Gamepad som následne reklamoval pre negungujúce tlačítko. Tak uvidíme či plus alebo mínus.

• Rýchle doručenie a v dobrom stave
    • Neni žiadna

• Ceny
    • Rychle dodanie

• Nízka cena
    • Rýchla dodavka
    • Možnosti zásielkovne

momentalne moj prvy nakup, co som si objednal to som aj dostal aj cas dodania bol dodrzany, takze zatial OK

• cena + rýchlost dodania

• poskodenie

Dobrý den paní Sarkozyová,

Jste si jistá, že vaše recenze patří nám? Ve vaší objednávce byl jen voucher na členství Playstation Plus a navíc byla objednávka ještě v ten den na vaší žádost zrušena.
    Nemělo se tedy co poškodit.
    Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
    Herní-svět.cz

• Objednaval som cez zasielkovnu a všetko bez žiadnych komplikácií prišlo.

Vsetko bolo v najvacsom poriadku, dakujem za rychle a promptne vybavenie mojej objednavky!

• Najlepšia cenová ponuka
    • Možnosť doručenia cez zasielkovnu

Zatiaľ ziadne

• rychlost dodania

Super

• Super

• vedomostna hra ktora mala obsahovat cestinu a zabavit celu rodinu je iba v anglictine. Po 3 hodinach hladania na internete som zistil, ze predajca predava hru z inej ako cz/sk distribucie, asi nejaky dovoz, takze do hry ani nikdy ziadnu cestinu nedostanem

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

Moc nechápeme vaši recenzi, u hry máme jasně uvedeno, že jazyk je EN - tedy angličtina. Takže jste s jazykem hry byl obeznámen a kupoval je s tímto faktem.
    Navíc recenze zde by se měla týkat kvality nákupu a ne věcí, které s námi můžete řešit rychleji telefonicky nebo emailem, vzhledem k tomu, že hru máte už od 4.4. u sebe.
    Závěrem vás můžu ujistit, že hra pochází z klasické evropské distribuce, ale existují 2 verze hry, jedna aktualizovat do češtiny jde, druhá ne.
    Pokud máte jakýkoliv další dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
    Herní-svět.cz

Objednal som si hru a prišla mi cd síce v dobrom stave ale zvnútra obal bol poškodený čiže cd vypadáva a neudrží sa tam a objednal som si obyčajný verziu a poslali ste mi VR ale to až tak nevadi

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

Za poškození bohužel nemůžeme my, pokud bychom zjistili, že je balení poškozený, informovali bychom vás před odesláním.
    Samozřejmě nás to mrzí a stačilo nás kontaktovat, doposlali bychom krabičku zdarma.
    Co se týče verze hry, poslali jsme vám klasickou verzi, kterou lze využít i na VR, ale není to povynností a je to uvedeno i na krabičce. Hra je kompatibilní s VR, ale lze ji hrát i normálně bez VR.
    Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
    Herní-svět.cz

• Ako jediný mali tovar ktorý som dlhšie zhanala

Ústretový, promptny

• sup