Dodané na druhý deň

• Výborná komunikácia
    • Dobrý obchod
    • Nic

S nákupom som bol spokojný. Iste nakupim aj nabudúce.

• rýchlosť doručenia

Super rýchlosť dodania a hra je parádna :)

• Vyber hier

ponukali, objednal som, nechal som si potvrdit mailom, ze je rezervovana, potvrdili, dalsi den zrusili, ze uz nemaju, tak som po tyzdni kupil v inom online shope

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

velice se omlouváme za komplikace. Ke stornu objednávky došlo z toho důvodu, že nám dodavatel nakonec potvrdil jen zlomek počtu, který jsme původně objednávali. Byli jsme tak nuceni stornovat vícero objednávek.

Pokud se nám do dne vydání podaří sehnat více kusů, máme v plánu Vás a ostatní, kteří objednali, kontaktovat s dotazem, zda máte o Collectorku ještě zájem.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

• Výhodné ceny
    • Obrovský výber

Mal som vo viacerých shopoch predobjednávku na túto Collectorku, prvý mi objednávku potvrdil tento obchod. Následne som ostatné predobjednávky zrušil, aby som tovar uvoľnil ďalším zákazníkom. Po XY dňoch od potvrdenia mi zrušili objednávku z dôvodu neaktuálneho stavu skladových zásob na e-shope a teda že sa mi neujde. Samozrejme ostatné alternatívy, ktoré som mal už využil niekto iný

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

velice se omlouváme za komplikace způsobené touto skutečností. Ke stornu objednávky došlo z toho důvodu, že nám dodavatel nakonec potvrdil jen zlomek počtu, který jsme původně objednávali. Byli jsme tak nuceni stornovat vícero objednávek.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Herný-svet

• Rýchle dodanie. Flexibilnost. Po potvrdení objednávky som menila spôsob platby. Bez predĺženia lehoty dodania.
    • Nebolo možné urobiť úhradu bankovým prevodom IB mojej. banky.

Vyborny

• Hra nefunguje a keďže som ju rozbalili z obalu nevratia mi peniaze

Neodporúčam objednávať sú to podvodníci

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

u Vámi vybrané hry bylo a je na našich stránkách v parametrech uvedeno, že verze, kterou jste si vybrala, neobsahuje české titulky ("Jazyk hry: EN", nikoliv "CZ tit.").

V emailové komunikaci jsme Vám nabídli možnost vrácení hry odstoupením od kupní smlouvy s tím, že bychom Vám pouze strhli poplatek za znovuuvedení hry do prodejního stavu (protože hra byla vybalena z ochranné fólie, je nutné ji zkontrolovat, vyčistit disk apod.), který se určí až po zkontrolování vráceného produktu. V drtivé většině případů se jedná o minimální částku a s vrácením her tímto způsobem nemáme problém.

V emailové komunikaci jsme nedostali informaci, že by Vaše hra nefungovala - pouze to, že neobsahuje "český dabing" (který u této hry nebyl nikdy k dispozici).

Tato negativní recenze nás tedy mrzí; nesnažili jsme se Vás nijak "podvést", jak dokládá naše emailová komunikace.

Rýchla reakcia a dodanie

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

S nákupom som bola spokojná, tovar mi prišiel dokonca ešte o deň skôr

• doručené OK

Po prvi krat objednavala a som velmi spokojna.

• Skvelý

• Super

Rýchle doručenie,super cena

• Dobré ceny
    • Rýchle dodanie tovaru

Objednaný tovar dorazil rýchlo bez problémov.