• ceny
    • rychlost dodania
    • komunikacia

nespravne som vyplnil objednavku, obchod ma upozornil a umoznil doplatit rozdiel. Velka vdaka za to

• Zlá komunikácia so zákazníkom
    • Predaj rozbaleného/použitého mobilu ako nového
    • Uvádzanie ceny s DPH a pošlú mobil s 0% DPH
    • Stále čakám na vrátenie platby

Pri výbere obchodu kde kúpim mobil som zohľadňoval dva parametre: Cena a aby sa jednalo o nový mobil. U tohto predajcu pri tlačítku do košíka bola informácia "Nový produkt", tak som kúpil. Mobil prišiel rýchlo, ale nebol nový. Displej nemal ochrannú fóliu a papierový obal na kábel bol roztrhnutý. Keď som na to predajcu upozornil, stroho mi odpísali "Ak má telefón ochranné plomby je nový"

Ďalej... kupoval som na firmu a chcel som Faktúru, kde bude rozpísaná cena za mobil a DPH 20%. Lenže na faktúre bola DPH 0%!. Tak som na to predajcu upozornil a žiadal správnu FA.
    Dostal som strohú odpoveď: "určite ste pred odoslaním objednávky čítali naše obchodné podmienky kde je v vode 5.2 uvedená informácia k cene."
    Tak som si prečítal zákon, na ktorý sa v obchodných podmienkach takto odkazujú. Uvedená časť zákona sa vzťahovala na predaj použitého tovaru... Znova som na to predajcu upozornil. Ja som kupoval totiž nový mobil...

Prišla strohá odpoveď: "Ak nemáte o telefón záujem pošlite ho naspäť a kľudne si ho zakúpte niekde s odpočtom dph"

Mobil som obratom poslal cez GLS späť predajcovi. Od vtedy nemám mobil a zatiaľ po skoro 3 týždňoch ani peniaze...

Reakcia obchodu HDmobil

Dobrý deň, Naša komunikácia s vami bola úplne v poriadku.

-Samsung galaxy s21fe už od výrobcu nemá fóliu na displeji ( treba si tieto veci naštudovať kým niečo napíšete)
    -Ak bol telefón zaplombovaný nemohlo byť nič poškodené preto sme odpísali že môžte tovar vrátiť do 14 dní
    -V obchodných podmienkach je všetko jasne uvedené (problém je že ste ich nečítali a potom píšete hodnotenia)
    - Zabudli ste dodať že ste tovar kupovali na firmu kde nie je možnosť ho vrátiť do 14 dní a my sme vám túto možnosť aj napriek tomu ponúkli.
    -Peniaze vám boli vrátené v plnej sume na účet!!!

Do budúcna odporúčame čas ktorý venujete písaniu záporných hodnotení e-shopom preštudovať si informácie pre odoslaním objednávky.

Ďakujeme

• Celý nákup až do doručenia prebehol korektne, žiadal som len zaplombovaný tovar a taký aj prišiel

Našla som tu telefón, ktorý som chcela, za bezkonkurenčnú cenu, snáď bude fungovať bez problémov;)

• Rýchlo

Poskodena krabicka, tovar musel byt objednany u dodavatela. Nedvihaju telefon, reakcia na dotaz cez chat po 4 dnoch!! Nasledne storno objednavky, peniaze vratene az na 9-ty den. Neodporucam.

Reakcia obchodu HDmobil

Dobrý deň, zabudli ste sa zmieniť že sa to celé natiahlo len preto že ste neodpísali na mail.

• Dobrá cena
    • Rýchlosť vybavenia

Všetko ok.

• expresné dodanie

rýchlosť dodania, bolo by dobré poslať faktúru aj e-mailom

• Rýchle doručenie, prehľadný web, spoľahlivosť

Všetko prebehlo veľmi rýchlo a v poriadku. Ďakujem

• Jeden deň a tovar mi bol doručený.

100% spokojnosť

Vsetko ok kupil som vyrobok a nasledne vratil peniaze boli vratene bez najmensich problemov

• Všetko ok
    • Ziadna

• Skvele ceny
    • Vyborna komunikacia
    • Rychle dodanie
    • Ziadne

Fakt rychle vybavenie objednavky, tovar som mal na druhy den doma

• Rýchlosť dodania tovaru, seriózny prístup
    • Žiadna

• Lacnejšie ceny,
    • S HD mobil som spokojný. Všetko mi bolo doručené. Som kupoval mobil Samsung galaxy A52. Keďže som platil vopred,tak som sa potom obával, či som to dobre urobil, ale všetko došlo čo som objednal. Z mojej strany spokojnosť.
    • Nevidel som tam možnosť platby na dobierku. Možno som to prehliadol.

Objednávala som v krátkom čase už druhý krát a veľká spokojnosť.