• nakúpil v obchode HDmobil pred 2 týždňami

Uplna spokojnost, hlavne s rychlostou dodania.

• Som nadmieru spokojna

• Rýchla reakcia. Dobrá komunikácia.
    • žiadna

s nákupom som bola spokojná

• nakúpil v obchode HDmobil pred 3 týždňami

prehľadné nakupovanie a široký sortiment tovaru

• nakúpil v obchode HDmobil pred 3 týždňami

• Kvalita, rýchla komunikácia ešte rýchlejšie dodanie veľká spokojnosť, vrelo odporúčam
  • nakúpil v obchode HDmobil pred 1 mesiacom

• Objednali tovar ktorý nikde inde nebol.
    • Rýchla komunikácia.
    • Výborná cena. Kupovať budem aj do budúcna v tomto e-shope :)

• Bezkonkurencna cena.
    • Rychle dodanie na adresu
    • Komunikacia.
  • nakúpil v obchode HDmobil pred 1 mesiacom

• Rýchlost,kvalitne zabalený tovar,cenovo prístupný.

Len smelo nakupujte,su rýchlí a cenovo OK.

Ďalší neschopný e shop

• nakúpil v obchode HDmobil pred 1 mesiacom

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nakúpil v obchode HDmobil pred 1 mesiacom

Obchod reagoval pružne. Objednávka bola vybavená k mojej spokojnosti.

• nakúpil v obchode HDmobil pred 1 mesiacom

• obchod ma upozornil na zrušenie objednávky (nie že by to zmiernilo sklamanie)
    • tovar uvedený na sklade na ňom nebol aj keď bolo uvedené, že majú viac kusov
    • dokonca zrazu nemali ani jeden obal pre daný typ mobilu a to mali rôzne varianty, zase ÚDAJNE na sklade...

Bohužiaľ, sklamanie. Dúfam, že do budúcna si dajú na takéto hlúpe chyby pozor.

• Rýchlosť dodania

• pomalý prístup

• Dobrá cena ,rýchle doručenie

• rýchle dodanie

Veľmi zlá komunikácia, neodpovedá na email - jedine v prípade, že sa opäť dožadujem nejakej odpovedi......avšak na ďalšie otázky radšej neodpovedá.....taktiež nie je ochotný hľadať nejaké riešenie pre zákazníka i napriek tomu že zákazník je ochotný doplatiť.

• Okamžité vybavenie objednávok
  • nakúpil v obchode HDmobil pred 2 mesiacmi

• Rýchle dodanie , dobrá komunikácia.

• rýchle dodanie

Tovar, ktorý som si objednala, bol už na krabici vidno, že bol niekoľkokrát otváraný (možno aj použitý). Krabica bola poškodená aj napriek tomu, že bola zabalená v bublinkovej fólii . Predajca sa obhajuje tým, že sa to muselo poškodiť pri preprave aj napriek tomu, že tovar bol obalený v bublinkovej fólii, obálka bola nepoškodená a dokonca bol tovar zaslaný ako ,,krehký". Keď som predajcu upozornila, že je tovar ,,používaný", resp. teda rozbalený, bolo mi povedané, že iba skúšali či funguje. Žial v žiadnom internetovom obchode som sa zatiaľ nestretla s tým, že by mi tovar zaslaný rozbalený, s vloženou batériou v tovare a pod....
    Síce mi obchod vrátil peniažky, ale iba za tovar a mne zbytočne vznikli 2x náklady na dopravu!
    Toto bol môj prvý a zároveň a posledný nákup v tomto obchode.

• Obchod vôbec nekomunikuje
    • Píšu že tovar skladom a pri tom nieje

Myslím že obchod funguje na princípe aliexpesu. Vy si objednáte u nich a oni tam preto tá dlhá čakacia doba. Nereagujú ani na správy ani nikto celý deň nezdvíha telefón. Tak som napísal že chcem stornovať objednávku a nato došla odpoveď v angličtine nejaký automat čo odpíše ak chcete tovar čo najskôr určite neodporúčam.

Reakcia obchodu HDmobil

Dobrý deň, žiaľ to čo píšete nie je možné.Tovar sa mierne zdržal nakoľko dodávateľ mal menšie oneskorenie zásielky s tovarom kedže idú vianoce a doručovacie spoločnosti tiež nestíhajú.V online chate sme vám odpísali ale od vás sme už odpoveď nedostali.