• Naozaj skvelá cena za čisto nový telefón.
    • A navyše som dostal originálne púzdro ako darček.
    • Trošku obtiaznejsia komunikácia ale chápem že toho majú asi veľa. Inak naozaj spokojnosť

• Ceny
    • Chýbala mi tu informácia že je mobil od SK operátora

Kupoval som mobil Samsung A53 5G, no bol to model brandovaný od operátora (predinštalované aplikácie), o čom nebola na stránke produktu uvedená žiadna informácia. Myslím si, že táto informácia je celkom podstaná aby bola uvedená.
    Inak nemám žiadne výčitky.

Všetko v najlepšom poriadku. Komunikácia OK, doručenie rýchle.

• Rýchlosť

objednaný tovar došiel rýchlo a poriadku

• Bezpečne zabalené
    • Produkt funguje ako má

• OK
    • 0

• Prehľadnosť
    • Rýchlosť doručenia
    • Dobrá cena
    • Neviem o žiadnej

Nákup v tomto obchode môžem iba doporučiť. Za mňa maximálna spokojnosť a profesionalita.

Som velmi spokojny, odporucam

• Rychlost

• Veľmi priaznivé ceny, rýchlosť odoslania, okamžitá aktualizácia pri zmene stavu objednávky
    • Pri výrobku nebolo uvedené, že sa jedná o brandovaný telefón (Orange). Na šťastie je telefón neblokovaný, a stačilo deaktivovať aplikáciu operátora.

• Všetko OK.

• kvalita tovaru, rýchlosť doručenia
    • žiadna

!!!!!!---PODNIKATELIA POZOR----!!!!!! Keď si objednáte niečo na firmu kľudne si môžete zabudnúť na odpočtu DPH... Všade majú označené že ceny sú uvedené s DPH ale je nulová (0%), lebo oni všetky nový tovar predávajú ako POUŽITÝ podľa zákona §66, tým pádom ukradnú tisíce eurá lebo za (0%) neplatia nič pre Finančnú správu a po doručení tovaru už nikto nevie dokázať že bol nový alebo použitý, ešte aj navyše po objednávke mi poslali Fakturačnú zmluvu kde bola písaná (Že všetky ceny sú uvedené spolu s DPH)... Firmu budem nahlásiť kvôli podozrenie daňového úniku...
    !!!!!!---NEODPORÚČAM---!!!!!!

Reakcia obchodu HDmobil

Dobrý deň, v prvom rade by ste si mali poriadne naštudovať zákon §66 ktorým sa tu oháňate lebo píšete nezmysli.
    Náš e-shop neposiela žiadnu fakturačnú zmluvu ani nič podobné. Nevieme o čom hovoríte.

Pred objednávkou ste nás kľudne mohli kontaktovať telefonicky alebo mailom a my by sme vám radi odpovedali na otázky ohľadom tovaru.

Taktiež je všetko uvedené v obchodných podmienkach e-shopu stačilo ich za 5 minút preletieť a vedeli by ste všetko potrebné.

Zabudli ste podotknúť že ste si od nás kúpili telefón za najnižšiu cenu na internete.

Absolútne nerelevantné a zavádzajúce hodnotenie. Prajeme pekný deň.

• rychle dodanie
    • ceny

• Rýchlosť
    • Riešenie problémov
    • Komunikácia

• ceny, rýchlosť dodania

Uzasna rychlost, som velmi spokojna a dakujem za skvely servis!

• Blesková reakcia *****