Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Neodporúčam nikomu predávajú použité telefóny dnes nám prišiel odvas telefón očividne bol už používaní a bol zabalený dvomi páskami a nie v originálnej fólií a telefónu fólia bola už odlepená. Telefón prišiel vybitý čo som videl prvý krát a pri nabíjaní sa zastavil na 94% a ďalej nič takže podľa vášho webu stav nový nezodpovedá tovaru ktorý ste mi poslali.