• Veĺka ochota

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.
    S pozdravom Grr.sk

• Dobrý výber a dobré ceny

• Najnižšia cena
    • Expresná dodávka (napriek informácii že tovar nieje skladom a bude doručený viac ako za týždeň, za tri dni bol u mňa doma)

Hodnoverný, solidný a funkčný obchod s nízkymi cenami.

S pozdravom Grr.sk

Výhodná voči iným predávajúcim.

S pozdravom Grr.sk

• Rýchla komunikácia, rýchle dodanie, super

S pozdravom Grr.sk

• Som spokojný s rychlou dodávkou.

• Super ceny! Ochotný a pohotový personal na zakaznickej linke

S pozdravom Grr.sk

Plynule vybavenie objednávky, nemám výhrady.

• Spoľahlivosť a ochota

• Presné informovanie cez email
    • Dobré ceny

Môj prvý nákup na tejto stránke. Všetko prebehlo bez problémov. Ako ma informovali cez email,všetko dokonale súhlasilo. Absolútna spokojnosť.

• Lacne
    • Rychle odanie
    • Rychle reakcie na otazky
    • Repasovsny

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme.
    Tovar, ktorý ste si objednali, bol repasovaný, táto informácia je uvedená na našej stránke priamo pri produkte a tiež každého zákazníka upozorníme, ak je tovar recertifikovaný.
    Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.

Ok

• Super cena

S pozdravom Grr.sk

• Dobrá cena, rýchla odozva.
    • Vyššie poštovné

Obchod si telefonicky overí objednávku, čo pôsobí profesionálnym dojmom.
    Rýchle doručenie. Odporúčam.

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Platba za kuriéra je daná externou kuriérskou spoločnosťou.
    S pozdravom Grr.sk

• Okamžité telefonické aj mailové informácie o stave objednávky
    • Najlepšia cena
    • Rýchle dodanie, tovar dorazil výrazne skôr, ako bola pôvodná dodacia lehota
    • Ústretové jednanie
    • Ochota predajcu

Určite odporúčam a rád nakúpim aj nabudúce.

• Švih

• Skvele ceny