• Výborná komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Maximálna spokojnosť. Napriek deklarovanej dobe dodávky 2 týždne som mal tovar o pár dní doma. Najväčšie plus je to, že som poslal 2 objednávky po sebe s odstupom jedného dňa a sami mi zavolali, že mi ich spoja. Tým pádom som ušetril jedno poštovné. Určite odporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.

• Dobre ceny
    • Doprava rýchlejšia ako bolo napísané na stránke
    • Komunikácia ok

• komunikácia
    • rýchlosť dodania (o 3 dni skôr, ako sľúbili)
    • nevedeli nájsť moju platbu, posielal som potvrdenie z banky

super, nakúpim aj na budúce

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, niekedy je potrebné platbu dohľadať podľa výpis z banky, dátumu a sumy úhrady.

• komunikácia
    • neviem

• zväčša bezkonkurenčné ceny
    • rýchle doručenie (rýchlejšie, ako uvádzané na stránke)
    • pohotová a vecná komunikácia
    • oproti iným obchodom trochu chýba poradenstvo priamo na stránke

Výborný pomer cena/rýchlosť/komunikácia. Trochu ma pri objednávaní hrýzlo svedomie, že dávam zarobiť zahraničnému, nie SK obchodu, ale pri nami vybranom produkte bola cena tak bezkonkurenčná, že to určite stálo zato.

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Poradenstvo poskytujeme prevažne emailom alebo telefonicky.

• rýchle doručenie
    • spôsob komunikácie obchodu
    • ľudský prístup pri telefonickom potvrdení objednávky a zodpovedanie otázok
    • spôsoby platby

S pozdravom Grr.sk

• najlepšie ceny na trhu
    • velky výber
    • promtnosť
    • super komunikácia zo strany predávajúceho

momentálne este nevieme, kedze sme nic v twjjto chvíli nereklamovali :-)

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Naša firma má v súčasnosti len formu dopravy kuriérskou spoločnosťou, iný výber zatiaľ nie je možný. Samozrejme, aj v prípade reklamácie sa snažíme problém čo najskôr vyriešiť k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom Grr.sk

• lacný, rýchly, super komunikácia .....prosto perfektný

• dobra komunikacia

• Výborná cena
    • Veľmi dobrá komunikácia eshopu

• Komunikacia

Dlha doba dodania,aj ked mali napisane,ze tovar maju skladom

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme.
    Pri každom produkte je priamo uvedené, či je produkt SKLADOM alebo EXTERNE SKLADOM. V prípade vytvorenia objednávky viete dátum doručenia tovaru a tento dátum je taktiež uvedený pri každom produkte.
    Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.

• super komunikacia
    • najlepsie ceny (reprobedne som kupil o vyse 100eur lacnejsie ako stoja na alze a v inych obchodoch
    • dodanie bolo do 31.1. a dorucili mi ich uz 28.1.

mal som trochu strach, menej znami obchod, ale zbytocne. odporucam.