• Dobrá cena.
    • Po pár dňoch, kávovar-konvicu pouzivam
    • Pekne vyzerá, dizajnovo
    • Nech sa vám darí!..
    • Odporúčam obchod s vami!

Kvalitný výrobok, cena je veľmi dobra. Už som vodu varil,časové skôr, zdá sa, že neberie toľko elektriky, uhladny výrobok.

• Rýchle jednanie a dodanie
    • Ponuka

S pozdravom Grr.sk

pre mňa neznámy obchod. Kupoval som procesor. Ich cena bola najnižšia. Milo prekvapili. Pár hodín po objednávke zavolali a potvrdili objednávku.

Spoločnosť

• Reagujú veľmi pohotovo
    • Reagujú na nové požiadavky

Doslúžila nám 45-cm zabudovaná umývačka Electrolux.
    Chceli sme obdobný typ - kvôli jednoduchšej výmene.
    Objednal som si, objednávku zaregistrovali, avšak ozvali sa mi, že mnou vybraný model je vypredaný.
    Našiel som v ich ponuke podobný typ a ešte aj o 35 € lacnejší.
    Doručili za pár dní, úplná pohoda.
    Už umývame v novej.

S pozdravom Grr.sk

• Rýchlo dodané a cenovo prístupné

• výber
    • neprehladnost
    • chybajuci popis alebo aspon preklad do slovenciny

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti. V súčasnosti pracujeme na vylepšení nášho interného systému aj webových stránok. Pri chýbajúcom popise ho radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

• Výborná komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Maximálna spokojnosť. Napriek deklarovanej dobe dodávky 2 týždne som mal tovar o pár dní doma. Najväčšie plus je to, že som poslal 2 objednávky po sebe s odstupom jedného dňa a sami mi zavolali, že mi ich spoja. Tým pádom som ušetril jedno poštovné. Určite odporúčam tento obchod.

S pozdravom Grr.sk

• Prvý raz objednaný tovar veľká spokojnosť

S pozdravom Grr.sk

Spokojný, veľmi dobra komunikácia, rychle dodanie, dobrá cena

S pozdravom Grr.sk

• Podrobne ma informovali o stave objednávky , tovar došiel skôr ako predpovedali čas dorucenia

• Dobre ceny
    • Doprava rýchlejšia ako bolo napísané na stránke
    • Komunikácia ok

• Ok

S pozdravom Grr.sk

Všetko prebehlo v poriadku.

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, niekedy je potrebné platbu dohľadať podľa výpis z banky, dátumu a sumy úhrady.
    S pozdravom Grr.sk

Komunikácia s e-shopom v poriadku , ale som sklamaná z kuriérskej spoločnosti resp.s kuriérom ,ktorý mi mal doručiť zásielku .Najprv napísal že bola zlá doručovacia adresa , potom namiesto po 13 hodine priviezol zásielku po 12 a na tretí krát mi ju nedoručil vôbec.Samozrejme ani raz ma nekontaktoval aby som mala možnosť sa s ním dohodnúť o prevzatí zasielky

Dobrý deň.
    Vzniknutá situácia nás mrzí, boli sme s Vami v telefonickom kontakte, o doručovaní sme informovali a žiadali kuriérsku spoločnosť, ktorá napriek našej urgencii tovar nedoručila v dátume a čase Vami určenom.
    Ospravedlňujeme sa, veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.

• komunikácia
    • rýchlosť dodania (o 3 dni skôr, ako sľúbili)
    • nevedeli nájsť moju platbu, posielal som potvrdenie z banky

super, nakúpim aj na budúce

• komunikácia
    • neviem

S pozdravom Grr.sk

Dobre ceny, dobrá komunikácia s obchodom

• zväčša bezkonkurenčné ceny
    • rýchle doručenie (rýchlejšie, ako uvádzané na stránke)
    • pohotová a vecná komunikácia
    • oproti iným obchodom trochu chýba poradenstvo priamo na stránke

Výborný pomer cena/rýchlosť/komunikácia. Trochu ma pri objednávaní hrýzlo svedomie, že dávam zarobiť zahraničnému, nie SK obchodu, ale pri nami vybranom produkte bola cena tak bezkonkurenčná, že to určite stálo zato.

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Poradenstvo poskytujeme prevažne emailom alebo telefonicky.

Rychle dodanie.