• ok

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.

• Ceny
    • Sortiment
    • Prístup

Profi prístup k zákazníkovi, od začiatku po koniec som mal z obchodu dobrý pocit, nebol jediný zádrheľ ...

• rýchle doručenie
    • spôsob komunikácie obchodu
    • ľudský prístup pri telefonickom potvrdení objednávky a zodpovedanie otázok
    • spôsoby platby

S pozdravom Grr.sk

• najlepšie ceny na trhu
    • velky výber
    • promtnosť
    • super komunikácia zo strany predávajúceho

momentálne este nevieme, kedze sme nic v twjjto chvíli nereklamovali :-)

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Naša firma má v súčasnosti len formu dopravy kuriérskou spoločnosťou, iný výber zatiaľ nie je možný. Samozrejme, aj v prípade reklamácie sa snažíme problém čo najskôr vyriešiť k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom Grr.sk

Objedane prvy raz, chyba mi moznost vyberu aj inej formy dopravy...

S pozdravom Grr.sk

• Termíny dodania tovaru vždy plnia v predstihu
    • Kuriérska služba nezabezpečuje vynášku

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Vynášku kuriérska spoločnosť nezabezpečuje, v prípade otázok ohľadom vynášky vždy informujeme zákazníka, že kuriér nerobí vynášku.

• rychle spokojnost na 100percen

S pozdravom Grr.sk

• Krátka dodacia doba,super cena a kvalita, spoľahlivý obchod

• Tovar mi prišiel rýchlo

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Trošku nám mrzí, že napriek spokojnosti ste dali 50% hodnotenie, ale veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti.
    S pozdravom Grr.sk

• lacný, rýchly, super komunikácia .....prosto perfektný

OK

• dobra komunikacia

• Tovar o 20% lacnejší od konkurencie

S pozdravom Grr.sk

Priebeh obchodu šiel bez komplikácií, od objednávky, úhrady k expedícii a doručeniu. O priebehu objednávky som bol stále informovaný, termíny sa plnili načas.

S pozdravom Grr.sk

• rychle a kvalitne dodanie, najlacnejsia cena

• spolahliy

• Všetko

• Dobré ceny
    • Eshop by chcel vylepšiť

Bál som sa objednať kvôli poľskému popisu na produkte.Ale napokon mi bol tovar doručený riadne a včas.ODPORÚČAM

Reakcia obchodu Veľkoobchod Grr

Na vylepšovaní stránke, dopĺňaní produktov a ich popisoch neustále pracujeme.
    S pozdravom Grr.sk

• Rychke dodanie s tovarom som velmi spokojna

• Výborná cena
    • Veľmi dobrá komunikácia eshopu