• Výhodná cena
    • Tovar bol dodaný 39 dní od objednania, na stránke majú 31 dní, vedela som že to bude dlho, ale nečakala som ešte nejaké omeškanie, keď majú takú dlhú dobu dodania

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu. Úprimne nás mrzí, že sme nevedeli naplniť vaše očakávania o dodaní špecifického tovaru zo zahraničia, ktorý nie je dostupný v bežných distribúciách.
    V odosielaných e-mailových správach sme vás informovali, že dodanie produktu sa predĺži a navrhli sme vám aj rôzne možnosti. Veríme, že už doručený tovar vám robí radosť a táto skúsenosť vás neodradí od budúcej návštevy e-shopu www.gorila.sk :-)
    s pozdravom, Gorila.sk

• Dlhá doba dodania, ešte stále mi tovar ne došiel.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu. Každú jednu objednávku sa snažíme pripraviť v čo najkratšom čase, no pri produktoch, ktoré sú v predpredaji a majú určený dátum vydania, čakáme aj my ako e-shop na ich dodanie. Akonáhle nám príde tovar na sklad po vydaní, ihneď a bleskovo rýchlo odošleme zásielku :-)
    s pozdravom, Gorila.sk

Nedistala som nic, obchod vobec nekominkuje

S pozdravom, Gorila.sk

• Našla som knihy, ktoré už inde nikde neboli dostať
    • Asi som sa tešila predčasne, 1 z 3 kníh (trilógia), hoci bolo písané, že bola už čítaná, prišla s potrhanou obálkou. Nie natrhnutou, ale vyslovene to je odtrhnuté a na časti obálky je to poškodenie veľmi výrazné. Tak toto rozhodne nepovažujem za dobrý stav knihy, ani jej mierne opotrebenie. Som veľmi sklamaná, mal to byť totiž dar, práve pre obálku danej trilógie sa tieto knihy už ťažko zháňajú... Navyše, knihy kúpené na gorile so štítkami z výkupu z martinusáckeho knihovrátku. Ďakujem pekne za toto, fakt.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu a spätnú väzbu na bazárové knihy, ktoré sú súčasťou ponuky na e-shope www.gorila.sk. Úprimne je nám ľúto, že váš nákup sprevádzalo sklamanie, najmä pri knihách, ktoré ste dlho hľadali :-(
    Ospravedlňujeme sa, že knižky, ktoré mali uvedený stav - mierne opotrebovaná/prečítaná - boli, ako píšete, značne poškodené. Tovar, ktorý zaradzujeme do predaja, prechádza kontrolou, no vo vašom prípade, sme neboli pozorní, čo nás mrzí. Aj na bazárové knihy sa vzťahuju možnosť vrátenia a reklamácie, preto neváhajte a využite túto službu.
    Naše zákaznícke centrum vás bude kontaktovať a informuje, ako máte ďalej postupovať. V neposlednom rade ďakujeme za recenziu, na základe ktorej vieme, čo máme zlepšiť. Veríme, že pri nasledujúcej návšteve e-shopu budete vidieť rozdiel :-)
    S pozdravom, Gorila.sk

zrušenie objednávky zo strany obchodu, preto lebo operátor môjho mobilu je z ČR

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu. Mrzí nás nedorozumenie, ale pri kontaktovaní cez e-mailovú správu sme vás informovali, že objednávku sme nezrušili, no pri zvolenom spôsobe doručenia je potrebné uviesť telefónne číslo so slovenskou predvoľbou. Momentálne čakáme na vašu odpoveď, preto veríme, že čoskoro budeme v spojení a uvedené nedorozumenie rýchlo vyriešime :-)
    Gorila.sk

• velky vyber dvd a blueray

Na tovar jsem čakala neskutečně dlouho...dlouhá dodací lehota oproti jiným obchodom...inak nemám čo vytknúť

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu, mrzí nás, že ste evidovali dlhú dobu dodania :-( Avšak pri titule, ktorý nemáme na sklade - uvádzame predpokladanú dobu doručenia. Skladové priestory sú obmedzené, preto nemôžeme mať všetko na sklade, ale o to viac sme motivovaní získať každý objednaný tovar v čo najkratšej možnej dobe.
    Veríme, že vás pri najbližšej návšteve presvedčíme, že nakupovanie na e-shope www.gorila.sk, je super rýchle a bez problémov :-)
    S pozdravom Gorila.sk

príliš dlhá dodacia lehota... stále čakám

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu. Pri tovare, ktorý je v príprave, t. j. má určený dátum vydania, aj my ako e-shop čakáme na dodanie na sklad. O tejto skutočnosti informujeme pri každom produkte, mrzí nás, ak táto informácia nebola viditeľná :-( Akonáhle budeme mať tovar na sklade, obratom zásielku budeme expedovať.
    S pozdravom, Gorila.sk

Tovar bol skladom a trvalo cez 3 týždne pokial zistili že je vlastne vypredaný .

Veľmi dlhá čakacia doba

Obchod mi do Vianoc tovar nedodal

Objednávala som 3 knihy,ktoré mali na sklade 19.11.2023.Objednávku mi rozdelili a balík prišiel 22.12.23.Tretia kniha mi doteraz neprišla.Nechápem,prečo to majú vedené na sklade,keď to nie je.Čakať viac ako mesiac ..
    Neodporúčam

objednaval som v sekcii LP, doručené bolo CD

• 2 CD prišli poškodený obal, to nemáte normálne krabice na balenie??

Dobrý deň prišlo mi úplne iné ako som si objednala. Všetko dlho trvalo, samozrejme tovar ktorý mi prišiel zlý reklamujem a už nikdy viac

• Som nespokojná, nakoľko predmetná objednávka prišla po veľmi dlhom čase... len čas vybavenia bol stanovený na 10 dní. Navyše objednávka prišla nekompletná a oznámenie o nekompletnosti prišlo tiež neskoro. Zhodou okolností sa jednalo o titul, na ktorom mi najviac záležalo, mal byť vianočným darčekom.Za mňa veľká nespokojnosť.

Musím povedať že sa mi už druhýkrát stalo, že som si objednala knihu, ktorá mi nebola doručená . Žiadne info z vašej strany o predĺžení lehoty , zbytočne ste na naťahovali a z kým ste ma informovali, že kniha je už vypredaná . Už viackrát z vašej stránky bohužiaľ neobjednam.

• Velmi dlhe dodanie tovaru

Kniha mi nebola dodaná. Čas na dodanie bol predĺžený na viac ako mesiac po vytvorení objednávky a aj napriek tomu kniha bola podľa ich informácie vypredaná. Keby boli informovali hneď , že majú problém s dodaním kúpil by som ju u inej spoločnosti. Teraz ju už nemajú nikde. Smutné.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste mali negatívnu skúsenosť s nákupom kníh na e-shope www.gorila.sk. Akonáhle sme získali informáciu od dodávateľa, že kniha je nedostupná, no dotlač sa očakáva v januári 2024, obratom sme Vás o tejto skutočnosti informovali. Ospravedlňujeme sa za komplikácie a nedorozumenie, ktorému bolo možné predísť.
    S pozdravom Gorila.sk

• Prehľadný eshop
    • Objednávku s predobjednávkou nepripravujú v čase objednania ale až keď je dostupná daná predobjednávka.
    • Žiadna osobná komunikácia

Urobil som objednávku a jedna položka bola predobjednávka. Všetko ostatné bolo skladom. Na predobjednávku sa čakalo týždeň. Objednávku som vyplatil dopredu. Po týždni od objednania mi poslali nekompletnú objednávku lebo jedna kniha už nebola skladom. Zhodou okolností to bola kniha kvôli ktorej som robil celú objednávku. Prišiel len automatický mail, že rozdelili objednávku a že zvyšok sa pokúsia zohnať. Žiadny odhad, nič. Na môj mail mi odpísali len tak všeobecne. Nakoniec mi po pár dňoch poslali aj chýbajúcu knihu. Ale pri takomto jednaní už u nich nebudem objednávať. Je veľa ďalších obchodov s knihami.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za recenziu a opísanie krokov, na ktorých potrebujeme ako e-shop zapracovať, aby sme vedeli zlepšiť zákaznícky zážitok. Veríme, že keď nás nabudúce navštívite, presvedčíme Vás, že sme sa posunuli ďalej :-)
    Prajeme pekný deň s knihou,
    s pozdravom Gorila.sk