• Objednala som 2 rovnaké knihy. Jedna bola zabalená vo fólii a v nej bola priložené plátená taška. Druhá bola vybalená a samozrejme bez darčekovej tašky. Za tú istú predraženú cenu ...

Tovar nefunguje

Tovar nikdy nedorazil.

Reakcia obchodu Gorila.sk

mrzí nás, že ešte čakáte na dodanie tovaru. V objednávke máte produkt, ktorý je momentálne nedostupný - o tejto skutočnosti sme Vás niekoľkokrát informovali e-mailom, no budeme robiť všetko preto, aby sme objednávku vedeli odoslať čo najskôr.

S pozdravom Gorila.sk

Zlá komunikácia s obchodom ohľadom objednávky. Nereagujú k potrebným informáciám. Hlavne pozor pri kupovaní eknih.

Produkt zatial nedoruceny.

Pi troch týždňoch čakania mi oznámili, ze titul je vypredaný. Nepríjemnosť pred Vianocami. Neodporúčam kvoli dlhej dobe vybavovania objednávok.

Na tovar sme čakali skoro 2 týždne bez akejkoľvek informácie, že dodanie bude oneskorené, dokonca nám neprišiel ani potvrdzovací mail o objednávke, pričom už bola zaplatená. Sami sme sa museli dotazovať v akom stave je objednávka. Po dňoch čakania dcére prišlo namiesto ružového pera modré.

• dodanie bolo rýchle
    • je to Martinus

Vadí mi, že Gorila ma rovnakého majiteľa ako dúhový Martinus. Napriek tomu, že mesačne si kúpim niekoľko kníh, tomu sa vyhýbam ako sa len dá a kúpim iba v krajnom prípade. Verejne podporujú zvrátenú ideólogiu a majú extrémne prepálené ceny.

• Tovar objednaný 4.12.bol na sklade že dodanie 23 dní.ok.zrazu už nebol dodanie 3.2.2023.a to kalendar na rok 2023

S pozdravom Gorila.sk

Napriek tomu, že som tovar objednala a zaplatila už 12.12.2022 do dnešného dňa t. j. 1.1.2023 mi nebol doručený. Na mailovú urgenciu neodpovedali, až po následnom telefonáte sa mi ospravedlnili a prisľúbili že tovar bude expedovany 29.12.2022 čo ale tiež nebola pravda, lebo tovar stále nemám, hoci doručenie do Vianoc garantoval ešte aj týždeň pred Vianocami. Ďakujem za taký vianočný darček

Reakcia obchodu Gorila.sk

úprimne nás mrzí spôsobené nedorozumenie, ktoré nastalo na našej strane :(. Zákaznícke centrum Vás bude kontaktovať a informovať o možnosti prípravy objednávky. Veríme, že spoločne nájdeme riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať.
    Ďakujeme za Vašu recenziu, ktorá nám pomôže zlepšiť naše služby.

S pozdravom Gorila.sk

• Objednala som si 2 krát knihu Čin čin a prišlo mi DVD, takže veľká nespokojnosť.

Reakcia obchodu Gorila.sk

Gorila Vám pripravila a poslala objednávku správne - objednali ste si Čin-Čin ako audioknihu vo formáte CD (nie DVD).
    Ak o tovar nemáte záujem, prosím, kontaktujte zákaznícke centrum na [email protected].

doručenie s 10 dnovým meškanim

Reakcia obchodu Gorila.sk

mrzí nás oneskorené odoslanie Vašej objednávky, o ktorom sme Vás vopred informovali. Veríme, že pri ďalšom nákupe Vás Gorila presvedčí, že objednávky pripravuje expresne rýchlo :-)
    Gorila.sk

• tovar som nedostal po 13 dńoch.

je to dotazník nespokojnosti

Reakcia obchodu Gorila.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Vašu objednávku sme pripravili a expedovali v termíne, o ktorom sme Vás vopred informovali.

• Predlžovanie dodania

1.12. Som vytvorila objednávku na knihu, ktora mala byť odoslaná do 6 dní. Hneď 2.12. Som dostala email že odoslanie sa posúva na 9 dní. Určite každému odporúčam použiť dobierku, ako ja keďže som objednávku zrušila a nemusím sa snikým doťahovať a zároveň byť naťahovaná. Navyše zákaznícky servis vôbec nevenuje pozornosť poriadnemu čítaniu emailov, keďže sa ma pýtali na číslo objednávky, pritom ho mali v predmete správy.

Reakcia obchodu Gorila.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré sprevádzali prípravu Vašej objednávky.
    Tovar, ktorý ste si objednali sme nemali na sklade a v danom momente nebol dostupný ani na knižnom trhu. Z tohto dôvodu sme Vás na druhý deň kontaktovali a informovali, v akom stave sa nachádza Vaša objednávka.

Úprimne nás mrzí, že sme nemali možnosť Vám doručiť zásielku, no napriek tomu veríme, že si opäť nájdete cestu na e-shop www.gorila.sk.

Gorila.sk

• Dobrý výber za prijateľné ceny

Dlhá čakacia lehota

Výhoda: dostupnosť tovaru a cena.
    Nevýhoda: tovar bol poškodený. Podala som reklamáciu, ale obchod vôbec nereaguje.

Tovar som objednal pre znamu zo zahranicia. Nedostavam informacie o stave zakazky, uz vyse mesiaca. Vlastne, nijaka komunikacia zo strany ochodu. Neplanujem vyuzit sluzby obchodu v buducnosti...

Reakcia obchodu Gorila.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ktorá nám pomôže zlepšiť naše služby.
    S pozdravom Gorila.sk

Gorila ide dole vodou. Možno by to mali zabaliť a byť už len čisto Martinus.

• Tovar neprišiel

Už to bude mesiac, čo som objednal tovar. A ešte nedorazil.

• Po mesiaci a pol som knihy nedostala