• Výhoda - dostupnosť a doručenie na druhý den
    • Komunikácia cez chat - odpovedajú aj na technické dotazy
    • Nedostal som faktúru na email.. Dali mi ju do balíka

Odporúčam nákup pre všetkých. Zaplatil som vopred mal som este zľavu a dorucene som mal na druhý den s dopravou zadarmo

• žiadne.
    • je to vsetko podvodnicka firma.nemam peniaze ani tovar.riesit musim cez policiu.a slov.obchodnu inspekciu.

nikdy tu nenakupujte lebo prýdete o peniaze.pisu napriklad ze som kupil drziak na televýzor pritom ani len televýzor mi nedodali v poriadku.a stojan nemali skladom preto ho zrusili z objednavky ale tvrdia ze mi ho dodali.kocurkovo.prosím rychlo prec s ich stranky.vrele nedoporucujem.!!!!!!!
    absolutne neodpovedaju na imeily zo servisu kašlu na zakazníka majú mojich 750,-euro a ja nemam nic.naletel som.

Vážený zákazník,

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Televízor ktorý Vám bol doručený bol žiaľ poškodený pri preprave od nás k Vám za čo nesie zodpovednosť kuriérska spoločnosť, ktorá v tomto prípade už rieši reklamáciu v rámci ktorej Vám bude zaslaný nový kus alebo Vám budu vrátené finančné prostriedky.

Z našej strany sme neporušili Vaše práva spotrebiteľa, pokiaľ avšak ste toho názoru, že sme nepostupovali v súlade s právnymi predpismi, obráťte sa prosím na príslušný orgán dozoru:

Ústredný inšpektorát

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

• Maju dobre ceny
    • Viac sortimentu neuskodi

Nemal som s obchodom problem. Tovar dodali rychlo a neposkodeny. Ja som spokojny

• priaznivé ceny

• Dobré ceny
    • Nemáte v Bratislave svoju výdajňu

• Menšie problémy s platením

Spokojný

• Sľúbili ste darček (kábel) na faktúre a dodacom liste bol a ja som ho nedostal. Písal som Vám a ani som sa nedočkal odpovede.

• Super ceny

Odporúcam kazdèmu - sú rychle, a lacnè

• -expresne dodanie
    • -slusny personal
    • -doprava zadarmo
    • Neviem o ziadnych zatial

Ponukli mi uhd monitor v dobrej cene, s dopravou zadarmo.. chybala mi moznost detailne sledovat zasielku pripadne zmenit dodaciu adresu pocas prepravy, kedze som mal nakoniec sobotne dorucenie a musel som ist kvoli tomu do prace si vyzdvihnut tovar..

• -žiadne
    • -niesu schopný dodať to čo ponúkajú.
    • -dajú super zľavu na alternatívu tovaru, ktorý niesu tiež schopný dodať
    • -nakoniec nedostanete nič
    • -šťastie, že som neplatil vopred.
    • -neodporúčam nakupovať

Tovar som objednal z dôvodu dobrej ceny a preto,že majú aj kamennú predajňu v Žiline. Po týždňovom čakaní mi oznámili, že tovar mi nemôžu dodať. Nechali mi vybrať alternatívu za fakt výbornú cenu. Čo z toho ,že po pár dňoch mi oznámili, že druhy vybraný televízor mi taktiež nedodajú. Ponúkli mi tretiu alternatívu a to tv za o dve stovky vyššiu cenu ako ten pôvodný a to bola cena za akú som si ten tv mohol kúpiť kdekoľvek inde. Ďalšia alternatíva bola tv s menšou uhlopriečkou. Toto bol najhorší nákup aký som kedy realizoval cez internet. Neodporúčam nakupovať od tohoto predajcu.Dva týždne čakania a výsledok nulový.

• Výhody určite cena tovaru a príjemné jednanie zo strany obchodu. Presne dodané v oboznamenom termíne.
    • Slabiny asi nie moc prehľadný web. Človek nájde skôr čo hľadá ak zadá názov. A možno menší výber ale to je subjektívne.

Určite sa oplatí nakupovať. Výborne jednanie zo zákazníkom. V mojom prípade určite. Ceny v porovnaní s konkurenciou super aj keď je to niekedy obmedzené výberom. Ale to je subjektívne. Každý tam nájde čo hľadá. Tovar mi bol dodaný v dohodnutom termíne. Čo viac si priať. PRE MŇA 100%. :)

• Nevie dodať všetko podľa objednávky. Zabudli na darček ktorý som si vybral pri nákupe tohto mobilu.

Vážený zákazník,

pri vytvorení objednávky ste zrejmé urobil chybu, nakoľko žiadny z ponúkaných darčekov ste si nevybral. Náhľad z potvrdenia objednávky, ktoré ste obdržal na email: https://www.gigastore.sk/sub/gigastore.sk/images/nahlad782136.jpg

S úctou Gigastore.sk

• slabá komunikacia o meškaní

spolahlivi ale ak mešká tovar tak slabé oboynamenie

• Krátka dodacia lehota
    • Dobrá informovanosť kupujúceho
    • Neviem o nich

Doporučujem tento obchod ostatným.

• prehľadnosť stránky
    • Na hlavnej stranke som hľadala telefonny kontakt no márne. Nenašla som ho takže tam asi nieje alebo som si ho nevšimla .

som spokojna veľmi ! odporučam :)

• cena a komunikácia
    • neviem

Vynikajúce budem nakupovať aj nabudúce

• ponukal tovar aj po zruseni mojej objednavky (kedze tovar uz nemal)

Vážený zákazník,

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s naším obchodom. Vami objednaný produkt sa nám nepodarilo naskladniť v stanovenej lehote za čo sa Vám ospravedlňujeme. Za vzniknuté neprijemnosti sme Vám zaslali zľavový kód na prípadný nákup.

S úctou Gigastore.sk

• Ústretové a rýchle vybavenie objednávky, dostatočná komunikácia so zákazníkom, kvalitné produkty za bezkonkurenčne skvelé a výhodné ceny.