• Super komunikácia s eshopom
    • Všetko super zabalené

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie nášho obchodu! Veľmi si ceníme Vašu podporu. Sme radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a kvalitou balenia. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a snažíme sa, aby naši zákazníci mali len tie najlepšie skúsenosti. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

• Rýchle doručenie, spoľahlivé balenie

Reakcia obchodu Fuego

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste mali s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť. Sme veľmi radi, že Vám objednávka bola v poriadku a rýchlo doručená.

Dominik

• fajn ceny
    • vela tovaru na vyber
    • rychla dodavka
    • dobre zabalene

Reakcia obchodu Fuego

vážime si Vašu pozitívnu spätnú väzbu! Ďakujeme, že ste si všimli naše konkurenčné ceny. Sme radi, že sme Vám dokázali poskytnúť široký výber tovaru, ktorý vyhovuje Vašim potrebám.
    Rýchla dodávka je pre nás prioritou, a teší nás, že sme Vám mohli čo najrýchlejšie doručiť Vašu objednávku. Je skvelé vedieť, že ste boli spokojní aj s naším balením, venujeme veľkú pozornosť tomu, aby bol každý produkt dôkladne zabalený pre bezpečný transport. Ďakujeme Vám znova a tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Kristína

• Výhodné poštovné, bezpečne zabalené, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu pozitívnu recenziu!
    Naším cieľom je vždy poskytnúť vynikajúcu službu a uspokojiť našich zákazníkov, a je nesmierne povzbudzujúce vidieť, že sme to dokázali aj vo Vašom prípade. Vaša podpora a pozitívna spätná väzba sú pre nás hnacou silou k neustálemu zlepšovaniu.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie návrhy alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Vaše názory sú pre nás veľmi dôležité.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

• Pohodlné vybratie zasiekly
    • Balík v poriadku

Pohodlné vybratie zásielky prostrednictvom packety Z-Boxu. Časove nezávisle od kuriéra.
    Paráda. Ns vybratie zásielky som mal až 4 dni.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Sme veľmi radi, že ste spokojní s naším tovarom, cenami a doručením. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a motivuje nás pracovať na udržiavaní kvality našich služieb. Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a dúfame, že Vás budeme môcť znova potešiť. Ďakujeme, že ste si vybrali nás!

Dominik