• Vynikajuca cena
    • Rychle dorucenie
    • Prijatelna cena dopravy

Som spokojny s nakupom, eshop mozem vrelo odporucat.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a sme radi, že ste boli spokojný s cenou našich produktov, rýchlosťou doručenia a cenou dopravy. Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ďakujeme za Vašu dôveru a podporu. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

Kristína

• Dobré ceny, promtné dodanie,empatická komunikácia

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia, cenami našich produktov a kvalitou našej komunikácie. Sme hrdí na to, že sme mohli prispieť k Vašej pozitívnej skúsenosti. Ďakujeme za Vašu dôveru a podporu. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

• Rýchla komunikácia
    • Dobré ceny

Všetko ok. Nakupovala som druhý krát. Určite aj nabudúce.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Veľmi si ceníme vašu dôveru a opakované nákupy u nás. Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia, komunikáciou, cenami a celkovým priebehom nakupovania. Sme radi, že sme splnili vaše očakávania a že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ďakujeme za vašu vernosť a dôveru. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy v budúcnosti!

• rýchlosť dodávky

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodávky a cenou našich produktov. Vaše slová nám dodávajú energiu a sú pre nás povzbudením.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny nákupný zážitok.

Ešte raz ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť naše služby.

www.kristianhulala.sk

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s našimi cenami a rýchlym dodaním. Vaše slová sú pre nás povzbudením a potvrdzujú, že sme na správnej ceste.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny nákupný zážitok.

Nikola.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu ohromujúcu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojný s našimi dobrou cenovou politikou, rozsiahlym sortimentom a spoľahlivými službami. Vaše slová sú pre nás inšpiráciou a povzbudením.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je naším hlavným cieľom, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny nákupný zážitok.

Nikola

• Sú tam dobré ceny, pekné veci, a som snima spokojná

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu pozitívnu recenziu!
    Naším cieľom je vždy poskytnúť vynikajúcu službu a uspokojiť našich zákazníkov, a je nesmierne povzbudzujúce vidieť, že sme to dokázali aj vo Vašom prípade. Vaša podpora a pozitívna spätná väzba sú pre nás hnacou silou k neustálemu zlepšovaniu.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie návrhy alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Vaše názory sú pre nás veľmi dôležité.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Vaše slová o našich výhodných cenách, rozmanitej ponuke tovaru a spoľahlivosti nás nesmierne tešia. Je pre nás skutočnou radosťou, že sme vám dokázali poskytnúť kvalitný nákupný zážitok.

Vaša podpora je pre nás veľmi dôležitá, a snažíme sa neustále zlepšovať a prinášať vám ešte lepšie služby. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám budeme nápomocní.

• fajn ceny
    • vela tovaru na vyber
    • rychla dodavka
    • dobre zabalene

Reakcia obchodu Fuego

vážime si Vašu pozitívnu spätnú väzbu! Ďakujeme, že ste si všimli naše konkurenčné ceny. Sme radi, že sme Vám dokázali poskytnúť široký výber tovaru, ktorý vyhovuje Vašim potrebám.
    Rýchla dodávka je pre nás prioritou, a teší nás, že sme Vám mohli čo najrýchlejšie doručiť Vašu objednávku. Je skvelé vedieť, že ste boli spokojní aj s naším balením, venujeme veľkú pozornosť tomu, aby bol každý produkt dôkladne zabalený pre bezpečný transport. Ďakujeme Vám znova a tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu fantastickú spätnú väzbu! Je nám veľkým potešením, že si ceníte naše snahy ponúkať dobré ceny, široký sortiment tovaru a spoľahlivé služby. Vaše slová sú pre nás veľkou odmenou a motivujú nás, aby sme aj naďalej poskytovali výnimočný zážitok z nakupovania.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky, potreby alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová, a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok z nakupovania.

Ešte raz ďakujeme za vašu podporu a dôveru.

• dobré ceny
    • tovar označená na eshope ako "skladom", bol nakoneic skladom iba u dodávateľa, takže sa čakalo na jeho doručenie k zvyšku objednávky
    • dodanie na iné výdajné miesto, než sme zvolili

Vážený zákazník

Ďakujeme za vašu recenziu. Ospravedlňujeme sa za nejasnosť s označením skladu, kvôli ktorej došlo k čakaniu na dodanie objednávky. Sme si vedomí dôležitosti presných informácií a pracujeme na zlepšení označovania skladových položiek, aby sme minimalizovali takéto situácie.

Ospravedlňujeme sa za chybu kuriérskej spoločnosti pri doručovaní na iné miesto. Budeme ich kontaktovať, aby sme zabránili podobným situáciám v budúcnosti.

Vaša trpezlivosť a dôvera sú pre nás dôležité. Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie nákupy u nás!

• To čo som potreboval mali za lepšiu cenu.
    • Ja som zlú skúsenosť nemal.

Bral som len stolové kalendáre (už druhý krát, po roku) a nemal som žiaden problém. Aké by to bolo pri väčšej, drahšej veci, netuším.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Sme veľmi radi, že ste spokojní s naším tovarom, cenami a doručením. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a motivuje nás pracovať na udržiavaní kvality našich služieb. Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a dúfame, že Vás budeme môcť znova potešiť. Ďakujeme, že ste si vybrali nás!

• Veľký výber
    • Prijateľné ceny
    • Rýchle doručenie via DEPO

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme za Vašu recenziu a pozitívne hodnotenie rýchleho dodania. Sme radi, že ste boli spokojní s našou rýchlosťou doručenia. Pokladáme informovanosť našich zákazníkov za dôležitú, a preto budeme pokračovať v snahách o zlepšenie komunikácie a poskytovania relevantných informácií. Vaša spätná väzba je pre nás cenná a pomáha nám v neustálom zlepšovaní našich služieb. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

• Priehľadný
    • Dobré ceny
    • Komunikácia
    • Málo možností doručenia

Reakcia obchodu Fuego

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že Vám naša stránka príde priehľadná a že ste boli spokojní s cenami našich produktov. Taktiež ceníme vašu pochvalu týkajúcu sa komunikácie, snažíme sa byť vždy k dispozícii pre našich zákazníkov.

Váš komentár o možnostiach doručenia nám pomáha identifikovať oblasti, v ktorých sa môžeme zlepšiť, a pracujeme na tom, aby sme Vám ponúkli viac možností doručenia. Vaša spätná väzba je pre nás cenná a tešíme sa na vaše budúce nákupy u nás.

• ceny
    • rýchlosť

Reakcia obchodu Fuego

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste mali s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť. Sme veľmi radi, že Vám objednávka bola v poriadku a rýchlo doručená.

• Krásne a lacné veci
    • Dlhšia doba dodania, ale to nevadí

Reakcia obchodu Fuego

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste mali s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť. Každá recenzia nás posúva vpred a pomáha nám tak zlepšovať naše služby k Vašej spokojnosti.