Prehľadné a bezkonkurenčné

Rychlost dodania tovaru

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Je nám veľkým potešením, že ste si všimli rýchlosť dodania vašej objednávky. Snažíme sa poskytovať efektívnu službu a vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou. Tešíme sa, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Nikola

Rýchle vybavenie objednávky a jej dodanie. Tiež celkom dobrá cena.
    Teniaková

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi si ceníme, že ste si všimli našu snahu zabezpečiť rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru. Je pre nás veľkou radosťou, že ste boli spokojní aj s cenou. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme radi, že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom.

• Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu ohľadom rýchleho vybavenia vašej objednávky! Teší nás, že sme vám mohli poskytnúť rýchlu a efektívnu službu. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás k tomu, aby sme naďalej ponúkali vysokú úroveň zákazníckej skúsenosti.

Nikola

• Cena bola v čase nákupu najvýhodnejšia zo všetkých porovnávaných obchodov

Ak nezmenia cenovú politiku, tak vždy budú mať dosť zákazníkov. U takéhoto sortimentu tovaru je pre bežného zákazníka jednoznačne najdôležitejší ukazovateľ cena.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu podporu a pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste ocenili našu cenovú politiku a že sme vám mohli poskytnúť najvýhodnejšiu cenu v porovnaní s ostatnými obchodmi. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a budeme sa snažiť udržať túto úroveň služieb aj v budúcnosti. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

Všetko v poriadku.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu!

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania tovaru, a sme vďační za Vašu trpezlivosť. Vaša spätná väzba nám pomáha neustále sa zlepšovať a poskytovať lepší zákaznícky zážitok.

• Jednoduché objednanie
    • Prehľadná stránka
    • Dlhšia doba dodania

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu!

• Vynikajuca cena
    • Rychle dorucenie
    • Prijatelna cena dopravy

Som spokojny s nakupom, eshop mozem vrelo odporucat.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a sme radi, že ste boli spokojný s cenou našich produktov, rýchlosťou doručenia a cenou dopravy. Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ďakujeme za Vašu dôveru a podporu. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

Kristína

• Dobré ceny, promtné dodanie,empatická komunikácia

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia, cenami našich produktov a kvalitou našej komunikácie. Sme hrdí na to, že sme mohli prispieť k Vašej pozitívnej skúsenosti. Ďakujeme za Vašu dôveru a podporu. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

dobrý výber a cany

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia, výberom a cenami našich produktov. Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania. Ďakujeme za Vašu dôveru a podporu. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

• Spokojnosť

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Sme hrdí na to, že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ďakujeme za Vašu podporu a dôveru. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

všetko ok

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a hodnotenie! Teší nás, že ste boli spokojní s Vaším nákupom. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa budeme snažiť ešte viac, aby sme vám poskytovali skvelé služby a produkty. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.

• Komunikácia

Všetko bolo super

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania a kvalitou komunikácie. Sme hrdí na to, že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ďakujeme za Vašu podporu a dôveru. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

Celková spokojnosť

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Ak máte v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli.

Tešíme sa, že sme vám mohli poskytnúť uspokojivý zážitok, a dúfame, že vás budeme môcť opäť obslúžiť v budúcnosti.

• Super komunikácia s eshopom
    • Všetko super zabalené

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie nášho obchodu! Veľmi si ceníme Vašu podporu. Sme radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a kvalitou balenia. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a snažíme sa, aby naši zákazníci mali len tie najlepšie skúsenosti. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy!

• Rýchla komunikácia
    • Dobré ceny

Všetko ok. Nakupovala som druhý krát. Určite aj nabudúce.

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Veľmi si ceníme vašu dôveru a opakované nákupy u nás. Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia, komunikáciou, cenami a celkovým priebehom nakupovania. Sme radi, že sme splnili vaše očakávania a že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s naším obchodom. Ďakujeme za vašu vernosť a dôveru. Tešíme sa na ďalšie spoločné nákupy v budúcnosti!

• rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu Fuego

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste mali s našim e-shopom pozitívnu skúsenosť. Každá recenzia nás posúva vpred a pomáha nám tak zlepšovať naše služby k Vašej spokojnosti.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Fuego

Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Veľmi si vážime Vašu podporu a dôveru. Sme radi, že sme splnili Vaše očakávania a že ste boli spokojní s rýchlosťou našej služby. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.