• Výhodná cena produktu.
    • Rýchlosť doručenie skôr priemerné ale dá sa to vydržať ak človek nepotrebuje hneď na druhý deň mať objednaný tovar doma
    • Kvalitne zabalený tovar
    • Najvýhodnejšia cena na trhu konkrétneho produktu ktorý som objednával

• velmi mila predavacka
    • dobre rady k foteniu

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, ďakujeme za komentár a reakciu na náš obchod. Sme radi že ste boli spokojný s našim personálom a radami, ktoré ste dostali. Veríme že u nás nakúpite aj nabudúce. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

pohoda

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za Vašu reakciu na náš obchod, sme radi že ste boli spokojný.Tešíme sa na Váš ďalší nákup. Majte sa dobre. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Rýchle vybavenie objednávky, precízne a dôkladné zabalenie inak krehkého tovaru, dostatočná ochrana pred poškodením.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme vám za váš komentár, sme radi že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia ako aj s balením objednaného tovaru pre Vás. Veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce. Majte pekný deň. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

Výborný servis a milý personál. Veľmi odborní boli

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme vám za váš komentár, sme radi že ste boli spokojný s našim personálom. Veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce a zostanete s našimi službami spokojný. Majte pekný deň. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

Rýchlosť doručenia, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme vám za váš komentár, sme radi že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia ako aj komunikáciou s vami ako zákazníkom. Veríme, že u nás nakúpite aj nabudúce a zostanete s našimi službami spokojný. Majte pekný deň. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Rýchlo vybavené

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, dakujeme za vašu reakciu a hodnotenie nášho internetového obchodu. Majte pekný deň. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• nemusím nikde cestovať, zásielka mi príde domov na adresu

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu skúsenosť a taktiež za reakciu na náš internetový obchod. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Výber tovaru
    • Ceny
    • Rýchlosť doručenia

100%ná spokojnosť.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu reakciu na služby nášho internetového obchodu, sme radi že ste boli spokojný a veríme že u nás nakúpite aj nabudúce. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• spolahlivý a promptný
    • dobré callcentrum
    • žiadna

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu reakciu, sme radi že ste s našimi službami spokojný. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

Som veľmi spokojná

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu reakciu na náš internetový obchod, sme skutočne radi že ste s našimi službami veľmi spokojná, veríme že u nás nakúpite aj nabudúce. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Rýchlosť dodávky, od piatka do pondelka :-)

Veľmi výhodná rýchla sekvencia záberov v teréne :-)

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu reakciu na náš obchod, tešíme sa že ste spokojný s rýchlosťou dodania tovaru. Veríme že v našom obchode nakúpite aj nabudúce. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• online
    • casova odozva

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za vašu skúsenosť a reakciu na náš internetový obchod. Sme radi že ste u nás nakúpili, samozrejme nás mrzí ak ste mali nie priaznivú skúsenosť pri našej časovej odozve. Veríme že u nás nakúpite aj nabudúce, budeme sa snažiť aby vaša objednávka bola vybavená vždy čo najskôr k vašej spokojnosti. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

Dievčatá na predajni sa vyznajú, ponúkli mi aj filtre na objektívy, čo som hneď využil. Spokojnosť.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu dobrú skúsenosť s našim internetovým obchodom, ako aj s kolegynami na predajni. Veríme že u nás nakúpite aj nabudúce. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

Výborná komunikácia obchodu, rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za vašu reakciu a taktiež vašu dobrú skúsenosť s našim internetovým obchodom. Budeme radi ak u nás nakúpite aj nabudúce. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

Pred 5timi rokmi stal ten istý album polovicu. Ale ceny išli hore všade, tak si na to asi musím zvyknúť...

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za váš názor a skúsenosť, ktorú ste mali pri nákupe tovaru na našom internetovom obchode. Áno je pravda že cena tovarov išla hore, je to dôsledok celkového nastavenia trhu atď. Samozrejme robíme všetko pre to aby ceny, ktoré máme v našom obchode boli vždy atraktívne a aj výhodné. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Profesionálny prístup personálu.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, sme vám vďační za vašu reakciu a skúsenosť pri nákupe na našom internetovom obchode. Profesionálny prístup personálu je u nás prioritou, preto sme radi že aj vy ste mali pri nákupe takúto skúsenosť. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Poukážka na nákup fotoproduktov mi bola poslaná (ako mi vysvetlila slečna v predajni) až z Prahy (!) do miestneho fotolabu. Okrem toho, že to dlho trvalo a musela som za to platiť, vôbec nechápem, prečo má poukážka papierovú podobu. Namiesto toho by mi úplne stačil poukaz vo forme PDF zaslaný e-mailom. Papierová poukážka je úplne zbytočná a ešte na ňu treba čakať a platiť za doručenie toho kúska papiera s kódom!

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za vašu reakciu. Mrzí nás vzniknutá situácia, vo všetkom máte úplnú pravdu. Sme si vedomí že doručovanie poukážok je nevyhovujúce a na lepšom spôsobe doručovania týchto darčekových poukážok intenzívne pracujeme. Následne bude spôsob doručenia jednoduchý a bezplatný. Ešte raz sa ospravedlnujeme. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Veľká spokojnosť s prístupom pracovnikov

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý den, ďakujeme za vašu reakciu na náš internetový obchod. Veľmi nás teší že ste boli spokojný s našimi pracovníkmi a veríme že u nás nakúpite aj nabudúce. Majte sa dobre. S pozdravom Ján Kandra ( Manažér internetového obchodu )

• Zakupila som poukážku na fotoprodukty a v kosiku nie je možnosť poslať poukazku na mail, ale iba osobny odber (co v mojom pripade sa nedalo kedze v Martine predajnu nemaju) alebo kurier, zvolila som si dorucenie kurierom a za malu obalku som musela zaplatit dopravu 5 eur, co sa mi zda dost vela. Darcek nestihol prist do Vianoc (mal to byť darček) kedze som neskoro objednávala. Určite by bolo jednoduchie keby sa poukazka zasielala na e-mail ako sa to robi pri XY poukazkach z iných e-shopov. Takze nebyt tohto tak nemam co vytknut.