• objednávka vybavená do 24 hodín

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Ochota poradiť, riešiť problém
    • Odporučil by som profesionálnejší prístup k vybavovaniu objednávky. Objednával som telo Canon RP a objektív SIGMA 50mmART. Majú rozdielne bajonety. RP má nový bajonet a SIGMA má ešte starý. Je potrebné si dokúpiť redukciu na ktorú ma pri vybavovaní objednávky mohli upozorniť, že to bez redukcie nepôjde. Ešte že ho mali na predajni.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

ďakujeme za váš podnet. Máte úplnú pravdu, že redukcia pre správnu kompatibilitu týchto zariadení bola dôležitá a mala byť odporúčaná. Budeme sa snažiť zlepšiť komunikáciu a postarať sa, aby sa vám pri nákupe a vybavovaní objednávok nestávali podobné situácie. Ďakujeme, že ste nás informovali o tejto skúsenosti.
    S pozdravom Váš CEWE Fotolab

• ústretovosť
    • rýchlosť
    • príjemný personál

• Pri objednávke bol tovar na sklade. Uz je to 6 dni a tovar stále nemám

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, ďakujeme za vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu pri vašej objednávke. Pre chybu na našej strane musel byť tovar expedovaný z nášho skladu v CZ, čo predĺžilo dobu dodania. Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá a budeme sa snažiť, aby sa podobná situácia neopakovala.
    S pozdravom Váš Cewe Fotolab

• Dostupnost predajne

• Rychle dodanie tovaru

• lahko dostupny

Predajca bol slušný, poradil.

• Cenovo dostupné a kvalitné produkty
    • Celkom široký výber produktov
    • Chýbali mi nejaké porovnania produktov alebo popis, odporúčanie produktu od nejakého špecialistu

• Spokojnosť

• Rýchlosť
    • Objednávka vybavená k spokojnosti
    • Milá zamestnankyňa

• Rýchlosť doručenia

V den objednavky po online platbe bol tovar vyskladneny a do 2dni kurierom bez problemov ci poskodenia dorucenysuper

• Potreboval som narýchlo objektív. Mali ho na sklade a za chvíľu pripravený aj na osobné vyzdvihnutie
    • Potešila darčeková poukážka na fotoknihu

• Darčekovú poukážku nie je možné obdržať mailom.
    • Vyzdvihnutie darčekovej poukážky na predajni je za poplatok takmer 3 €.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za vašu reakciu. Mrzí nás vzniknutá situácia, na lepšom spôsobe doručovania darčekových poukážok intenzívne pracujeme, aby bol spôsob jednoduchý a bezplatný. S pozdravom Váš Cewe Fotolab

Zatial spolojny

• dobrá cenam rýchle vybavenie objednávky

1150 € objednávka a mam platit za tašku + dostal som výstavný kus.

Reakcia obchodu CEWE FOTOLAB

Dobrý deň, dakujeme za vašu reakciu a skúsenosť, na náprave pracujeme. Pri vystavených kusoch sa snažíme vždy poskytovať zľavu. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Váš Cewe Fotolab

Komunikácia

• osobne prevzatie tovaru .