Ochota pomôcť s výberom tovaru,cena, rýchlosť dodania tovaru.

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme v daný pracovný deň, aby ich dopravcovia mohli doručiť nasledujúci pracovný deň.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí vám radi pomôžu.

• Rychle vyexpedovanie tovaru
    • Dobra kvalita sortimentu

Bez nevyhod.

Vážený zákazník,

Radi by sme Vám tiež zdôraznili, že ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov alebo objednávok, náš zákaznícky servis je k dispozícii emailom alebo prostredníctvom chatu na našom webe, kde sú naši ochotní kolegovia pripravení pomôcť Vám s akýmkoľvek typom požiadaviek.

Vyhodni

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu reakciu. Spokojnosť zákazníka s nákupom je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

+ veľký výber tovaru
    + rýchlosť vybavenia objednávky
    + rýchlosť dodania tovaru

• Kvalitny sortiment
    • Rychle dodanie

Bez nevyhod

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť nás úprimne teší a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

• Rýchlosť dodania.
    • Dobré ceny.

S pozdravom tím Fixservis.sk

Komunikácia aj tovar všetko prebehlo rýchlo a v poriadku

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Super spolupraca

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že zavítate opäť na našu stránku a pozitívne hodnotenie Vám opätovne potvrdíme.

• spoľahlivosť, rýchle vybavenie

Všetko O. K

• Rýchlosť
    • Stav výrobkov
    • Cena výrobkov

S nákupom som bola spokojná. Určite si ešte objednam.

• Ochota

• Široky sortiment. Ceny
    • Nic

Kupil som tam bateriu, ktoru som nasledne vrátil pre moju chybu(zlý model). Vratenie penazí bez problemov.

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Všetko rýchle a bez problémov.

• Rýchle dodanie tovaru

Najlepsie ceny

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Fix servis neodporúčam ani najväčšiemu nepriateľovi.
    • Podviedli ma, namiesto 10x3.0 mi poslali úplne s iným rozmerom pneumatiku.

Veľmi zlý obchod so zlým personálom, neochotný skrátka zlý!
    A zbavujú sa nepotrebných vecí, ako pneumatiky, duše do pneumatík.

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Telefonicky sme Vás kontaktovali, aby ste nám poslali fotky dodaného tovaru. Podľa fotiek od Vás vyzerá byť všetko v poriadku na našej strane a pravdepodobne ste si len objednali pneumatiky pre inú verziu kolobežky. Aktuálne čakáme od Vás presný model, aby sme vedeli ponúknuť správny model pre Vaše zariadenie.

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Huawei MediaPad T3 10 - Dotykové Sklo bez display který funguje jinde nesehnatelné