Malinto, co som hladal. Sobra cena. Dobra doprava cez packetu. Podla mna zbytocne po objednavke a zaplateni online telefonicky overovali, ci som si to naozaj objednal.

Toto je moja tretia objednávka a všetko bolo výborne bez problémov tovar super.

• rychle dodanie , skvela komunikacia,uz som od nich objednala do kuchyne som spokojna tak som objednala aj do izby.

nemam

• rýchlovka spokojnosť

Mala som trošku problém s rozmermi.Na druhý deň po objednaní ma kontaktovali a ochotne poradili.

• Rychla komunikacia
    • Overenie z vyroby
    • Dodanie podla terminu

• Kvalita

v pohode, az na nove plastove drziaky namiesto kovovych na uchytenie vodiaceho nylonu

Reakcia obchodu FEXI Rolety

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Háčiky na upevnenie silonu sme nahradili novými, plastovými, z praktického dôvodu. U takéhoto háčiku sa nestane, že by časom zhrdzavel. Každopádne Vám obratom zavoláme, aby sme doriešili prípadnu reklamáciu k Vaše spokojnosti.

Krásny deň, Vaše FEXI rolety

Prekvapil ma telefonat na overenie objednavky

• Rýchle dodanie tovaru

Vyhoda

• Doplnky

• Som fakt spokojný zo všetkým

som spokojna velmi pekne rolety

• rýchle doručenie
    • Ľahká montáž
    • presné rozmery
    • telefonicke overenie rozmerov

• Super, spokojna
  • Zatial tovar nedorazil....

Som veľmi spokojná. Musím len a len ďalej odporúčať od objednávky až po dodanie maximálna spokojnosť. Rolety sú naozaj krásne. Prišli veľmi dobre zabalene aby sa nič nepoškodilo. Firmou som bola pred vložením do výroby kontaktovana aby sa uistili či bude rozmer pasovať. Jedine maličké mínus je, že na závesné rolety neposielaju náhradné háčiky ktoré sa môžu pri montáži poškodiť čo sa stalo bohužiaľ aj mne ale je možnosť si doobjednať. Inak maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu FEXI Rolety

Ďakujeme za milé hodnotenie aj spätnú väzbu ohladne náhradných dielov. V prípade, že by ste v budúcnosti háčiky potrebovali, pretože by sa poškodili, obráťte sa na nás a všetko vyriešime v rámci reklamácie.

Krásny deň, FEXI

• Rýchle dodanie,telefonicke overenie, skontrolovanie objednavky.A ľahká montáž. Super som velmi spokojná.

• Komunikácia ,rýchlosť
    • Zatiaľ žiadne