• Zatial tovar nedorazil....

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ako môžem hodnotiť keď som nič neobjednala
    • Nemajú moje rozmery

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vašu reakciu .
    Mrzí nás, že ste u nás nakoniec objednávku neurobili. Po telefóne sme Vám ponúkli ďalšie možnosti, ktoré môžete využiť. Ak by ste potrebovali s čímkoľvek poradiť, obráťte sa prosím na nás. Budeme veľmi radi, keď aj Vám budú rolety zdobiť Vaše okná.

S prianím pekného dňa
    Tým FEXI

Tovar prišiel poškodený. Úchytka na okno bola dodaná zlomená. Keďže sme nemali čas na vrátenie tovaru - tak som si musel spraviť vlastnú. Obávam sa, že nebude aj tak dobre držať. Navyše spodné uchytky na silón je tiež problém. Ak ich pritiahnem na doraz k oknu aj tak ich treba podložiť. Rám okna je o niečo tenší. Okná mám certifikované zn. Alusolid.

Reakcia obchodu FEXI Rolety

ďakujeme za Vašu reakciu.
    Je nám ľúto, že prišiel poškodený. Budeme Vás čo najskôr telefonicky kontaktovať, aby sme vám zaslali v rámci reklamácie nové háčiky na zavesenie rolety. Zároveň vám poradíme, ako správne upevniť spodné háčiky.
    Veríme, že potom budú rolety aj Vás doma ozdobou.

S prianím pekného dňa
    Tým FEXI

Pomalé vybavovanie objednávok.

Reakcia obchodu FEXI Rolety

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Mrzí nás, pokiaľ sa Vám zdala doba spracovania objednávky príliš dlhá. Snažíme sa robiť všetko pre to, aby sme objednávky doručili do 10 pracovných dní od ich telefonického overenia so zákazníkom. S prianím pekného dňa, tím FEXI

Tovar som si objednal 3.1.2023.Dodnes som nič nedostal,najprv mi prišiel email že sa mi nedá dovolať,podotýkam žiadny neprijatý hovor som nemal a 11.01.2023 mi tel.volali ,že farbu látky roliet ktorú som si objednal,že nemajú a že dodanie sa predľži.Neviem ,čo si o tom myslieť???

Reakcia obchodu FEXI Rolety

ospravedlňujeme sa za oneskorenie Vašej objednávky. Keďže všetko vyrábame na mieru, chceme každú objednávku telefonicky overiť, aby sme sa uistili, že roleta bude na Vaše okno presne sedieť. Bohužiaľ sa nám nepodarilo spojiť sa s Vami skôr. Volali sme Vám aj preto, že látka, ktorú ste si vybrali, je nedostupná a my Vám chceme ponúknuť možnosti.
    Látok máme naozaj veľa, takže veríme, že sa dohodneme a Vy budete spokojní.

Ďakujeme za Váš komentár a prajeme pekný deň.

Zo 7 roliet iba 3 mali mechanizmus na správnej strane. Podľa videa to nejde vymeniť. Komponenty sú iné. Za mňa sklamanie, hoci rolety sú krásne.

Reakcia obchodu FEXI Rolety

ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Pokiaľ máte ovládanie na opačnej strane, výmena je veľmi jednoduchá. Aj keď dodávame rolety zložené, tak sú prispôsobené tejto ľahkej úprave, ktorú určite zvládnete. Video je tu https://www.youtube.com/watch?v=0IVZukkCiEw . Všetko Vám ešte posielame na e-mail.

Ďakujeme Vám a prajeme pekný deň
    Tím FEXI rolety

• Keďže tovar mi nebol doručený, nemôžem sa vyjadriť k hodnoteniu.

Reakcia obchodu FEXI Rolety

ďakujeme Vám za hodnotenie. Výroba a doručenie trvá 7-10 pracovných dní od telefonického overenia. Situáciu sme preverili a rolety Vám budú doručené v najbližsích dňoch. Pokiaľ by bol nejaký problém s roletami, sme Vám k dispozicií.

Ďakujeme za trpezlivosť a prajeme pekný deň,

Tím Fexi rolety

• rolety vôbec niesú blackout

Reakcia obchodu FEXI Rolety

ďakujeme za recenziu, skutočne rolety s látkou Blackout vyzerajú takto, je to najviac, ako dokážu rolety deň a noc zatemniť. Na trhu nikto neponúka až takéto zatemnenie. To, že svetlo preniká popri látke je konštrukciou rolety. Garantujeme 100% mieru zatienenia látky, teda cez danú látku neprenikne slnko, ktoré by svietilo do očí, neznamená to ale, že bude v miestnosti 100% tma. Doporučujeme podsvietiť látku umelým svetlom (baterkou, telefonom), aby ste skutočne videli, že látka neprepúšťa svetlo. Bohužiaľ rolety deň a noc s montážou na okno to nedokážu. Hoci by ste si zvolili termo látku, stále bude prenikať svetlo popri látke a ráme okna. Jednotlivé pruhy sa po zastretí prekryjú, závisí z akého uhla sa na roletu pozeráte, pokiaľ sedíte a pozeráte sa na ňu, tak určite bude do istej miery medzera viditeľná.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a prajeme pekný deň.

Tím FEXI rolety

• Neprišiel kompletný tovar a ešte teraz musím čakať týždeň kým všetko príde. Hrúza po 2tyzdnoch balenia.

Reakcia obchodu FEXI Rolety

áno máte pravdu, ku jednej z Vašich roliet Vám neprišla sada na montáž, ktorú od nás máte vždy zadarmo. Poslali sme Vám ju obratom. Do pár dní by mala byť u Vás. V tých dvoch týždňoch máme nielen balenie, ale aj kompletnú výrobu, dopravu a telefonické overenie objednávky. Aj napriek tomu máte vo väčšine prípadov rolety do 7 dní doma.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie - Všetko napravíme.

Ďakujem za Vaše hodnotenie a prajeme pekný deň