Tovar ktory mal byt doruceny do max 6 pracovnych dni tak ani po 8 stale neprisiel.

Dobrý den Pavole,

zkontrolovala jsem Vaši objednávku a podle našeho interního systému jste objednávku odeslal 2.4. odpoledne a my jsme zboží 4.4. expedovali, tzn. předali dopravci DPD. Z naší strany vše proběhlo přesně tak, jak mělo.

Když se podívám do sledování Vašeho balíčku na stránkách DPD tak vidím, že se balík až do 9.4. zdržel někde "v přepravě" (níže kopíruji informace ze sledování balíku, přímo z webu dopravce):

2024-04-04 Balík bol odovzdaný DPD
    2024-04-05 V preprave
    2024-04-09 V doručovacom centre
    2024-04-09 K dispozícii na vyzdvihnutie
    2024-04-12 Doručené

Odkaz ke sledování Vaší zásilky odchází v e-mailu každému zákazníkovi při předání balíku dopravci. Zde jste tedy mohl vidět, že Vaše zásilka u nás již několik dní není. V případě, že by se situace někdy opakovala, doporučuji obrátit se přímo na DPD. My bohužel nemůžeme sledovat samostatně každou odeslanou zásilku, zda se někde nezdržela.

Váš problém s dodáním balíčku nás velmi mrzí, nicméně nejedná se o chybu na naší straně, nýbrž na straně dopravce. Věříme, že po výše uvedeném vysvětlení přehodnotíte Váš názor na náš e-shop.

I přesto, že Vaše negativní recenze by se měla vztahovat spíše k dopravci, než našemu e-shopu, Vám děkujeme za zpětnou vazbu.

Přeji Vám pěkný den.

Za Tým Ferrino
    Lucie Danišková

• Objednal jsem si boty č. 9, jaké běžně nosím. "Devítky" z Ferrina jsou něco mezi 7 a 8.

Reakcia obchodu FERRINO

u každých bot na našem e-shopu najdete velikostní tabulku, kterou poskytuje výrobce bot. Vy jste si objednal boty La Sportiva, velikost č. 9 je v EU velikost č. 43, v cm potom 27,6. Jakou velikost jste si objednal, takovou jsme Vám poslali. Pokud jste se do velikostní tabulky nepodíval a objednal na základě zkušeností, např. s jinou značkou, tak se nejedná o naší chybu.

My jsme pouze prodejce, neurčujeme velikosti obuvi La Sportiva, boty nevyrábíme. Pokud vám boty nesedí, můžete je do 14 dnů nepoužité vyměnit, čí vrátit.

Z těchto výše uvedených důvodů si dovolujeme považovat Vaši recenzi na náš obchod za neopodstatněnou, tím pádem bezpředmětnou.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Lucie Danišková

• Tyzden cakam na tovar, ktory bol skladom

Sklamany

Reakcia obchodu FERRINO

zkontrolovala jsem informace o Vaší objednávce a máte samozřejmě naprostou pravdu. Vidím, že jsme předali balíček dopravci až po třech dnech od Vaší objednávky (vy jste objednávku odeslal v neděli, my jsme zboží expedovali ve středu).

Před nadcházející sezónou odbavujeme velké množství přijatých objednávek, snažíme se dělat opravdu maximum, ale občas se nám to zkrátka nepodaří tak, jak bychom si představovali. Ráda bych Vás ujistila, že se nejedná o náš standard.

Tímto se Vám velmi omlouváme za prodlení při odeslání Vaší objednávky, chyba se stala na naší straně a je nám to líto.

Velké množství kladných recenzí, zmiňujících také rychlé dodání na SK, je nám i Vám důkazem, že se opravdu jednalo o výjimečnou situaci.

Věřím, že přijmete naši omluvu, že na náš e-shop nezanevřete a v budoucnu nám dáte ještě další šanci napravit svou reputaci.

Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme pěkný den.

Lucie Danišková

• žiadna komunikácia, nič...zákazníka majú v piči

Reakcia obchodu FERRINO

přiznám se, že mi není úplně jasné, v čem byl problém s Vaší objednávkou. Objednal jste si u nás zboží 11.3. a my jsme jej 12.3. expedovali. Odchází od nás automatické e-maily o přijetí i expedici objednávky. O další cestě Vašeho balíčku již zákazníka informuje zvolený dopravce. V případě potíží jsme každý všední den na telefonu i u e-mailu.

Ráda bych Vás ujistila, že naše zákazníky rozhodně nemáme tam, kde tvrdíte. Jako důkaz o tom vypovídá velké množství kladných recenzí jak na naší české, tak i slovenské Heurece. Pokud u Vaší objednávky nějaký problém vznikl (o čemž nevíme), tak se ho budeme snažit okamžitě řešit.

Prosím Vás tedy o sdělení informace, kde vznikl jaký problém. Ozvěte se nám prosím buď na e-mail [email protected] nebo zavolejte na telefonní číslo +420 776 800 070.

Lucie Danišková

• Umelo navýšenie ceny a potom predávané v zľave drahšie ako bežná cena

Overiť skutočnú cenu

Dobrý den Vladimíre,

přiznám se, že přesně nevím, jak svoji recenzi myslíte. U nás na e-shopu k žádnému umělému navyšování cen rozhodně nedochází. Veškeré doporučené maloobchodní ceny se řídí aktuálními ceníky našich dodavatelů. Cena, která se mění, je akční cena a ta se odvíjí od právě probíhajících akcí.

Vidím, že jste objednal lezečky La Sportiva a pokusil se na ně použít slevový kód, který se ovšem dal uplatnit pouze na zboží značky Ferrino. Slevový kód se tedy neuplatnil. Možná proto došlo k nedorozumění, že jste si myslel, že cena s 30 % slevou je stejná, jako cena bez slevy. Nicméně takto to nebylo, jelikož slevový kód se Vám v objednávce nenačetl a cena k úhradě zůstala tedy stejná.

Ráda bych Vás a všechny naše zákazníky ujistila, že k žádné nekalé praktice v podobě umělého navyšování cen u nás na e-shopu nikdy nedocházelo a nedochází.

Předpokládám, že došlo k nějakému nedorozumění a věřím, že na náš e-shop změníte názor.

Děkujeme za Váš čas a přejeme pěkný den.

• 3.7. objednávka prijatá a tovar zaplatený;
    4.7. doručený e-mail s poďakovaním za nákup;
    5.7. sviatok svätého Cyrila a Metoda (SK);
    7.7. doručený e-mail s ponukou na registráciu;
    8. - 9.7. sobota a nedeľa;
    10.7. doručený e-mail na hodnotenie obchodu (namiesto zaplateného tovaru) :o(((

• upozornili ma na chybu v objednavke
    • nepomohli mi objednat spravny tovar
    • po odporuceni spravneho typu tovaru sa tento u nich na eshope nedal najst, objednat som musel u drahsej konkurencie

• Extrémne dlhá dodacia doba tovaru skladom, viac ako 7 dní!

• Zlá komunikácia s obchodom

• tovar mi nedorucili, ani sa neozvali ze mi nebude nikdy doruceny. vraj sa zasielka stratila cestou pred mesiacom. dufam ze mi aspon nakoniec vratia peniaze.

Zastaralý design stránek a komunikace k zákazníkovi. U stanu Nemesi 1 pro je na stránkách uváděn vodní sloupec 3000 mm a na obalu výrobku jen 2000 mm. Toto jsme psal výrobci a žádná odpověď. Navíc stan je úzký a vysoký takže musí být vždy dobře kotven do stran což né vždy je praktické a ve větru musí být stavba peklo. Navíc pro mě (187 cm) je už dost krátký. Z uvedeného výše jsem stan vrátil. Takže kombinaci Italské mafie a Čínského ševce nebrat ;)

• tovar je čínska náhrada, ktorá nepasuje na daný aj uvedený typ.

Trvalo dlhsie nez zvycajne kym tovar vobec expedovali z obchodu

Reakcia obchodu FERRINO

Vaši objednávku jsme přijali 14.12.2021 a 17.12.2021 jsme ji předali Vámi zvolenému dopravci.

V objednávce jste měl jednu položku (konkrétně Bridgedale Ski Lightweight Women's - 852 silver/black, velikost M), která nebyla v době objednání na prodejně ihned k expedici, ale na skladu, tak nemohla být objednávka expedována ještě v ten samý den.

U každé položky na našem e-shopu (po zvolení barevné varianty a velikosti) je určeno, kdy NEJPOZDĚJI bude dodána k Vám. Tato informace byla na e-shopu vidět i při vytvoření Vaší objednávky.

Vaši objednávku jsme expedovali přesně tak, jak bylo při objednávání avizováno. K přihlédnutí k velkému množství objednávek v předvánočním čase nám 3 pracovní dny na zpracování stále přijdou jako adekvátní.

Mrzí nás, že jste s objednávkou nebyl spokojen, nicméně vzhledem k velkému množství kladných recenzí, které zmiňují rychlé dodání na Slovensko, se jedná o ojedinělý případ. A bohužel je třeba při vytváření objednávky brát na zřetel informaci o datech dodání, které najdete na e-shopu.

Nicméně i tak Vám děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme pěkný den.

Za Tým Ferrino
    Lucie Danišková

• nespolahliva a dlho trvajuca doprava, musel som zakupit nahradny tovar
    • 0 zakaznicky servis, ziadna odpopved na email

Nespolahliva doprava, tovar nebol doruceny nacas, tyzden - 7 dni stal v sklade, musel som narychlo zakupit nahradny tovar
    Pisal som ohladne zrusenia obejdnavky ziadna odpoved
    nedoporucujem

Zakupil som si termosku 1.9 l STANLEY.stala 62 € ,bolo o nej napisane ze horuca voda vydrzi 45 hodin ale je to ojeb na najvyssej urovni...uz po 5-tich hodinach bola voda tepla/vlážna a po 12-tich uz uplne studena!!! Skusal som to viackrat.aj som pisal do firmy FERRINO ci to mozem vratit lebo som nespokojny ale nikto sa mi neunuval ani odpisat...takze v ŽIADNOM PRÍPADE NEODPORÚČAM TENTO OBCHOD!!!ĎAKUJEM ZA STRATU ČASU A HLAVNE PEŇAZÍ!!!!!!!

Reakcia obchodu FERRINO

omlouváme se, Váš e-mail spadl do spamu, proto jsme Vám neodpověděli včas. Samozřejmě stačilo poslat dotaz znovu.... . Termosku můžete samozřejmě reklamovat, kolegové se s Vámi spojí a vše dohodnete.

S pozdravem
    Karel Kadečka

Keďže mi tovar nedorazil ,nemám čo hodnotiť

• Tovar som si objednala pred 10dnami, odvtedy mi prišla len potvrdzujúca objednávka

• Objednany tovar som zaplatila a do dnesneho dna mi nic neprislo. Ani sprava, ani tovar.

tovar neprišiel ani po 10-tich dńoch

Doručený tovar nespĺňal deklarované parametre - zloženie materiálu na visačke bolo iné ako bolo deklarované na stránke predajcu. Pri reklamácii tovaru predajca uviedol, že sa zrejme jedná len o chybne našitú visačku od výrobcu a už viac nekomunikoval.