Mail na ohodnotenie nákupu prisiel skor, ako dorazil tovar.
    Na to by si obchodník mal dávať pozor.

Reakcia obchodu FERRINO

e-mail ohledně ohodnocení nákupu nezasíláme my, jako obchodník, ale rozesílá je Heureka na základě Vašeho souhlasu. My s takovým e-mailem prakticky nemáme nic společného. E-maily jsou rozesílány nezávisle na tom, jak dlouhou dodací dobu obchodník avizuje.

My jsme Vaši objednávku expedovali v řádném termínu, který byl uvedený na našich webových stránkách.

Velmi nás tedy mrzí Vaše negativní recenze na náš obchod, když my jsme neudělali vůbec nic špatně.

I přesto děkujeme za zpětnou vazbu, hezký den.

• Výhodná cena

Tovar ktory mal byt doruceny do max 6 pracovnych dni tak ani po 8 stale neprisiel.

Dobrý den Pavole,

zkontrolovala jsem Vaši objednávku a podle našeho interního systému jste objednávku odeslal 2.4. odpoledne a my jsme zboží 4.4. expedovali, tzn. předali dopravci DPD. Z naší strany vše proběhlo přesně tak, jak mělo.

Když se podívám do sledování Vašeho balíčku na stránkách DPD tak vidím, že se balík až do 9.4. zdržel někde "v přepravě" (níže kopíruji informace ze sledování balíku, přímo z webu dopravce):

2024-04-04 Balík bol odovzdaný DPD
    2024-04-05 V preprave
    2024-04-09 V doručovacom centre
    2024-04-09 K dispozícii na vyzdvihnutie
    2024-04-12 Doručené

Odkaz ke sledování Vaší zásilky odchází v e-mailu každému zákazníkovi při předání balíku dopravci. Zde jste tedy mohl vidět, že Vaše zásilka u nás již několik dní není. V případě, že by se situace někdy opakovala, doporučuji obrátit se přímo na DPD. My bohužel nemůžeme sledovat samostatně každou odeslanou zásilku, zda se někde nezdržela.

Váš problém s dodáním balíčku nás velmi mrzí, nicméně nejedná se o chybu na naší straně, nýbrž na straně dopravce. Věříme, že po výše uvedeném vysvětlení přehodnotíte Váš názor na náš e-shop.

I přesto, že Vaše negativní recenze by se měla vztahovat spíše k dopravci, než našemu e-shopu, Vám děkujeme za zpětnou vazbu.

Přeji Vám pěkný den.

Za Tým Ferrino
    Lucie Danišková

• Objednal jsem si boty č. 9, jaké běžně nosím. "Devítky" z Ferrina jsou něco mezi 7 a 8.

Reakcia obchodu FERRINO

u každých bot na našem e-shopu najdete velikostní tabulku, kterou poskytuje výrobce bot. Vy jste si objednal boty La Sportiva, velikost č. 9 je v EU velikost č. 43, v cm potom 27,6. Jakou velikost jste si objednal, takovou jsme Vám poslali. Pokud jste se do velikostní tabulky nepodíval a objednal na základě zkušeností, např. s jinou značkou, tak se nejedná o naší chybu.

My jsme pouze prodejce, neurčujeme velikosti obuvi La Sportiva, boty nevyrábíme. Pokud vám boty nesedí, můžete je do 14 dnů nepoužité vyměnit, čí vrátit.

Z těchto výše uvedených důvodů si dovolujeme považovat Vaši recenzi na náš obchod za neopodstatněnou, tím pádem bezpředmětnou.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Lucie Danišková

• Tyzden cakam na tovar, ktory bol skladom

Sklamany

Reakcia obchodu FERRINO

zkontrolovala jsem informace o Vaší objednávce a máte samozřejmě naprostou pravdu. Vidím, že jsme předali balíček dopravci až po třech dnech od Vaší objednávky (vy jste objednávku odeslal v neděli, my jsme zboží expedovali ve středu).

Před nadcházející sezónou odbavujeme velké množství přijatých objednávek, snažíme se dělat opravdu maximum, ale občas se nám to zkrátka nepodaří tak, jak bychom si představovali. Ráda bych Vás ujistila, že se nejedná o náš standard.

Tímto se Vám velmi omlouváme za prodlení při odeslání Vaší objednávky, chyba se stala na naší straně a je nám to líto.

Velké množství kladných recenzí, zmiňujících také rychlé dodání na SK, je nám i Vám důkazem, že se opravdu jednalo o výjimečnou situaci.

Věřím, že přijmete naši omluvu, že na náš e-shop nezanevřete a v budoucnu nám dáte ještě další šanci napravit svou reputaci.

Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme pěkný den.

• Konkurencne ceny
    • Prehladny web
    • Rychle dodanie
    • Skvela komunikacia

☺️

• žiadna komunikácia, nič...zákazníka majú v piči

Reakcia obchodu FERRINO

přiznám se, že mi není úplně jasné, v čem byl problém s Vaší objednávkou. Objednal jste si u nás zboží 11.3. a my jsme jej 12.3. expedovali. Odchází od nás automatické e-maily o přijetí i expedici objednávky. O další cestě Vašeho balíčku již zákazníka informuje zvolený dopravce. V případě potíží jsme každý všední den na telefonu i u e-mailu.

Ráda bych Vás ujistila, že naše zákazníky rozhodně nemáme tam, kde tvrdíte. Jako důkaz o tom vypovídá velké množství kladných recenzí jak na naší české, tak i slovenské Heurece. Pokud u Vaší objednávky nějaký problém vznikl (o čemž nevíme), tak se ho budeme snažit okamžitě řešit.

Prosím Vás tedy o sdělení informace, kde vznikl jaký problém. Ozvěte se nám prosím buď na e-mail [email protected] nebo zavolejte na telefonní číslo +420 776 800 070.

Lucie Danišková

Super ceny, rýchle doručenie, dobrá komunikácia s obchodom

• Mám len dobré skúsenosti, ďakujem!

Velmi dobre ceny, a prekvapivo rychle dorucenie. Velmi sokojny zakaznik

• Rýchle dodanie. Vrátenie tovaru kvoli veľkosti (nie vinou obchodu) prebehlo v poriadku. Vrátenie peňazí vo veľmi rýchlom čase.

Bolo richlo a bez problém

Pomer cena výkon

Super.

rychla komunikacia, rychle dodanie, dodavka pekne zabalena

• Spokojnosť doručené richlosťou svetla aj tovar spĺňa očakavania

• Seriozne jednanie
    • Vynikajuce produkty kvalitou aj designom

Objednal som si termosku,extreme odporúčam...

• veľký výber, tovar na sklade, rýchle dodanie, ochota dohodnúť sa