• cena tovaru
    • lehota dodania
    • komunikácia obchodu

Rozmaznaný poslednými dobrými skúsenosťami s e-shopmi (a to nie len slovenskými), nemám veru rovnakú s ePentou...
    Tovar som objednával pred 10 dňami s tým, že bolo uvedené, že je na sklade. Potvrdenie objednávky prišlo obratom. Tam to ale skončilo. Keď mi ani po 9 dňoch nič neprišlo, šiel som na ich stránku a potešený možnosťou "online" chatu som sa chcel informovať o stave objednávky. Chatbot ma po chvíľke upozornil na to, že nemajú voľných operátorov. To je celkom pochopiteľné, každopádne ale tento stav pretrvával dosť dlho a k žiadnemu som sa napokon nedostal.
    Na druhý deň som si ale našiel email, v ktorom bola "história" môjho pokecu s botom. Doplnená o vyjadrenie eshopu. Namiesto môjho tovaru im vraj dodávateľ poslal iný. Ale už sa pracuje na výmene a v pondelok (dnes je piatok) mi bude expedovaný.

Akože viem aj takéto niečo pochopiť, ale komunikácia zo strany obchodu bola veľmi slabá. Stačilo mi dať vedieť o týchto komplikáciách, keď videli že tovar nedodajú v rozumnej dobe. A nie čakať na zákazníka kým sa začne dopytovať.

Nechal som sa zlákať dobrou cenou a aj pozitívnym hodnotením obchodu, každopádne tu už tak skoro zrejme nenakúpim.

Príjemný personál, obchod so širokým rozsahom tovarov, prijateľné ceny.

Trochu dlho trvalo doručenie vzhľadom k iným predajcom

• rýchlosť

Vset prebehlo bez problémov

• Rýchlosť a spoľahlivosť.

Som spokojná, doručenie v poriadku.

• Tovar so.

• Rychle dodanie

Tovar bol doručený včas, vzhľadom k počasiu domček ešte nie je nainštalovaný. Pozitívne hodnotím prístup dopravcu, perfektné a ústretové správanie.

Všetko OK

• veľmi rýchle vybavenie objednávky
    • prijateľné ceny

• Zdaju sa mi dobre ceny a dobra komunikacia zo strany obchodu.

• Z tohto obchodu som objednávala po prvýkrát , objednanie aj dodanie prebehlo bez problémov .

Dobrý obchod.

• Prehľadný výber ponúkaného sortimentu, možnosť bezhotovostnej úhrady z účtu, rýchle dodanie

Už 13 dni čakám na tovar ktory vraj majú na sklade. Neseriozna firma

• Nízke ceny
    • Dlhá doba dodania

• dobrá komunikácia
    • Zásielka s termínom okamžitého dodania bola reálne vyskladnená až na 5.deň.
  • je zjavné že tovar nemajú skladom, aj keď píšu opak.