• Všetko v poriadku

• Velmi dlha cakacia doba na tovar. Pri kupe uvadzaju ze maju produkt na sklade a predsa cakam nan vyse dvoch tyzdnov.

• Urcite neplati to co maju na webe, ze tovar je skladom a tak isto ze budete mat uz vy a to som si objednal iba malu nahradnu bateriu a ani to nebola originalna a dnes je to uz 8 dni a ja ju doposial nemam

• Tovar bol doručený v poriadku
    • Trošku dlhšia dodacia doba...
    • Slabšia komunikácia s obchodom

Tovar dorazil v poriadku Len dodacia doba bola trošku dlhšia Som si myslel že tovar ani nepríde Nakoniec sa ozvali že bol odoslaný Takže napriek slabej komunikácii tovar bol doručený v poriadku

• Výber tovaru
    • Zákaznícky servis nedisponuje základnými informáciami
    • Dlhšia čakacia doba vyzdvihnutia poškodeného tovaru.

Zákaznícky servis nedisponuje základnými informáciami a to kedy bude tovar odoslaný či kedy kurier vyzdvihne poškodený tovar.Skusil som taktiez požiadať o zľavu na poškodený tovar no takáto možnosť nebola možná.
    Pre mňa už do budúcna nie.

• Tovar bol rychlo doručený
    • Vyhodna cena
    • Dobra komunikácia cez e-meil
    • Nepracuje v sobotu a nedeľu

Objednala som si tovar v sobotu. Potrebovala som ho ako darček na narodeniny pre dieťa. Ale potom som všimla, že počas víkendu obchod nefunguje, a darček som potrebovala už na ďalší deň, v nedeľu. Bola som pripravená ísť si ho vyzdvihnúť kamkoľvek. Ale keďže obchod v sobotu a v nedeľu nefunguje, musela som zrušiť objednávku. Ale celkovo odporúčam tento obchod, pretože má výhodnú cenu tovaru, dobrú komunikáciu cez e-mail a pomerne rýchle doručenie na výdajný bod. Všetky tieto body som uviedla ako výhody.

Už týždeň čakám na objednaný tovar, z ich strany nemám žiadnu odpoveď!!!

• Tovar bol lacnejší ako inde

Tovar ešte stále (po 9 dňoch) stále nemám, pričom už mi prišli dve výzvy na hodnotenie. Takže, nemôžem hodnotiť kladne. Vyzerá, že tovar je už u prepravcu, ale uvidíme.
    Odpoveď na dotaz na stav objednávky, tiež trvala dlho, očakával by som proaktívnu komunikáciu pri takomto dlhom čase. A aj tu predbehla požiadavka na hodnotenie, čo človeka akurát tak dráždi. Prvej vyzve som ešte odolal, ale druhej už nie.

• Veľmi slabá až zlá komunikácia. Najprv nekomunikujú vôbec a potom keď zrušíte objednávku tak začnú komunikovať ale tak že pravá ruka nevie čo robí ľavá ruka

• rýchle vybavenie

tovar som si bol osobne vyzdvihnúť, zrealizovať vyzdvihnutie však bolo veľmi náročné - nevedeli sme nájsť priestor

Max. Spokojnosť rychlosť zasielky na 1000%

• Ok

• Dobrý obchod

Veľmi spokojná

Rýchle dodanie, kvalitné a veľmi pekné kvetináče. Mám už viacero kusov, veľká spokojnosť.

• Je v BA na dostupnom mieste aj parkovanie v pohode

S nákupom so spokojný, žiadne negatíva neboli.

• Obchod splnil inzerované predpoklady

Obchod sa uskutočnil bez problémov, som spokojný.