• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

• Odstúpenie od zmluvy bolo riešené ako reklamácia, peniaze boli vrátené až po mesiaci a nebola vrátená celá suma za tovar.
  • nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 2 týždňami

Prva objednavka - vyriesena k spokojnosti

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 2 týždňami

• Arogantné jednanie pri vybavovaní reklamácie (p. Monika Horváthová)

Reakcia obchodu Penta SK s.r.o.

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste nespokojný, ale bez podkladov, o ktoré vás poprosila kolegyňa, sme reklamáciu skutočne nemohli začať. Na reklamovaný produkt sme vám zaistili bezplatný zvoz a vrátenie peňazí na účet, sme radi, že vám toto riešenie vyhovovalo. Veríme, že pri ďalšej objednávke budete spokojný, urobíme pre to maximum.

S pozdravom

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 2 týždňami

• TOvar som objednaval pred 2 tyzdnami a aj napriek tomu ze bol skladom, doteraz nedorazil a ani sa nikto neozval. Velka neprofesionalita. Este som sa s tym nestretol. Uz nikdy viac z ich stranky. A to uz bolo po vianociach

Reakcia obchodu Penta SK s.r.o.

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Mrzí nás vzniknutá situácia.
    Objednávku ste vytvoril 30.12.2018, kedy sme tovar na sklade nemali. V čase vytvorenia objednávky sme mali na webovej stránke uvedené že objednávky vytvorené v čase od 28.12.2018 do 3.1.2019 budú vybavené z dôvodu inventúry 4.1.2019.
    Hneď ako sme vybavovali objednávky a to 4.1.2019 sme Vám dali informáciu že Vám tovar bude doručený do 2-3 nasledujúcich pracovný dní. Tovar sme expedovali 8.1.2019 a mal Vám byť doručený na druhý deň čo bolo 9.1.2019.
    Žiaľ tovar Vám nebol doručený a túto informáciu sme nemali. Pokiaľ by ste nás informovali, že zásielka Vám nebola doručená v dohodnutom čase tak by sme kontaktovali prepravcu a snažili sa urobiť všetko preto aby Vám zásielka bola doručená čo najskôr.
    Status prepravnej spoločnosti ohľadom Vašej zásielky:
    8.1.2019 14:18 - Zásilka se nachází na vstupním depu.
    10.1.2019 10:08 - Zásilka nebyla doručena z důvodu na straně DHL.
    14.1.2019 7:12 -Zásilka je doručována.
    Samozrejme za prepravnú spoločnosť sa ospravedlňujeme.

Ďakujem pekne za pochopenie.

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 2 týždňami

čakať desať dní na doručenie kuriéra je viac ako dosť
    mali by ste zabezpečiť viac možností výberu doručenia tovaru...

Reakcia obchodu Penta SK s.r.o.

Dobrý deň prajem, ďakujem za Vaše hodnotenie.
    Objednávky vytvorené v čase od 28.12.2019 do 3.1.2019 sme vybavovali 4.1.2019 z dôvodu inventúry. Túto informáciu sme mali v čase objednania uvedenú na našej webovej stránke.
    Objednaný tovar sme mali skladom a Vašu objednávku sme vyfakturovali 4.1.2019 ale z dôvodu veľkého počtu objednávok sme Vašu vyexpedovali ďalší pracovný deň a to 7.1.2019. Za bežných okolnosti prepravná spoločnosť doručuje naše zásielky hneď druhý deň, vo vašom prípade 8.1.2019. Žiaľ nemali sme informáciu, že tovar Vám nebol doručený v štandardnom čase a to do 24 hodín od expedície. Po preverení zásielky, sme dostali informáciu že zásielka sa zdržala u prepravnej spoločnosti z kapacitných dôvodov, začo sa Vám ospravedlňujeme.
    7.1.2019 14:30-Zásilka se nachází na vstupním depu.
    10.1.2019 11:11-Zásilka nebyla doručena z důvodu na straně DHL.
    12.1.2019 9:16-Zásilka je doručována.
    12.1.2019 12:26-Zásilka doručena.
    Momentálne máme možnosť doručenia tovaru zabezpečenú cez prepravnú spoločnosť DHL alebo je možnosť si tovar vyzdvihnúť osobne na výdajnom mieste v Bratislave a v Košiciach.
    Ďakujem pekne za pochopenie.

• jasná komunikácia s E-obchodom

• Cenovo dostupné

• dlhá doba doručovania

Reakcia obchodu Penta SK s.r.o.

Dobrý deň prajem, ďakujeme za hodnotenie.
    Áno máte pravdu cez Vianoce bola dodacia adresa dlhšia. Verte ale, že pokiaľ by sme to vedeli nejako ovplyvniť tak to určite urobíme.
    Žiaľ prepravné spoločnosti nezvládli nápor zásielok z kapacitných dôvodov, nakoľko počet zásielok v období Vianoc niekoľko násobne vzrástol oproti bežnému obdobiu.
    V bežnom období pokiaľ máme tovar na sklade tak na druhý deň je u Vás alebo na výdajnom mieste, samozrejme záleží v akom čase si tovar objednáte.

Ďakujem pekne a prajem pekný deň.

• dobré ceny
    • niekedy dodanie tovaru trvá dlhšie, než u konkurencie
  • nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

Par minut po objednavke mi volali, ze tovar maju ale len na sklade v cechach takze bude dorucenie trvat minimalne 3 dni s cim som suhlasil. Na moje prekvapenie som mal tovar doma po dvoch dnoch.

• Rychle dodanie

Bez výhrad.

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

napriek vianočnému obdobiu bolo možné vyzdvihnutie načas pred Vianocami čo oceňujem

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

repráky fungujú fajn, priestorový zvuk za tú cenu odporúčam. Keď som si porovnal na heureka.sk - že ktorý obchod je najlacnejší, tak penta nebola naj, ale mala tieto repráky už na sklade tak ich dokázala doručiť v rekordnom čase :) a to je veľké plus, hlavne teraz keď som pred vianocami objednával.

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

komunikacia super,tovar za dobru cenu :)
    počas sviatkov mi to miesto doručenia prepravna spoločnosť zaniesla na najbližšie miesto i ked mi par hodin pipla sms kedy pride kurier a po čase že si to mam isť vziať PPL-DHL.Za to ale obchod nemôže skôr preravna služba :(

• rýchla dodávka tovaru
    • nebol mi dodaný návod na programovanie v slovensko jazyku

• Dobrá cena
    • Zlý výber kuriérske spoločnosti.
  • nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

Kvalita za dobru cenu a hlavne expresne dodanie az domov a zadarmo.

• nakúpil v obchode Penta SK s.r.o. pred 1 mesiacom

Tovar mi bol doruceny neskutocne rychlo, som max.spokojna, urcite odporucam!

• rychlost vybavenia objednavky
    • najlepsia cena co som nasiel