Už 13 dni čakám na tovar ktory vraj majú na sklade. Neseriozna firma

• je zjavné že tovar nemajú skladom, aj keď píšu opak.

• Nulova komunikacia

ďakujeme za vašu objednávku s číslom 424000. Máme z nej radosť a už sa jej venujeme.

O aktuálnom stave vás budeme priebežne informovať mailom alebo ho môžete sledovať vo svojom zákazníckom účte.
    2.4.24 objednane 9.4.24 rano ešte tovar nemam at si každy vytvori nazor sam.

Objednávku som zrušil nakoľko mi nebola umožnená platba kartou cez kuriérsku spoločnosť GEIS. Neviem ako je to možné, keďže v objednávke som mal jasne napísané: Platba možná v hotovosti alebo platobnou kartou. V dnešnej dobe už ľudia nemajú pri sebe tak veľkú hotovosť. Som sklamaný.

• Na stránke popis expedujeme ihneď a tovar v nedohľadne ‍♀️ stačilo informovať a veci by sa dali vyriešiť. Takto čakám a netuším kedy tovar príde.

Skladovy tovar som objednaval cca 17.3.2024 a do teraz mi tovar nedorucili,resp.neposlali.Udajne su vytazeni velkym mnozstvom objednavok.Sklamanie.Objednal som u nich druhy krat a naposledy.Mozno mam iba smolu,neviem.Nezaujima ma to.

• nespoľahlivý

Tovar pri objednávaní značený ako "na sklade" - nedoručený ani po týždni. Do 2 prac. dní došiel potvrdzujúci mail, že tovar bol odovzdaný kuriérovi. Keď nedorazil ani 2 dni po oznámení, preverovali sme telefonicky -pracovníčka Penty tvrdila, že tovar nebol odovzdaný vtedy ako poslali mail ale o deň neskôr, že preverí u prepravcu, kde je, a že zavolá so spätnou informáciou. Nezavolala... tovar ešte nedorazil... ani info od kuriéra, že ho má, a že ho bude doručovať...(5 dní od od objednania - 3 dni od informácie, že bol odovzdaný kuriérovi). Nikomu neodporúčam nakupovať na tomto portáli.

• Po viac ako 1 týždni nedododany tovar?
    • Treba viac?

• Tovar prišiel bez ochranných fólií, ktoré boli strhnuté. Cely bol docapkany,ako keď ho už
    • niekto používal. Displej jemné škrabance. Prvý a zároveň posledný nákup v tomto obchode.

Obchod by mal skontrolovať v akom stave odosiela tovar.

• Neplni terminy uvedene VOP

Nespolahlivy

• Nebolo mi doručené ale do boxu
    • Nebolo mi doručené domu ale do boxuJa som chcel Domov domov aj som si zaplatilZ boxu som si ju neprevzal

+ cena
    - dlhý čas dodania

Jedna z trekingových paličiek bola nefunčná.

• Na stránke mali písané, že tovar majú skladom a bude odoslaný nasledujúci deň, čo sa samozrejme nestalo. Tovar mi odoslali až po týždni, takže z tejto stránky si už určite nikdy nič neobjednám.

• Klamú o termíne odoslania. Odosielané zajtra u nich znamená, že tovar odošlú za 5 dní.
    • Na druhý deň napíšu, že na objednávke pracujú, ale to, že tovar nemajú Vám neoznámia. Namiesto tovaru Vám najprv pošlú dotazník spokojnosti.

Nespolahlivost. Ani odlozeny termin dodania nebol dodrzany.

• SD kartu mi poslali až za 2 týždne

Dlhé dodanie tovaru a zlá komunikácia zo zákazníkom

slovo expedujeme ihned ,mame skladom nic neznamena,asi to ide priamo s číny

• Prepravná spoločnosť mi pred týždňom oznámila, že čaká na odovzdanie tovaru a po šiestich dňoch mi ešte tovar nebol doručený!