• V e-shope produkt skladom 23 ks,v skutocnosti nie je skladom.

Dobrý deň.
    Tovar objednávame a odoberáme od externého dodávateľa, z toho dôvodu je možné v prípade objednávky, že zákazník vidí dostupný počet kusov, po aktualizácii na stránke už nie je možné produkt objednať. Táto skutočnosť Vám bola oznámená a platba obratom vrátená.
    eletech.sk

neponúkajú nový tovar, ide o reklamovaný alebo vrátený tovar, resp. tovar po servise.

Dobrý deň.
    Vami objednaný tovar - žehlička - sme expedovali bez kontroly obsahu balenia. Balíky odosielame priamo od dodávateľa, z toho dôvodu nie je možné skontrolovať možné poškodenia alebo chýbajúce časti.
    Chybu ste nahlásili do 24 hod od prevzatia zásielky, objednali sme zvoz tovaru kuriérom a obratom sme Vám posielali nový kus tovaru.
    eletech.sk

• Kupovala som vstavanu ruru. Pec mi prisla v tyzdni, lenze som ju nerozbalovala, kedze ma cez 30kg a pre zenu je s nou obtiazna manipulacia. Ked prisiel manzel, zavolal elektrikara, aby nam pec zapojil. Zas sme cakali. Ale bolo to do tyzdna od dorucenia, ako sme pec rozbalili a zistili ze chyba teplotna sonda (prislusenstvo). Jedna z funkcii, preco som sa pre tuto pec rozhodla. Kontaktovala som obchod a tam ma najskor oklamali, ze sonda neni sucastou balenia. Ked som im poslala foto z navodu, ze je tam uvedena, tak sa zacali vyhovarat, ze je to nutne nahlasit do 24hod! To uz je co za kravinu! Pri velkej peci, ktoru vam musi zapojit elektrikar a sama zena si ju ani nevie rozbalit! Teplotna sonda neni velka polozka po financnej stranke. Ale tento obchod radsej bude klamat a vyhovarat sa, ako by vec dal na spravnu mieru. Absolutne ziadna ochota z ich strany, akokolvek situaciu vyriesit. Som sklamana a lutujem, ze som v tomto obchode nakupila. Maju velmi dobre ceny ale stacilo by, ze chyba nieco ine a pri peci by sa tie peniaze rychlo napocitali. Chvalabohu ze sa v mojom pripade jednalo len o takuto "blbost". Obchod neodporucam, totalne amatersky pristup a nezajem! Radsej nakupit za drahsie ale mat istotu u profesionalov ako takyto suflikanti. Dakujem za skusenost, odteraz elektro nakupujem u nas v kamennej predajni.

Dobrý deň.
    Chýbajúca časť nebola nahlásená do 24 hod od prevzatia tovaru, z toho dôvodu nie je možné neskoršie nahlásenie uznať ako odôvodnené.
    eletech.sk

• Kuriare na reklamaciu objednal obchod na vlastne naklady
    • Peniaze za vratenie tovaru po viac ako 3 tyzdnoch este stale neprisli
    • Nizka kvalita tovaru

Dobrý deň.
    Platba Vám bola vrátená 9.8.2021.

• Nízka cena

Dodacia doba

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bola expedovaná 5 dní po jej vytvorení. Dodacia doba je uvedená na našej stránke, boli ste o nej informovaná.

• Nízke ceny
    • Veľký výber vecí
    • Objednáte tovar a polovica vecí chýba a ani vám to neoznámia, len sa čudujete prečo to tam nie je, a potom musím písať na support že kde je problém

Objednaný tovar my nebol dodaný neviem prečo, viem že to trvá dlhšie kým to pošlú, ale ja som tam robil objednávku vecí asi pred mesiacom a stále nič nebolo dodané a ani nič my nebolo písané že aký je dôvod nedodania a písať na support a otravovať ich sa my nechce, objednal som to z iného obchodu.

Dobrý deň.
    Celkovo ste u nás vytvorili 10 objednávok, z ktorých ste prevzali len 2. Opakovane si vytvárate u nás objednávky, ktoré následne neprevezmete. Každý zákazník je informovaný v prípade vypredania tovaru emailom.

• Zavádzajú zákazníka !

Pokiaľ si objednáte tovar za zvýhodnenú cenu tak vám objednávku neposlo s takým ospravedlnením že akurát sa predal posledný kúsok tovaru ale na sklade svietia ďalšie x a heureka to celé ešte propaguje veľa šťastia pri objednávkach pekný deň

Dobrý deň.
    V objednávke ste zadali a na našej stránke ste zároveň počas vytvárania objednávky videli posledný dostupný kus tohto tovaru. Nebola to zvýhodnená cena, tento produkt sa predával za tú cenu dlhšiu dobu. Od nášho dodávateľa odoberá viac obchodov, kým prejde aktualizácia na stránke, ktorá prebieha niekoľkokrát za deň, vy vidíte ešte posledný kus tovaru, vhodíte ho do košíka, ale my Vám ho nevieme poslať, pretože ho objednal už iný obchod alebo iný zákazník.
    Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
    eletech.sk

Výrobok bol doručený poškodený.
    Keďže som už rovnaký produkt kupoval, viem ako je zabalený od výrobcu - krycia mriežka je zabalená zvlášť. Pri objednávke z tohto eshopu, bola mriežka už založená a takto reproduktor zabalený, kvôli tomu bola zlomená. Odpoveď eshopu bola, že to takto balí ich dodávateľ .(Dôvod prečo by ich dodávateľ tovar prevzal od výrobcu, vybalil, zmontoval a znovu strčil do krabice som sa nedozvedel. Na toto nech si každý urobí svoj názor.) Zásielku som neskontroloval do 24 hodín, takže sa s tým nedá nič urobiť.

Dobrý deň.
    Tovar ste obdržali 26.7., o krycej mriežke, resp. jej založení alebo poškodení ste nás informovali 8.8.2021.
    Tovar objednávame od dodávateľa, následne je opatrený kuriérskym štítkom na logistickom centre a expedovaný smerom ku zákazníkovi. Tovar nerozbaľujeme, posielame ho kuriérskou spoločnosťou, z toho dôvodu nie je možné zistiť, či je balenie kompletné alebo poškodené.
    Zásielku je po doručení potrebné skontrolovať práve kvôli poškodeniam, ale aj pre kontrolu doručenia všetkých častí a súčastí objednaného tovaru a celej objednávky. Ako uvádzate - práve z dôvodu, že ste ju neskontrolovali a do 24 hod nás neinformovali o poškodení, neskoršiu reklamáciu nie je možné uznať.
    eletech.sk

Objednávku mi zrušil obchod a už 2 týždne čakám na vrátenie peňazí :)

Dobrý deň.
    Vami objednaný tovar mal náš dodávateľ vypredaný, o čom sme Vás informovali, platba bola vrátená.
    Ďakujeme za pochopenie, za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
    eletech.sk

• Konvica je pekný smejt neti to hodné ani zadarmo nevie vôbec že taký smejt môžu predávať akurát na okrasu do regalu ale pozerať na ňu s veľkej diaľky

Dobrý deň.
    V prípade, že ste neboli s tovarom spokojný, môžete ho do 14 dní vrátiť.
    eletech.sk

• Tovar vyzerá byť v poriadku, ešte sme neskúšali, keďže to má byť darček.
    • Kuriérska spoločnosť 123kuriér mi balík doniesla špinavý a s chlpami zrejme od psa a balík neskutočne smrdí akoby bol v psej búde. Takže už tejto prepravnej spoločnosti sa budem vyhýbať a neobjednám tovar u firmy, ktorá spolupracuje s kuriérskou spoločnosťou 123kuriér.
    • Tovar mi bol doporučený po 10 dňoch od objednania. Čo je dosť dlhá doba na to, že firma uvádzala na stránke, že tovar má skladom.

Dobrý deň.
    Tovar ste si objednali 15.6., expedovaný bol 22.6., prevzali ste ho 23.6. , čo je od spracovania objednávky 8 kalendárnych dní. Tovar je skladom u externého dodávateľa, o dobe dodania je každý zákazník informovaný, je tiež uvedená na našej stránke.
    Kuriérsku spoločnosť sme informovali o problémoch s Vašou objednávkou, vzniknuté nepríjemnosti nás mrzia.

Dlha doba dorucenia tovaru,katastrofa

Dobrý deň.
    Dňa 12.6. (sobota) ste si vytvorili objednávku, nasledujúci pracovný deň, t.j. 14.6. sme Vašu objednávku spracovali, tovar odobrali od nášho dodávateľa a 17.6.2021 sme ju expedovali, zásielka je dnes 18.6. na rozvoze a kuriér Vám ju doručí.
    O dobe dodania ste boli informovaný, dĺžka dodacej lehoty je tiež uvedená na našej stránke.
    Ďakujeme, veríme, že budete s produktom spokojný.
    eletech.sk

• Nebolo popísané že CD média sú bez potlače, keby som to vedel nekúpil by som ich.

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie. CD je bez potlače - zobrazenie náhľadu je na fotografii pri produkte. Akúkoľvek informáciu o produkte ste sa mohli informovať prostredníctvom emailu alebo telefonicky.

• Dobrá cena.
    • Na stránke obchod ponúka tovar, ktorý nemá .

Dobrý deň.
    Niektoré druhy tovarov sa vypredajú veľmi rýchlo, príp. ich náš dodávateľ naskladní v malom množstve. V čase vytvorenia Vašej objednávky si rovnaký druh tovaru môže objednať ďalších niekoľko desiatok zákazníkov, z toho dôvodu nie je vždy možné zaručiť, že tovar doručíme. Vy ste si zvolili platbu bankovým prevodom, platba Vám bola vrátená po zistení, že Vami objednaný tovar nevieme doručiť.
    Ďakujeme za pochopenie a veríme, že napriek tejto negatívnej skúsenosti si v budúcnosti u nás radi vytvoríte novú objednávku.

• Neskoré dodanie

Neskoré dodanie. Tento produkt nepodlieha skaze - mal by byť na sklade. Ne je to nedostatkom pracovníkov v baliarni?

Dobrý deň.
    Objednávku ste si vytvorili 7.5.2021, platbu ste zvolili bankovým prevodom, do 13.5.2021 sme od vás neobdržali platbu za objednávku, následne bola objednávka stornovaná ako nezaplatená.
    Tovar objednávame od dodávateľa, dĺžka dodania je 5 - 10 pracovných dní, o dobe dodania je každý zákazník informovaný, je tiež uvedená na našej stránke.

• Predávajú to čo nemajú

Dobrý deň.
    V čase vytvorenia Vašej objednávky bol dostupný posledný kus tovaru. Akonáhle sme od Vás obdržali platbu za produkt, bola Vám táto platba vrátená, nakoľko nás dodávateľ informoval, že tento nami objednaný posledný kus už nie je možné dodať a expedovať Vám.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.
    eletech.sk

• po otvorení zásielky som zistil, že tovar už bol rozbalený. keď som sa na to pýtal, dostal som takú odpoveď, že obchod náhodne kontroluje výrobky od dodávateľov. bohužiaľ si ma nikto predtým nevšimol

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, v prípade poškodenia produktu na palete sa kontrolujú balíky od dodávateľa, aby sme predišli komplikáciám tým, že odošleme tovar a ten bude poškodený. Pracovníčka Vás o rozbalenom kuse mala informovať.
    eletech.sk

• tlha dodacia lehota a dotaz ked este nemam tovar

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bude zajtra odovzdaná kuriérskej spoločnosti na priame doručovanie. Dodacia lehota je uvedená na našej stránke, boli ste o nej informovaný aj telefonicky.
    Ďakujeme.

• Zatial nedodali tovar

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bola v týchto dňoch expedovaná, o dodaní Vás bude informovať kuriérska spoločnosť. Doba dodania je uvedená na našej stránke, boli ste o nej informovaný.
    Budeme radi, ak svoje hodnotenie upravíte po dodaní tovaru, veríme, ž s ním budete spokojný.
    Ďakujeme
    eletech.sk

• Nedá sa platiť kartou iba prevod a dlhé dodanie!!!

Dobrý deň.
    Doba dodania je uvedená na našej stránke, boli ste o nej informovaný aj emailom. Platba je možná dobierkou alebo bankovým prevodom.
    Ďakujeme.