• Problém s reklamáciou.

25.6.2023 V novembri 2021 som zakúpil v internetovom obchode eletech.sk kávovar,po roku a pol prestal fungovať,ohrev vody.Nemôžem sa spojiť s obchodom emailom pretože ho majú nefunkčný alebo zmenený,nemôžem nijako reklamovať tovar.Jedine čo mi ostáva dať eletech.sk preveriť na Štátnu obchodnú inšpekciu.
    Tento obchod neodporúčam.A každý kto má takýto problém nech sa tiež obráti na ŠOK (Štátna obchodná inšpekcia)

• Problém s reklamáciou

E-shop ma ignoruje - zakúpený elektrospotrebič po necelom mesiaci používania vyhodil poistky v byte a vyhorel. Stránka eshopu nefunguje a na e-maily neodpovedajú.

• neskutocne dlha doba dodania

Stranka www.eletech.sk nie je dostupna . Mobil vypnuty x den . Riesim reklamaciu na ktoru mi nikto ani neodpisal. Neviem ci sa firma zrusila , ci funguje dalej. Ani nemam info kde danu kameru ktoru som zakupil ani nie pred rokom , reklamovat .

• Najnižšia cena a rýchla doprava

• Skvelá komunikácia, telefonát hneď po objednávke

• Dobre ceny, tovar atď.
    • Dlhé dodanie

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, veríme, že sa na nás s nákupom obrátite aj v budúcnosti.

• lacné
    • tovar nemajú skladom, i keď píšu, že majú
    • už prešlo 12 dní od objednania a ešte tovar neodoslali

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bola spracovaná 26.5. - dnes je to 9ty deň, o expedovaní Vás budeme informovať emailom. O dlhšej dodacej lehote ste boli informovaná telefonicky a súhlasili ste s ňou.
    eletech.sk

Objednal som, doručili mi, zaplatil som... nema problema!

eletech.sk

• tovar mi bol doruceny domov

eletech.sk

• Na výrobok ktorý som hľadal mali najlepšiu cenu.
    • Krabica tovaru bola v dezolátnom stave ale napriek tomu to zabalili aby to bolo bezpečne doručené.

Tovar som objednal aj keď dodacia lehota bola 10 dní,ale cenu mali lepšiu ako iné obchody. Spokojnosť.

eletech.sk

Objednávka došla v termíne, v zadanom množstve aj druhu objednávky. Som spokojná

• Vyborna komunikacia s obchodom
    • Dlhsia doba dodania

Objednaval som si nb batériu, pasuje takze super. Doba cakania bola dlhsia no bol som o tom informovany, vzhladom k tomu ze mi produkt neponahlal tak mi to nevadilo. Dakujem

eletech.sk

Tovar prišiel v poriadku,komunikácia obchodu výborná,rýchle dodanie. Spokojnosť.

• profesionálny prístup
    • komunikácia
    • rýchlosť dodania
    • ceny

Tovar bol objednaný 7. 5. 2022. Dodanie bolo deklarované do 10 dní, avšak skutočné dodanie tovaru bolo už 10. 5. 2022. Komunikácia s obchodom bola výborná. Riešili sme aj reklamáciu a všetko bolo vybavené veľmi rýchlo a k mojej spokojnosti. Takže určite odporúčam nákup.

• Najlepšia cena v Europe
    • Výborná komunikácia.

• Výhoda je určite cena.
    • Trosku dlhšie dodanie ale nevadí

Objednával som prvý raz ale mal som obavy keďže sa šíri veľa podvodov na internete ale obavy prešli keď prišla objednávka. Už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu.

eletech.sk

• Tovar došiel na čas a v poriadku.

• Ceny
    • Trochu dlhšie čakanie.