Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

top kvalita na filtrovanie...dakujem

• Tovar dorazil rýchlo
    • Najnižšia cena

• Ceny
    • Komunikacia s obchodom
    • Ked si nieco objednate, neznamena ze to budu mat aj ked im pride platba ...
    • z 5 objednanych veci, ktore boli v piatok pri objednani skladom, v pondelok 4 veci uz neboli skladom.

Kym nebude mat obchod okamzitu platbu s tym, ze ked si nieco objednate, budete to mat automaticky rezervovane, nakupovat tam nebudem. Mam inu banku, obchod sa objednavkou zacne zaoberat az po pripisani platby, to moze trevat aj dva dni. Neznamena to ze este budu mat dany produkt.

Chvalim rychlu mailovu komunikaciu s obchodom.
    Obchod mi obratom po pripisani vratil platbu, v tomto smere vyhrady nemam.

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, v niektorých prípadoch môže prísť k rýchlemu vypredaniu tovaru aj keď si tovar objednáte na dobierku. Vždy sa snažíme čo najskôr zákazníka kontaktovať, navrhnúť iný produkt alebo počkať na nasledujúce naskladnenie objednaného tovaru.
    Ďakujeme za pochopenie.

• prijateľné ceny

Dobrý deň.
    Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, veríme, že sa na nás s nákupom obrátite aj v budúcnosti.

• zakúpené v www.eletech.sk pred 3 týždňami

• perfektná rýchla komunikácia, rýchle dodanie a super ceny

• zakúpené v www.eletech.sk pred 3 týždňami

• Druhý deň po objednávke volali a okamžite odoslali tovar, tovar bol dodaný rychlo

• zakúpené v www.eletech.sk pred 3 týždňami

Pre mňa doteraz neznámy eshop, ale po prvej objednávke spokojnosť. Určujúca bola cena, všetko prebehlo ako bolo napísané na ich webe. Zatiaľ hodnotím pozitívne.

• zakúpené v www.eletech.sk pred 3 týždňami

• tovar dobre zabaleny a rychle dorucenie, hladky priebeh

• Pohodlie nákupu

• zakúpené v www.eletech.sk pred 3 týždňami

Výborný nákup a taktiež doručenie tovaru v krátkej lehote. Odporúčam obchod. Bol som maximálne spokojný.

• Cena,kvalita, rýchlosť doručenia

Celková spokojnosť....

• zakúpené v www.eletech.sk pred 4 týždňami

• Ceny a ponuky sú skvelé
    • Napriek dlhej dodacej lehote balík dorazil bez chyby
    • Komunikácia
    • Dlhá dodacia lehota, ako sa uvádza na webovej stránke

Na webovej stránke sa uvádzajú dlhé dodacie lehoty. Odporúčam tu objednávať len vtedy, ak sa neponáhľate.
    Inak bola komunikácia dobrá - obchod vám zavolá, aby potvrdili vašu objednávku a oznámili vám, kedy bude spracovaná.

Notebook, ktorý som si objednal za skutočne dobrú cenu dorazil v perfektnom stave. Kuriérska služba 123kuriér doručila balík do jedného dňa od ich potvrdenia.
    V mojom prípade som musel čakať celkovo 9 (7 pracovných) dní, ale za tú hodnotu sa oplatilo čakať.

• Spokojný

super obchod odporúčam

• dobré ceny
    • xxx

odporúčam

• zakúpené v www.eletech.sk pred 1 mesiacom

• Výborná cena, rýchle dodanie.

• zakúpené v www.eletech.sk pred 1 mesiacom

napriek upozorneniam o dlhsej dodacej lehote prisiel tovar rychlo

• Rýchle dodanie

• zakúpené v www.eletech.sk pred 1 mesiacom

• Velmi pozitivne vnimam telefonicku informaciu o rekapitulacii a spracovani objednavky a expedovani zasielky