• Problém s reklamáciou

E-shop ma ignoruje - zakúpený elektrospotrebič po necelom mesiaci používania vyhodil poistky v byte a vyhorel. Stránka eshopu nefunguje a na e-maily neodpovedajú.

• neskutocne dlha doba dodania

• lacné
    • tovar nemajú skladom, i keď píšu, že majú
    • už prešlo 12 dní od objednania a ešte tovar neodoslali

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bola spracovaná 26.5. - dnes je to 9ty deň, o expedovaní Vás budeme informovať emailom. O dlhšej dodacej lehote ste boli informovaná telefonicky a súhlasili ste s ňou.
    eletech.sk

• Chcete hodnotenie a tovar po 12 dnoch nedošiel.

Dobrý deň.
    Budeme radi, ak hodnotenie vložíte po obdržaní objednávky, pri jej vytvorení ste súhlasili s doručovaním 10 pracovných dní.
    Ďakujeme za trpezlivosť.

• Doba dodania

Reakcia obchodu www.eletech.sk

Dobrý deň, objednávku ste vytvorili 26.4., 27.4. bola spracovaná a 2.5. expedovaná, avšak objednávku ste zrušili.
    eletech.sk

• Este stale cakam na odpoved obchodu, ze moja objednavka je zaregistrovana, a stale NIC. NEODPORUCAM

Dobrý deň.
    21.4. ste vytvorili objednávku a obratom sme Vám na email odoslali informáciu o vypredanom tovare, nakoľko ste mali objednaný posledný kus, ktorý už dodávateľ nevyskladnil. Skontrolujte si email aj v sekcii REKLAMA alebo SPAM. Ďakujeme.
    eletech.sk

Sľubujú tovar čo nedokážu zabezpečiť objednávku zrušia po troch dňoch strata času.

Dobrý deň.
    Vytvorili ste objednávku, obratom sme Vás informovali o vypredanom tovare.
    Za pochopenie ďakujeme.
    eletech.sk

Objednal som si tovar lebo slečna hovorila že tovar dojde do 2 tyždňov nakolko mala prisť neter z ukrainy baterka bola preňu ale nedoručili ste to do 14.4.tak neviem nakolko 19.4. odchadza a baterka nikde preto treba objednať o 2 eura drahšiu ale je to do troch dni moja chyba že som sa uspokoil zo slubmi tak čo myslite stači moje hodnotenie ?

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bola spracovaná 12.4.2022, kedy sme Vás informovali, že doručovanie prebehne po veľkonočných sviatkoch, t.j. od 19.4. O termíne dodania sme Vás informovali a súhlasili ste s doručovaním.
    eletech.sk

Objednal som si tovar v tomto obchode prvý krát a aj naposledy.
    Obchodné podmienky sú pre nich španielska dedina.

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bola spracovaná a dnes odovzdaná kuriérskej spoločnosti na priame doručovanie.
    eletech.sk

Objednal som filtre Brita Maxtra plus za najlepšiu cenu na trhu, aj keď neboli momentálne na sklade. Naskladniť ich mali do 7 dní. O 11 dní prišiel potvrdzujúci mail, že objednávku odovzdali prepravcovi. Hneď na to prišiel ďalší mail, že objednávka prišla poškodená, takže ju nemôžu poslať a tovar je nedostupný. Čakám na vrátenie peňazí...

Dobrý deň.
    Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Počas prepravy môže dôjsť k poškodeniu a ak sme informovaní o tomto poškodení, tovar neexpedujeme.
    Peniaze Vám budú vrátené na Vami zadané č. účtu.
    eletech.sk

Tri dni pred Vianocami mi prišla sms, že tovar mi nemôže byť doručený lebo je poškodený. Objednávka bola vytvorená ešte v novembri a tovar mi doručovali.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, Vaša objednávka bola spracovaná 29.11.2021 a expedovaná, z dôvodu zvýšeného množstva balíkov v predvianočnom období nám bol balík - poškodený kuriérskou spoločnosťou vrátený. Nakoľko tovar objednávame od externého dodávateľa, náhradný kus nebolo možné odoslať.
    Za pochopenie ďakujeme.

• Tovar ešte nedorazil

Dobrý deň.
    Vami vytvorenú objednávku sme 1.12. expedovali, v týchto dňoch ju už máte doručenú.
    Váš obchod eletech.sk

Objednané nedodanie a následne zvýšená cena o6e potom vrátili peniaze na ucet

Dobrý deň.
    Objednali ste si tovar, čakali sme na Vašu úhradu, do doby, kým ste ju vykonali, bol už tovar vypredaný. Peniaze Vám boli vrátené na Váš účet.

• Komunikácia
    • Dodacia lehota

Pri produtke napísané doručenie do 7dní. Objednávka ešte stále nebola doručená ani po 12 dňoch, neprišiel ani žiadny mail o oneskorení doručenia. Pri ďalšom nákupe by som volil určite iný e-shop.

Dobrý deň.
    Vaša zásielka meškala niekoľko dní od nášho dodávateľa, expedovali sme ju, o doručovaní Vás bude informovať kuriér. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
    eletech.sk

• Poslali iný tovar ako som si objednal.

Dobrý deň.
    Komunikovali sme spolu emailom, tovar sme Vám odoslali ten, ktorý ste si objednali, v emailovej komunikácii ste uviedli, že ste si vy zle prečítali a pozreli typ. Nakoľko ste tovar rozbalili a vyskúšali, nie je možné tento typ tovaru vrátiť z hygienických dôvodov, nakoľko ide o náhradné kefky na elektrickú zubnú kefku.

Problém s komunikáciou. Viac neobjednávam. Smrdí to podvodom

Dobrý deň.
    Vytvorili ste objednávku 6.11.2021, telefonicky sme Vás kontaktovali nasledujúci pracovný deň, nakoľko ste si objednávku vytvorili na firmu, aby sme Vás informovali o skutočnosti, že nie sme platcami DPH, či ste si všimli túto informáciu. Nakoľko sme sa nedovolali, poslali sme Vám email, na ktorý ste odpovedali, že ste objednávku vytvorili omylom, aby sme ju stornovali. Vaša objednávka bola stornovaná.
    eletech.sk

Kurier mi vulgárne vynadal nevedel nájsť adresu a balík nedorucil. S takými amatérmi môžu spolupracovať len amatéri.

Dobrý deň.
    Situáciu sme riešili, nakoľko to nie sú naši kuriéri, nevieme zaručiť ich správanie. Navrhli sme Vám opätovné doručovanie tovaru, s čím ste nesúhlasili.
    Vzniknutá situácia nás mrzí.
    eletech.sk

Tovar nemam, a nemam ani info, kde je ..:(

Dobrý deň.
    Vaša objednávka bude dňa 14.10. expedovaná, všetky informácie o jej spracovaní boli odoslané na Váš email uvedený v objednávke. Prosíme o kontrolu SPAM alebo reklám.
    Ďakujeme.
    eletech.sk

Tovar nie je k dodaniu a nikto nevie kedy bude naskladnený

Dobrý deň.
    Obratom po obdržaní Vašej objednávky sme Vás informovali o vypredanom tovare, platba Vám bola vrátená na č. účtu, z ktorého sme ju obdržali.
    Dodávateľ neuvádzal dátum najbližšieho naskladnenia, o tejto skutočnosti ste boli taktiež informovaný.

• Tovar nie bol doručený
    • Nikto mi nevracil peniaze za tovar od 11 dni
    • Musiala som k vam volat a zeby ste mi to poslali do oddzielenia finasneho
    • Prosim o vratenie peniaze na účet

Dobrý deň.
    Objednaný tovar bol na sklade, avšak neuhradili ste ho. Následne po Vašej úhrade bol tovar vypredaný a peniaze Vám boli vrátené na účet.