objednaný dva týždne dozadu, zaplatený a nič my ešte neprišlo.Neodporučam

• Dlhá dodacia lehota
    • Zlá - pomalá komunikácia

Pred desiatimi dňami som si objednal telefón, no doteraz mi neprišiel a nedali mi ani vedieť v čom je problém. Som veľmi sklamaný,lebo podľa recenzií je to dobrý obchod.

Objednavka vytvorena 21.12., dnes 4.1. a o objednavke ziadne informacie.

• Mobil došiel za 4 dni
    • Kuriér mi ho nechal pred vchodovými dverami rodinného domu bez toho aby mi to oznámil, ako keby to bol len nejaký AliExpress (nie je to chyba obchodu ale kuriéra DPD, aj keď si myslím že kuriérska spoločnosť by mala byt vyrozumená že toto by robiť nemala s drahou vecou)
    • Po spustení telefónu mi vyhadzuje chybu že kamera môže byt neoriginálna alebo zle nainštalovaná. Obchod to okomentoval tým že kamera je originálna len je vymenená a nevedia ju spárovať s telefónom, preto vypisuje chybu. Telefón je zvonku pekný bez škrabanca ale kupoval som mobil v najlepšej kvalite akú ponúkali a nemal som záujem aby som čítal nejaké chyby. Druhýkrát by som od nich zvážil kúpu a určite neplatil vopred.

• rýchlosť doručenia, dobré balenie
    • kryt na telefón mal byť nový, ale prišiel používaný kus, ošúchaný
    • zakúpený "ako nový" telefón síce vyzerá takmer ako nový - 1 škrabanček na displeji, ale displej neprilieha k telu telefónu, netesní, je vidno, že bol rozobratý a neposkladaný správne, takže reklamujem
    • kúpil som 3 položky vrátane iphone XR, ale hodnotenie ponúka hodnotiť iba ochranný kryt a sklo, telefón nie

žiaľ sklamali ma hneď pri prvom nákupe, a to som si myslel, že u nich vzápätí kúpim aj ďalší iPhone

Objednali sme Iphone 12 REBORN, došiel však so zle nalepeným displejom a tlačítka na zvuk boli zatlačené dovnútra (teda ťažko používateľné)

• Rychle dodanie
    • Mobil nejde..idem reklamovat

• Podvodníci na DPH

Reakcia obchodu www.ecophone.sk

Dobrý deň, svoju objednávku u nás ste stornovali preto Vám nebola doručená.
    Čo sa týka toho čo píšete aby som tom budúcim zákazníkom vysvetlil..

tuto pán Horel..., ktorý zanechal túto recenziu je majiteľ nemenovaného konkurenčného eshopu.. Takto sa len snaží kaziť naše meno..My sa neskrývame za rôzne s.r.o. ako Vy, nezakladáme každú chvíľu nový eshop pod inou s.r.o. aby sme zatajili tie negatívne recenzie a pod.. Fungujeme už roky pod jednou firmou, jednou s.r.o. a tak to aj bude pokračovať. Nepíšeme sem Vaše eshopy, nepotrebujem nikomu kaziť meno, príde nám to fakt trápne...

Prosím všetkých našich zákazníkov, nevšímajte si túto recenziu.. občas sa to pri konkurencii stane čo my síce nechápeme ale tak každý robí ako vie :-)

Pekný deň

Nie je možný odpočet DPH . Nikdy viac tento obchod

Telefon bol dodany s uplne vybitou bateriou, co skracuje zivotnost baterie a odporuca sa skladovat pri cca 70%. V telefone nebolo mozne pridat kartu do aplikacie wallet, co naznacuje zrejme pochybny povod telefonu. Predajca sice vratil peniaze, ale stale tvrdil ze problem je na mojej strane, avsak v akomkolvek inom zariadeni nemam so svojim profilom problem.

Reakcia obchodu www.ecophone.sk

Dobrý deň, treba uviesť najskôr, že sa jednalo o repasovaný mobil, nie o nový. Taktiež to čo ste napísali nieje pravda. Všetko sme s Vami odkomunikovali a mobil nemal žiaden problém s pridaním akejkoľvek našej karty. Chyba bola teda vo Vašej banke. Mobil saa poslal inému zákazníkovi a nemá sním žiaden problém. Taktiež čo sa týka skladovania.. Ak by to bolo tak ako píšete tak by v skladoch museli otvárať všetky nové telefóny a pravidelne ich dobíjať... Batérii nijako neuškodí keď je vybitá. Všetko sme s Vami odkomunikovali preto táto recenzia nieje úplne vhodná.

Ďakujeme za pochopenie.

Tovar oznaceny ako novy bol uz predtym otvoreny - balenie uz bolo otvarane, zaroven zaruka u applu bezala uz 3 mesiace predtym ako sa tento novy telefon dostal ku mne