• Dobré ceny
    • Prehľadný e-shop
    • Bezpečne zabalený produkt

Nakupoval som prvýkrát. Keďže šlo o repas. telefón s pôvodnou batériou, to býva niekedy lotéria, ale v tomto prípade ma milo prekvapila kapacita 95% pôvodnej batérie v staršom iphone. Stav zodpovedal popisu.

• Výborná komunikácia
    • skvelý výber
    • telefón je ako nový
    • rýchle doručenie
    • Precízne zabalený
    • ďakujem aj za darček v podobe nalepenia ochranného skla
    • Žiadnu som nenašiel odporúčam všetkými 10

Obchod môžem len odporúčiť skvelý výber telefónov. Prišiel mi úplne ako nový so 100% batériou precízne zabalený ďakujem aj za darček v podobe nalepenia ochranného skla. Výborná komunikácia a rýchle odoslanie. Super je aj možnosť výberu dĺžky záruky. Ďakujem a dúfam že mi telefón vydrží čo najdlhšie a tento obchod odporúčam každému. Prajem všetko dobré

• rýchle dodanie, perfektne zabalený telefón, ako nový, všetko podľa popisu, odporúčam

• odborná a rýchla podpora cez chat
    • 2ročná záruka
    • mobil (reborn) v perfektom stave bez poškodenia
    • super zabalené, plus malý darček ako prekvapenie

• Perfektné ekologické balenie, funkčné a pekné
    • Chýba možnosť platby kartou pri osobnom odbere

• rýchlosť doručenia, dobré balenie
    • kryt na telefón mal byť nový, ale prišiel používaný kus, ošúchaný
    • zakúpený "ako nový" telefón síce vyzerá takmer ako nový - 1 škrabanček na displeji, ale displej neprilieha k telu telefónu, netesní, je vidno, že bol rozobratý a neposkladaný správne, takže reklamujem
    • kúpil som 3 položky vrátane iphone XR, ale hodnotenie ponúka hodnotiť iba ochranný kryt a sklo, telefón nie

žiaľ sklamali ma hneď pri prvom nákupe, a to som si myslel, že u nich vzápätí kúpim aj ďalší iPhone

• Popis zariadenia zodpovedá skutočnosti
    • Osobný prístup
    • 2 roky záruka
    • Milý personál
    • Ekologické balenie produktu
    • Celkom rýchle dodanie
    • Nemožno platiť kartou
    • Kombinácia platby v hotovosti je možná iba s osobným odberom

Výborná možnosť, ako kúpiť kvalitný telefón za skvelé peniaze a prispieť tak k šetreniu zdrojov. Pozitívny prístup a milý personál iba umocňuje dobrý dojem z tohto obchodu. A dokonca sme dostali aj malý ale milý darček