Nezdvíhajú telefón, nereagujú na maily, tovar stále nemám! Takže po týždni ani tovar ani peniaze...Podvodníci

vyrobok vobec neni funkcny na meranie osobnej teploty.

Obchodník nekomunikuje. Neodpovedá na e-maily. Viackrát som volal na zákaznícku linku. Zákaznícka linka sľubuje prepojenie na operátora, no za päť minút sa nik neozve.
    Obrátil som sa na Políciu SR a SOI.
    Nikdy viac.

Nekupovať , zaplatil som objednávku z Apple Pay a produkt nedorazil a keď tam zavolas alebo napíšeš mail neodpisuje

Veľká spokojnosť ako s výrobkami, tak aj s doručením. Vďaka

• Som velmi spokojna

• Tovar som si objednala 17.9. a bol doručený 19.9. v poriadku .Pred doručením mi bolo oznámené mailom, kedy si môžem tovar prebrať .
    • Nevýhody som za ten krátky čas od objednávky tovaru po doručenie nepostrehla .

Budem odporúčať svojim známym nákup tovaru cez vaše služby.

Nemám

• ste neseriozny partner

Od 01.08.2023 zatial objednavka nedorazila a v reklame a na fakture mate napisane , ze rozvoz v Košiciach este v ten den do večera.
    Aj napriek tomu, ze tovar bol vyplateny ihned pri objednani, zatial do Košic nedorazil.
    Pri volani na telefon sa tvarite ze vsetci su obsadeni snad len z tych reklamacii
    nikdy viac si od Vas nic neobjednam.

• Vynikajúci obchod.Mnoho tovaru za dobré ceny.

Výborný obchod.Odporúčam.Výborná komunikácia.

Tovar mi prišiel po 3 mesačnej expiracii,ale nakoľko som si to všimla až po otvorení, už to nebolo možné vrátiť.

• Dlhá doba dodania

• Doručenie rýchlo a k mojej spokojnosti
    • Môže sa hneď užívať.

Namiesto doručenia bola zasielka uložena na vyzdvihnutie ja nemam čas na vyzdvihnutie objednala som si na dobierku V akom stave je objednávka dnes to neviem či bude doručená alebo nie

• včasné doručenie

Pozitivne

Vážený pán Marek,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojný. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

výhoda možnosti prevziať v odbernom mieste, bez potreby striehnuť na kuriera, expresne rýchlo dodané

Vážený zákazník,

Tím Dr.Protect

• rýchle dodanie, spoľahlivý dodávateľ

Vážená pani Zuzana,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Rýchle dodanie tovaru

Vážená pani Božena,

Tím Dr.Protect

Nakupovala som tu prvý krát a som spokojná

Vážená zákazníčka,